Vandens filtras geriamam vandeniui

Klausimas:
Turime šulinį (2 metai), bet eksploatavome tik statyboms. Dabar keliamės gyventi, padarėme tyrimus, kietumas 6. Turime geriamam vandeniui atsivedę atskirą čiaupą, tai klausimas, ar prie tokio kietumo verta statyti vandens minkštinimo filtrą, ar intensyviau naudojant (keliamės gyventi), vandens savybės, jo kietumas keisis ir jo nestatyti? Ir jei jau statyti, geriau osmosinį?
Komentarai:
Osmosinis filtras yra skirtas geriamajam vandeniui. Labai gerai, kad geriamam vandeniui turite atsivedę atskirą įvadą. Jeigu šulinys nėra užterštas nitritais nitratais ar kitaip biologiškai, geriamajam vandeniui užtenka sistemos Crystal H.
Osmosinis filtras Jums vandenį išvalys iki 98 proc. bet ar to reikia? Crystal filtras pašalins tik dalį kalkių, todėl vandenyje liks naudingų medžiagų kurios reikalingos žmogaus organizmui.
Ant bendro namo įvado rekomenduoju sumontuoti nukalkinimo filtrą, kuris apsaugos buitinius prietaisus santechniką nuo kalkėjimo, prailgins jų amžių.
Jeigu turite atskirą atšaką geriamam vandeniui, bei daugiau jokie parametrai neviršija normų, tai geriamam vandeniui palikti vartoti iš šulinio. Tačiau buičiai rekomenduojame įsigyti minkštinimo sistemą. Kad apsaugoti įvairius kaitinimo paviršius, maišytuvus, dušo kabinos ir kt. nuo apkalkėjimo.
Živilė , UAB Akvasistema
 
Sritis:
Sritis: