Turime gręžinį jau 8 metus. Buvo daug geležies, tai pasistatėme nugeležinimo filtrus. Viskas buvo puiku. Po 7 metų gal buvo sutvarkytas pirmas balionas, po jo sutvarkymo po kurio laiko pradėjo smirdėti karštas vanduo supuvusiais kiaušiniais. Tada prisiprašėme, kad sutvarkytų ir kitą balioną, pakeistų užpildą. Geru vandeniu pasidžiaugėm neilgai, tada liepė pasikeisti boilerį, pasikeitėme jį ir vanduo karštas vis tiek smirda.
Vandens filtrų regeneracija vyksta gana triukšmingai, o kadangi ji nustatyta nakčiai, kartais net prikelia iš miego (miegamasis už katilinės sienos). Ar įmanoma tą triukšmo lygį sumažinti, ar reikia papildomos sienų izoliacijos?
Į pabaigą baigiam įsirenginėti namus ir buvo padaryta mini vieta vandens minkštinimo filtrui. Atvesta Elektra, vamzdynas ir kanalizacija. Ar didelė bėda vandens filtrui kanalizacija pakelta aukščiau, apie 40-50cm, o ne grindyse?
Kada reikia statyti vandens filtrus po gręžinio išgręžimo? Kiek vandens turi būti nuleidžiama? O gal galima montuoti iš karto?
Name stovi geležies ir kalkių filtrai. Siurblys užsiurbia iki 4,5 bar. Bet iš čiaupų slėgis akivaizdžiai silpnesnis, o po ilgesnio vandens naudojimo ir visai sumažėja iki vos pakenčiamo. Po pertraukos nenaudojant vandens kaip suprantu filtrai vėl užsipumpuoja, ir vėl pradžioj slėgis iš čiaupų būna geresnis kol stipriai nukrenta, nors siurblys vis užsiurbinėja iki tų pačių 4,5 Bar. Klausimas - ar galiu slėgio sukėlimui nuosekliai po filtrų dėti kažkokį siurblį, ar yra tam specializuoti? O gal šita problema nėra normali ir reikėtų sprendimo ieškoti pačioje sistemoje nuo siurblio iki čiaupų?
Po regeneracijos bėga rudas vanduo. Vandens spaudimas krenta iki 2.9, kyla iki 4.5. Filtrai nauji, 2 kubai per valandą, tačiau nesusitvarko su per puse mažesniu krūviu. Kame bėda, kaip išspręsti?
O jeigu smėlio yra daugiau ir reikia mechaninį filtrą dažnai keisti, kokia būtų kita išeitis?
Įsistatėme nugeležinimo filtrą ir valo permanganatą, kadangi po tyrimo buvo daug geležies ir permanganato, vanduo iš šulinio. Tačiau vanduo šiltas kartais bėga geltonas (kuo karštesnis tuo geltonesnis), boileris išvalytas, o su šaltu vandeniu viskas gerai. Kartotas vandens tyrimas po 8mėn. viskas kaip ir gerai. Duše geltonuoja metalinės dalys. Mėginta buvo ir regeneracijos laiką ankstinti (kūbus mažinti), bet problemos neišsprendžia. Su filtro tiekėju šnekėjau, tai vis siūlo įvairius variantus, paskui palaukti, paskui vėl tas pats. Gal žinot kokius papildomus tyrimus reikėtų pasidaryti ar gal dar kas gali būti?
Prieš porą metų iškastas šulinys, gruntas molis, šulinio gylis 15 metrų, vandenį išleidinėjome visus 2m., kad šulinys valytųsi. Vanduo skaidrus, nuvežus tyrimams, atsakymas buvo jog vanduo geros kokybės, ant ribos tik dėl kietumo. Pasijungėme vandenį į namą, pastatėme trijų pakopų kasetinius filtrus, kad rinktų nešvarumus, jeigu jų būtų 1 filtras10 mikronų pintas / 2 filtras 20 mikronu pintas su anglimi viduje / 3 filtras 5 mikronų pintas Nusprendėme pagaliau šį vandenį paragauti. Iki filtrų jis turėjo šiokį tokį kvapą, primenantį molį, po filtrų kvapo nebeliko, bet skonis tikrai nemalonus, kažkoks salstelėjęs. Iki filtrų jis irgi toks, sakyčiau gal kiek mažesnis. Atrodo, kad praėjęs pro filtrus sumažėjęs kvapas, bet sustiprėja tas nemalonus salstelėjęs skonis, gal net primena kažkiek lyg sodos įmaišytą būtų. Juntamas net išvirus ir užpylus arbatą. Gal po kriaukle statyti geriamo vandens filtravimo sistemą ar tai padėtų? O gal dar kart atlikti tyrimus?
