Gręžinio kaime kaina

Domina gręžinio kaina. Norėčiau sužinoti Vilniaus sav. Daubarų kaime - prie Dūkštų.

Nenaudojamo nuotekų valymo įrenginio stovėjimo laikas

Noriu patarimų, tvarkome aplinką aplink pastatytą, bet neįrengtą namą, pasiūlė pastatyti nuotekų valymo įrenginį. Kiek laiko gali stovėti nenaudojamas (mažiausiai penkis metus negyvensime name)? Ar geriau montuoti vėliau?

Cheminės medžiagos vandens tyrimui laboratorijoje iš gręžinio

Kokias chemines medžiagas pasirinkti vandens laboratorijoje tyrimui iš gręžinio? Matosi, kad vanduo kietas ir ruduoja kriaukles. Aišku įtraukti geležį, o ką dar butu būtina pažymėti tyrimo medžiagų sąraše?

Nemalonus, salstelėjęs vandens skonis

Prieš porą metų iškastas šulinys, gruntas molis, šulinio gylis 15 metrų, vandenį išleidinėjome visus 2m., kad šulinys valytųsi. Vanduo skaidrus, nuvežus tyrimams, atsakymas buvo jog vanduo geros kokybės, ant ribos tik dėl kietumo. Pasijungėme vandenį į namą, pastatėme trijų pakopų kasetinius filtrus, kad rinktų nešvarumus, jeigu jų būtų 1 filtras10 mikronų pintas / 2 filtras 20 mikronu pintas su anglimi viduje / 3 filtras 5 mikronų pintas Nusprendėme pagaliau šį vandenį paragauti. Iki filtrų jis turėjo šiokį tokį kvapą, primenantį molį, po filtrų kvapo nebeliko, bet skonis tikrai nemalonus, kažkoks salstelėjęs. Iki filtrų jis irgi toks, sakyčiau gal kiek mažesnis. Atrodo, kad praėjęs pro filtrus sumažėjęs kvapas, bet sustiprėja tas nemalonus salstelėjęs skonis, gal net primena kažkiek lyg sodos įmaišytą būtų. Juntamas net išvirus ir užpylus arbatą. Gal po kriaukle statyti geriamo vandens filtravimo sistemą ar tai padėtų? O gal dar kart atlikti tyrimus?

Ką pirma reikia įrengt: nuotekų valymo įrenginį ar vandens gręžinį

Ką pirma reikia įrengti, nuotekų valymo įrenginius ar vandens gręžinį? Įsigijau sklypą, norėčiau tinkamai suplanuoti darbus.

Vandens iš latakų nukreipimas

Noriu ukiniam pastatui ideti latakus, kad tvarkingai atrodytu. Stogo plotas nedidelis (~30m2), taciau nelabai turiu kur nukreipti vandeni. Koks galetu buti sprendimas? Galbut koks vandens surinkimas salia pamato ir nuoseklus paskirstymas vamzdyje?

Geriamojo vandens tyrimų kaina

Kokia vandens tyrimų kaina, norime ištirti geriamąjį vandenį.

Santechnikos darbų kainos

Kokios santechnikos darbų kainos? Yra apie 50 m2 grindų šildymas pirmajame aukšte, antrame aukšte radiatoriai - 4 kambariai ir vonia su grindiniu šildymu. Visi maždaug po 10 m2. Taip pat reikia prie sistemos prijungti granulinį pečių.

Ar reikia vandens nukalkinimo filtro

Gyvenam Balsiuose. Vandenį gaunam iš gręžinio. Turim nugeležinimo filtrus, tačiau vanduo labai kalkėtas. Jeigu pastatysim dar ir nukalkinimo filtrą ar vanduo nebus kaip distiliuotas?

Koks minimalus nuolydis vamzdžiui pakloti

Sodo namelyje noriu įrengti tualetą, iki nuotekų surinkimo talpos 30 metrų. Ar ne per ilgas atstumas ir koks minimalus nuolydis pakloti vamzdį? Ar užtektų 1cm/m?

Šulinio įrengimo reikalavimai

Kokie yra šulinio įrengimo reikalavimai? Kokiu atstumu leidžiama kasti vietinę kanalizaciją nuo kaimynų šulinio?

Nuotekų valymo įrenginių kainos

Kokios orientacinės nuotekų valymo įrenginių kainos 150 m2 namui, 4 asmenų šeimai. Į ką atreipti dėmesį, be kainos, renkantis nuotėkų valymo įrenginius.

Vandens kietumas, minkštas ar kietas vanduo sveikesnis

Noriu sužinoti ekspertų nuomonę apie vandens kietumą. Kokio kietumo vandenį galima vartoti ir kada jį geriau minkštinti. Kuris vanduo, kietas ar minkštas, yra sveikesnis?

Vandens kietumas dH Vilniuje

Gal yra žinoma, koks vandens kietumas dH Vilniuje? Indaplovėse reikalauja nurodyti, bet Vilniaus vandenyse duomenų nėra.

Sanitarinio mazgo įrengimas bendrabučio bute

Domina galimybė įrengti bendrabučio tipo bute sanitarinį mazgą, t. y. tualetą su dušu. Jei butas bus šalia bendro san. mazgo, tada prasivesti kanalizaciją ir vandentiekį, manau, nebus labai sunku, tačiau vargu, kad pavyks rasti butą besiribojantį su bendru aukšto san. mazgu. Norėčiau paklausti ar įmanoma prasivesti kanalizaciją ir vandentiekį į bendrabučio tipo butą esantį tarkim už kelių butų nuo bendro san. mazgo?

Daugiasluoksniai presuojami vamzdžiai

Ar standartiniame daugiabučiame 5 aukštų name (statyba iki 1990 m.) šildymo sistemai (radijatorių pajungimui) ir karšto vandens cirkuliacinei sistemai (gyvatuko pajungimui) galima naudoti duagiasluoksnius presuojamus vamzdžius (pavyzdžiui, Uponor MLC ir analogiškus).

Padidintas mangano kiekis vandenyje

Sodų bendrijoj gręžinio vandenyje 6 kartus padidintas mangano kiekis. Norėčiau sužinoti, ar toks vanduo nepavojingas sveikatai?

Vandens nugeležinimo ir minkštinimo filtrų kainos

4 asmenų šeima nori nugeležinti ir nukalkinti į jų namą tiekiamą vandenį, domina filtrų kaina. Kokių filtrų reikėtų? Kaip juos pasirinkti?

Valymo įrenginių atstumas iki sklypo ribos

Koks turi būti atstumas iki kaimynų sklypo ribos, statant nuotekų valymo įrenginius bei filtracinį šulinį?

Elektromagnetinis vandens nukalkintojas

Ar vertas dėmesio automatinis, elektromagnetinis vandens nukalkintojas Profikalk plus-x Vokietija?

Leistinas žarninių enterokokų kiekis vandenyje

Nusipirkome namą su jau įrengtu grežiniu. Atlikus vandens tyrimus paaiškėjo, kad žarninių enterokokų skaičius viršija leistinas higienos normas. Ar tokį vandenį galima vartoti? Kokios galimos užterštumo priežastys ir kokie sprendimo būdai? Grežinio pase nurodytas grežinio gylis apie 60m.

Kokio diametro vamzdžius vedžioti

Naujai nupirktame kotedže, norime išsivedžioti kanalizaciją. Į namą ateina d100 vamzdis kanalizacijai. Norėjome išsiaikinti, kokio diametro vamzdzius geriau vedžioti toliau? Koks vamzdyno nuolydis paprastai pageidaujamas? Ir ar yra reikalingas alsuoklis, nes vieni rašo, kad reikia, kiti, kad ne?

Gręžinio kaina

Kokia vidutinė vandens gręžinio kaina, nuo ko ji priklauso? Kokie yra atliekami darbai įrengiant gręžinį?

Šulinyje užterštas vanduo

Gyvename kaime (kanalizacija apie 15 metrų nuo šulinio jau naudojama). Atitirpus sniegui šulinys prasmirdo (7žiedai) išsiurbiau jau kokius 50 kartų, bet vistiek jaučiasi kvapas. Patarkite, ką daryti, kad vanduo vėl taptų geriamas? Kanalizaciją užbetonavau ir hidroizoliavau.

Leidimas vandens gręžiniui

Norėtume išsikasti gręžinį. Nuo ko pradėti? Kokių dokumentų reikia? Kokios kainos?

Reikalavimai vandentiekio įvadui

Kokie keliami reikalavimai vedant vandentiekio įvadą į namą? Kiek reiktų įkasti į žemę (molingas gruntas). Kaip apšildyti ir apsaugoti įvadinį vamzdį (PVC 32 mm). Įvadas vedamas po garažu iki katilinės.

Vamzdynai vandentiekio ir šildymo sistemoms

Kokie yra vamzdynų pasirinkimo kriterijai? Vamzdynai reikalingi vandentiekio ir šildymo sistemoms.

Vandens šulinio atstumas nuo sklypo ribos

Kokiu atstumu sodų bendrijoje nuo kaimyno ribos turi būti kasamas geriamojo vandens šulinys? Kokie įstatymai? Taip pat nuotėkų valymo įrenginiai sodų bendrijose, koks atstumas nuo šulinių.

Ar gali būti geriamajame vandenyje chloro ir vario

Ar gali būti geriamajame vandenyje chloro ir vario? Ar nustatinėjamas chloro ir vario kiekis geriamame vandenyje? Jei nustatinėjama, tai kokiais metodais?

Medinio šulinio kaina

Kiek kainuoja medinis šulinys?

Filtrai gręžinio vandens valymui

Turime gręžinį individualiam namui. Gylis 45 m. Nenaudojome gal 2 ar 4 metus, t.y. labai mažai naudojome. Dabar vanduo turi supuvusio kiaušinio kvapą. Filtras, kuris stovi namuose yra pajuodavęs. Kaip išvalyti gręžinio vandenį, kad galima būtų naudoti maisto gamybai ir kt.

Nuotekų valymo įrenginių pasirinkimas

Planuojame kaimo sodyboje įsirengti nuotekų valymo įrenginius. Vanduo būtų paduodamas iš šulinio.Dauguma kaimynų turi įsikasę talpą, iš kurios nuotekas vėliau išpompuoja. Tai suprantu nėra legalu. Galima kviesti įmonę,kuri tai išsiurbtų - ar tai brangu?Kokios talpos reiktų 4 asmenims ir ar tokia kanalizacija būtų pigiausia ir efektyviausia?

Iš gręžinio šaltas vanduo bėga skaidrus, iš boilerio rudas

Iš gręžinio šaltas vanduo bėga skaidrus, iš boilerio rudas, pastatytas nugeležinimo filtras. Nerandam problemos. Namas naujas, sistema nauja. Gal galit pakomentuot?

Dušo kartu su wc įrengimo kaina

Kiek kainuotų įrengti dušą su wc? Už virtuvės sienos yra bendras wc.

Gręžinio gylis ir vandens kokybė

Ar vandens kokybė priklauso nuo gręžinio gylio. Ar giluminiai gręžiniai iki 100 m ir daugiau skirti tik tam, kad pasiektų vietomis per giliai esantį grutinį vandenį ar tuo pačiu jis būna ir kokybiškesnis palyginus su gręžiniais iki 35 m?

Leidžiant vandenį jaučiasi kvapas

Neseniai pastatytame name leidžiant vandenį jaučiasi kvapas. Kokia galėtų būti priežastis? Nenaudojamus trapus name vandeniu užpylėme. Gręžinys vietinis, 100 m gylio. Vandens tyrimo rezultatai geri. Filtrų nenaudojame.

Vandens nutekėjimas iš vamzdžių sujungimo vietos

Vedant vandentiekį į garažą plastmasiniu 32 mm skersmens vamzdžiu, buvo panaudota plastmasinė jungtis su sriegiu. Garažo grindys išklotos trinkelėmis. Pajungus vandenį, pastebėjau, kad per minėtą jungtį yra nutekėjimas. Ar yra būdas užhermetizuoti nuotėkį per jungtį, nesugadinus trinkelių?

Nemalonus kvapas vandens gręžinyje

Gręžinio vanduo turi nemalonų (greičiausiai supuvusio kiaušinio) kvapą. Geležies šalinti nereikia. Dėl kokių priežasčių gali būti kvapas ir kokie filtrai padėtų? Ar yra kokie nors filtrai tik sieros vandeniliui šalinti?

Nuotekų valymo įrenginių sodų bendrijoje įrengimas

Ruošiamės statyti namą sodų bendrijoje. Kokie reikalavimai nuotėkų valymo įrenginiams įrengti? Ar būtina įsirengti Traidenio nuotėkų valymo įrenginius? Ar galima daryti vietinę kanalizaciją? Ar nebus keblumų priduodant namą?

Vamzdžiai karštam ir šaltam vandeniui

Norėčiau sužinoti ar PPR lituojamus vamzdžius būtina dėti į apsauginius pūsto polietileno kevalus, jei vamzdžiai bus paslėpti sienoje po gipsiniu tinku? Vamzdžiais tekės karštas ir šaltas vanduo.

Nuo vandens sklinda blogas kvapas

Nuo vandens sklinda blogas kvapas. Dėl ko ir kokius reikia daryti tyrimus, kad jį panaikinti?

Šulinys greitai išsisemia, o vanduo atsiranda labai lėtai

Miesto teritorijoje prie nuosavo namo yra 8 m gylio šulinys, kuris greitai išsisemia, o vanduo atsiranda labai lėtai. Name įvestas centralizuotas vandens tiekimo įvadas, kurio vandenį ir naudojame, tačiau šulinio vanduo reikalingas laistymui. Ar galima šulinyje daryti gręžimą, kad pasiekti gruntinio vandens resursus? Kaip patartumėte išspręsti problemą?

