Turime šulinį (2 metai), bet eksploatavome tik statyboms. Dabar keliamės gyventi, padarėme tyrimus, kietumas 6. Turime geriamam vandeniui atsivedę atskirą čiaupą, tai klausimas, ar prie tokio kietumo verta statyti vandens minkštinimo filtrą, ar intensyviau naudojant (keliamės gyventi), vandens savybės, jo kietumas keisis ir jo nestatyti? Ir jei jau statyti, geriau osmosinį?  Žiūrėti daugiau...
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 448360 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3510
Iš viso buvo užduota 152684 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 38 specializuotų įmonių