Gyvenam Balsiuose. Vandenį gaunam iš gręžinio. Turim nugeležinimo filtrus, tačiau vanduo labai kalkėtas. Jeigu pastatysim dar ir nukalkinimo filtrą ar vanduo nebus kaip distiliuotas?
4 asmenų šeima nori nugeležinti ir nukalkinti į jų namą tiekiamą vandenį, domina filtrų kaina. Kokių filtrų reikėtų? Kaip juos pasirinkti?
Ar vertas dėmesio automatinis, elektromagnetinis vandens nukalkintojas Profikalk plus-x Vokietija?
Turime gręžinį individualiam namui. Gylis 45 m. Nenaudojome gal 2 ar 4 metus, t.y. labai mažai naudojome. Dabar vanduo turi supuvusio kiaušinio kvapą. Filtras, kuris stovi namuose yra pajuodavęs. Kaip išvalyti gręžinio vandenį, kad galima būtų naudoti maisto gamybai ir kt.
Gręžinio vanduo turi nemalonų (greičiausiai supuvusio kiaušinio) kvapą. Geležies šalinti nereikia. Dėl kokių priežasčių gali būti kvapas ir kokie filtrai padėtų? Ar yra kokie nors filtrai tik sieros vandeniliui šalinti?
Reikalinga rekomendacija kokius vandens nugeležinimo ir minkštinimo filtrus reikėtų pasistatyti. Įdomi Jūsų siūlomos filtravimo sistemos kaina su montavimo darbais ir kokio gamintojo yra Jūsų siūlomi filtrai?
Darėmės vandens tyrimą ir vandenyje rasta geležies ir amonio, kokius rekomenduotumėte dėti vandens filtrus gyvenamajam namui 4 asmenų šeimai?
Gręžinio vandenyje geležies koncentracija yra 1900 mikrogramų litre. Ar reikalingas filtras ir koks? Šeima keturių asmenų. Kanalizacija biologinė.
Pasidariau vandens tyrimą ir rodo, kad yra per daug geležies 1100, leistina 200 ir amonio 1,44, leistina 0,5. Kokius filtrus patartumėte statyti?
Vandens gręžinio tyrimas rodo, jog vandens kokybė gera, visi rodikliai atitinka normas. Tačiau kartais būna gelsvas vanduo, kuris greitai užteršia kriaukles ir vonią. Kokį vandens filtrą mums reiktų įsirengti?
Mano krosnis kartu šildo vandenį dušui, vanduo kalkėtas ir užkalkėjo krosnis. Kaip nukalkinti vandenį? Bandžiau su citrinos rūgštimi, nepavyko ir dabar nusiprausus atsiranda silpnas odos niežulys. Patarkite, ką daryti?
Gyvename naujai statomame kvartale. Jame turime geriamo vandens gręžinį. Tačiau iš čiaupo bėga tarsi gazuotas vanduo, su oro burbuliukais. Kol vanduo šaltas didesnių nepatogumų nėra, tačiau atsukus karštą vandenį, jis tarsi "spjaudosi" pro čiaupą. Didesnis nemalonumas antrame aukšte. Atsukus karštą vandenį, sienose esantys vamzdžiai pradeda drebėti. Norėjau pasiteirauti ar tai įmanoma išspręsti individualiai pasistačius kažkokį papildomą filtrą name, šiuo metu turime tik mechaninį. Ar čia gręžinio bėda?
Norėčiau name pastatyti filtrus vandeniui minkštinti ir nugeležinimui greičiausiai. Reikia konsultacijos. Kokia kaina? kaip organizuojama?