Vandens nugeležinimo ir minkštinimo filtrai

Reikalinga rekomendacija kokius vandens nugeležinimo ir minkštinimo filtrus reikėtų pasistatyti. Įdomi Jūsų siūlomos filtravimo sistemos kaina su montavimo darbais ir kokio gamintojo yra Jūsų siūlomi filtrai?

Geriamame vandenyje E.coli 5.0 bakterijos

Geriamame vandenyje aptikta E.coli 5.0 ir kaliforninių bakterijų 1,1x10 viename. Ar galima tokį vandenį naudoti maistui? Žalią? Virintą? Gręžinys-šulinys 8 metrų gylyje, kur veisiasi tokios bakterijos?

Projektas ir leidimai įsirengti nuotekų valymo įrenginius

Ar reikalingas projektas ir kokie leidimai, norint įsirengti nuosavame sklype bio nuotekų valymo įrenginius? Ar reikalinga išlaikyti kokius atstumus nuo kaimyno ribos minimalių pajėgumų įrenginiui?

Popieriaus pašalinimas per nuotekų valymo įrenginį

Ar galima į nuotekų valymo įrenginius mesti tualetinį popierių?

Gręžinio vieta sklype

Turime 20 aru sklypą, noriu paklausti, kaip teisingai parinkti gręžinio vietą sklype? Padarius gręžinį, kiek kainuoja vandentiekį dar atvesti iki namo? Gręžinį daryti arčiau ar toliau nuo namo?

Vandens gręžinio kaina už 1 m

Domina vandens gręžinio 1 m kaina.

Vandens šulinio atstumas nuo tvoros

Kokiu atstumu sodo bendrijoje nuo tvoros galima išsikasti šulinį geriamajam vandeniui įleidžiant žiedus į žemę?

Kanalizacijos įrengimas nuosavame name

Gyvename kaime, nuosavame name, kur norėtume įsirengti kanalizaciją. Kaimynai šią problemą išsprendė pumpuodami šulinių turinį į laukus. Mes norėtume išspręsti šią problemą civilizuotai, ir norėčiau sužinoti, koks kanalizacijos pasirinkimo modelis būtų patogiausias. Papildomos sąlygos tokios: žemė aplinkui molinga, sunki, gruntiniai vandenys taip pat negiliai, nuo didesnio miestelio yra apie 30 km, taigi pigiausias būdas - šulinio įrengimas ir išsiurbimas tampa pakankamai brangus.

Nuotekų kaupimo talpa sodo sklype

Kaip įsirengti nuotekų sistemą? Ar galimas toks variantas – į žemę įkasta toninė talpa ir į ją viskas subėga? Ar galima nupjauti talpos dugną, kad nuotekos susigertų į žemę?

Kuo skiriasi laisvas chloras vandenyje ir bendras

Prašau paaiškinti, kuo skiriasi laisvas chloras vandenyje ir bendras, jei vanduo dezinfekuojamas natrio hipochloridu.

Ar tinka daugiasluoksnis vamzdis grindiniam šildymui

Ar tinka daugiasluoksnis vamzdis UNIKO PE-RT/Al/PE-RT grindiniam šildymui, (rišant jį prie tinklo kaproniniais dirželiais)?

Mangano poveikis žmogaus organizmui

Šiuo metu keliose Vilniaus vandenvietėse yra viršijamas mangano kiekis kelis kartus, šiuos duomenis galima pasitikrinti www.vv.lt svetainėje, vandens kokybės žemėlapyje, as pvz.: gyvenu žvėryne. Norėčiau sužinoti mangano poveikį žmogaus organizmui, ar saugu duoti tokį vandenį kūdikiui? Teiravausi į Vilniaus vandenis, bet kompetetingo žmogaus atsakyti man į šį klausimą nesurado arba tiesiog pasitikėjimo mano jie tokiais atsakymais negavo. Tai tikslus klausimas būtų, mangano poveikis zmogaus organizmui? Jei normos yra viršijamos, nes pagal wikipedia, tai yra baisus nuodas, bet jeigu jis patenka per vandenį, informacijos tokios neradau.

Dušo padėklų garso izoliacija

Kaip užtikrinti gerą dušo padėklų garso izoliaciją? Kaip teisingai pasirinkti dušo padėklą?