Teko girdėti, kad vandens filtras kenkia biologiniams nuotekų valymo įrenginiams - esą žūsta bakterijos. Kiek tame yra teisybės?
Bute dariau remontą, pasistačiau vandens minkštinimo filtrą. Po kiek laiko pastebėjau, kad susikaupė kalkių nuosėdos. Paaiškėjo, kad vandens filtras minkština tik šaltą vandenį, o karšto vandens tiekiamo iš centrinės šildymo sistemos - ne. Gal yra koks sprendimas šiai problemai pašalinti?
Turiu klausimą, kuris man neduoda ramybės. Pas mane gręžinys. Pagal tyrimą viršijo dvigubai geležis, kalkės ir amonis. Sudėjo filtrus nugeležinimo nukalkinimo. Stovi trys kolbos mėlynos ir dvi elektroninės galvos. Padarius tyrimus po filtrų įdėjimų tyrimai geri. Vanduo vis tiek nėra skanus, jaučiasi keistas kvapas ir skonis geriant. Tiesa, kad toks vanduo kuri geriame minkštintą nėra sveikas? Be to ant kranų lieka dėmės. Gal ką patarsite?
Turime šulinį (2 metai), bet eksploatavome tik statyboms. Dabar keliamės gyventi, padarėme tyrimus, kietumas 6. Turime geriamam vandeniui atsivedę atskirą čiaupą, tai klausimas, ar prie tokio kietumo verta statyti vandens minkštinimo filtrą, ar intensyviau naudojant (keliamės gyventi), vandens savybės, jo kietumas keisis ir jo nestatyti? Ir jei jau statyti, geriau osmosinį?
Norėčiau paklausti kokį vandens filtrą rinktis praplaunamą ar keičiamą, domina tiek karštam tiek šaltam vandeniui bute. Kokius produktus rekomenduotumėte?
Norėčiau gauti daugiau informacijos, jeigu jos yra - apie panaudojimą, pavyzdžiui, nukalkinti senai naudojamą šildymo katilą ar skalbimo mašiną. Ir ar tinka profilaktikai sumontavus ant kažkokio esminio vamzdžio ar kiekvienam aparatui reikia atskiro nukalkintojo.
Statomas kotedžas Kaune ir nežinom ką daryti su vandens valymo sistemomis (neaišku ar jos reikalingos). Jei reikalingos ar reikia iš anksto numatyti vietą ir pajungti ar galimas ir pajungimas jau prie esančio vamzdyno?
Ar vandenyje ištirpusi geležis kenksminga? Kokia galima jos norma ir kaip galima ją išvalyti?
Naujas gręžinys nuosavam name, vandens tyrimai nustatė didesnį už normą geležies kiekį, ar gali būti, kad blogas vandens kvapas yra dėl to? Kokie filtrai rekomenduotini?
Turime savo gręžinio, kurį įsirengėme prieš metus, atlikto tyrimo protokolą (prisegu). Vanduo neturi jokio blogo kvapo. Labai skanus gerti, pastovėjus spalva nesikeičia, nuosėdų neatsiranda. Ar būtini filtrai dėl buitinės technikos naudojimo ir gėrimo, jeigu taip - kokie?
Planuojamas gręžinys gali būti 90 m gylio su nemažu geležies kiekiu. Kaip tą geležį galima būtų pašalinti? Konkreti vietovė Ukmergės raj.
Ar nebijo vandens nugeležinimo ir nukalkinimo filtrai minusinės temperatūros, tai yra - užšalimo? Filtrai - trys didelės mėlynos kolonos balionai plastikiniai ir dėžė druskai. Žiemą nenoriu sodybos apšiltinti, nes negyvensiu ten. Ką daryti? Nuleisti vandenį iš filtrų ar kokių kitokių variantų yra? Noriu išgirsti specialistų komentaro, kol dar ne žiema.
Gręžinys naudojamas nuolatos 2-ų žmonių 4 metus. Naudojant įprastai - vanduo rudas, skonis prastas. Palikome bėgti vandenį per naktį - ryte vanduo jau baltas, praktiškai bekvapis. Po kurio laiko naudojant vandenį įprastai - vanduo vėl rudas. Kokios galėtų būti priežastys? Ar tai gali būti gręžėjų klaida?
Kokį vandens filtrą statyti esant tokiems vandens tyrimų rodikliams? Vanduo iš 53 m gręžinio. Prileidus vonią vanduo būna skaidrus, tačiau po pusvalandžio paruduoja. Kvapo nėra. Kiek suprantame kietumas geras.
Noriu pasiklausti dėl vandens filtrų. Yra viršijamas Mangano ir Amonio kiekis du kartus pagal leistiną normą. Ar pastačius nugeležinimo filtrus su specialiu užpildu iškart pašalinamas viršijamas kiekis, ar turi praeiti kažkiek laiko, kad filtrai prasidirbtų?
Šiuo metu naudoju nukalkinimo filtrą šulinio vandeniui, bet šulinys išseko ir pasidarėm gręžinį, kurio vanduo turi daug geležies ir mangano. Laukiu jūsų patarimo kaip išspręsti šią problemą.
Turime gręžinį 37m. Jaučiamas nemalonus kvapas ir vandenyje yra daug tokio kaip smėlio. Tiesiog nusėda kriauklėje. Ar įmanoma išvalyti šias nuosėdas ir kvapą? Kokio filtro reikėtų?
Vartojam vandenį iš miesto "Kauno vandenys". Nuosavas namas, name 2 san mazgai, virtuvė. Greitai apkalkėja vandens maišytuvai. Kokį vandens filtrą geriau pasirinkti?
Turiu nugeležinimo filtrą, kuris pats persikrauna ir kas 2-3 metai keičiu filtravimo medžiagą. Prieš metus buvo valytas, tačiau kokybė buvo prasta - spalva, kvapas dažnai jautėsi. Girdėjau, kad tai priklauso nuo pačios medžiagos kokybės. Ar jūsų įmonė keičia filtravimo turinį? Atsiliepimai geri, tai tikėtina ir keičiama medžiaga kokybiška?
Norime pasikabinti dujinį katilą ir name pasileisti vandenį. Tačiau galvojame gal geriau prieš katilo pakabinimą pasistatyti vandens filtrus, nes vanduo turi labai daug geležies, amonio ir pan. (žodžiu labai blogas vanduo). Ar nieko nenutiks, jei paleistumėm katilą ir visa santechnika būtų užpildyta šiuo blogu vandeniu? Tai būtų apie 2-4 mėn. Ar vis dėl to pasistatyti prieš katilo paleidimą ir santechnikos užpildymą vandeniu, vandens filtrus?
Padarėme gręžinį apie 20 m, patikrinus vandenį viršija amonio, mangano leistina norma. Taip pat aptikta koliforminių bakterijų. Šiuo atveju, ar yra galimybė filtrų pagalba išvalyti vandenį iki tinkamo ir saugaus naudojimo, ar reikia gilinti gręžinį?
Kaimynas pasiūlė įrengti vandens minkštinimo filtrus naujai pastatytame kvartale, kur bendrą vandens įvadą naudoja apie 100 butų (4 namai). Ar įmanoma turėti efektyvią vandens minkštinimo sistemą? Kiek ji maždaug galėtų kainuoti? Kokio dydžio patalpos reiktų įrengti šią sistemą? Kokios būtų mėnesio sąnaudos ir priežiūra? Beje, yra kaimynų nepritariančių bent jau šalto vandens minkštinimui.
Kokius filtrus reikia dėti, kad nesmirdėtų gręžinio vanduo? Mes sudėję anglies filtrą, grubaus valymo filtras ir nukalkinimo filtras.
Po regeneracijos filtro bėga rudas vanduo, paskui švarus, ar tai normalu?
Mūsų vandens sode labai blogas kvapas, ką galėtumėte patarti?
Pas mus daugiabutyje pastoviai šaltas vanduo bėga vietoj šilto ir gyvatukai šalti, namo pirmininkė siūlo dėti vandens minkštinimo filtrus. Ar gali padėti filtrai?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 389429 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3302
Iš viso buvo užduota 162040 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 41 specializuotų įmonių