Vandens tiekimas iš gręžinio dingus elektrai

Kaip veiks visa vandens gręžinio sistema, kai dingsta elektra. Ar vandens tiekimas į namus iš gręžinio sunaudoja daug elektros.

Ar galima į bendrabučio kambarį įsivesti vandenį/kanalizaciją

Gal galite patarti, į ką atkreipti dėmesį aiškinantis, ar galima į perkamą bendrabučio tipo namo kambarį įsivesti vandenį/kanalizaciją. NTA vadybininkai gali pasakyti, ką tik nori, pačių punktų rūsyje ar pan. pamatyti negali, kaimynų nepažįsta. Į kokius požymius atkreipti dėmesį, ar kokius specialistus pasikviesti? Tarkime, kambario ribų su bendromis patalpomis, kuriose yra vanduo/kanalizacija nėra, jos nėra arti, tačiau aukštas pirmas - galbūt būtų galimybė per rūsį ar kt.

Kas yra lauko tinklų sanavimas

Gal galit paaiškinti kas yra lauko tinklų sanavimas?

Infiltracinio šulinio vanduo nesusigeria

Turiu įrengtą septiką ir infiltracinį ~3 kubų šulinį. Gruntas yra visiškai nepralaidus, tenka siurbti šulinį kartą per mėnesį, nes vanduo nesusigeria. Ką reiktų daryti? Kaip spręsti šią problemą, kad nereiktų pastoviai išsiurbinėti?

Ar reikalingas slėgio reduktorius

Iš miesto vandentiekio šaltas vanduo ateina 6 atm. Ar reikalingas slėgio reduktorius individualiam namui?

Vandens šulinys ar gręžinys

Nusipirkome soduose gyvenamąjį namą. Nors yra šulinys, norime vandens gręžinio. Norėčiau sužinoti ko mums reikia konkrečiau. Nes daug kur rašo ir apie geoterminius gręžinius. Tai negaliu suprasti reikia vandens gręžinio ar geoterminio gręžinio? Ir kokios kainos?

Vandens gręžinio įrengimo ir medžiagų kaina

Domina naujo vandens gręžinio kaina. Kiek kainuotų paprastas, iš nesudėtingų medžiagų gręžinys? Vilniaus raj., Čekoniškės, Prapuolių kaimas. Suprantu, kad priklauso nuo vandens atradimo, bet gal žinote tas vietoves iš patirties apytiksliai.

Leidimas nuotekų valymo įrenginiui statyti

Ar reikia gauti leidimą norint įrengti nuotekų valymo įrenginius? Ar nuotėkų valymo įrenginys "Traidenis" (4 asmenims) tilps 5 arų sklype?

Kur galima ištirti vandens kokybę

Norėtume išitirti tvenkinio vandenį, nes jame atsirado kažkokia dėmė, nes nežinom, ar galima bus jame maudytis? Ar nekenkia jis įveistoms žuvims? Kaip mums tai padaryti ir kiek tai kainuos?

Geriamojo vandens kokybės reikalavimai

Naudojamės šulinio vandeniu. Norėtumėm žinoti, kokios turi būti geležies, aliuminio, fluoridų, mangano, nitratų, nitritų ir kitų toksinių medžiagų normos.

Perteklinio dumblo šalinimas iš nuotekų valymo įrenginio

Kaip šalinamas nuotekų dumblas iš valymo įrenginio, kas kiek laiko tai turi būti atliekama. Koks perteklinio dumblo šalinimo būdas yra paprasčiausias?

Saldus ir slidus vanduo

Vanduo atiteka iš gręžinio, per visus filtrus. O galutinis rezultatas - vanduo jaučiasi, jog yra saldus. Maudantis beprotiškai slidu stovėti ant plytelių duše ir aplamai, kai šlapios grindys. Ir kai maudaisi naudojant nesvarbu kokias maudymosi priemones laaaabai viskas slidu. Kame problema?

Santechnikos įrengimas vonioje

Bute, vonios kambaryje, mums išvedžiojo santechniką. Man pirmas klausimas ar galima naudoti 90° trišakius? Aš noriu, kad dėtų 45°. Ar galima dušo, kriauklės nuotekas jungti šalia klozeto nuotekų? Aš bijau, kad padidėja tikimybė užsikišti.

Vandens filtras, kai vandenyje rasta geležies ir amonio

Darėmės vandens tyrimą ir vandenyje rasta geležies ir amonio, kokius rekomenduotumėte dėti vandens filtrus gyvenamajam namui 4 asmenų šeimai?

Valymo įrenginių eksploatavimo pradžia

Kaip pradėti eksplotuoti naujai įrengtą valymo įrenginį? Kada reikia naudoti biopriedus?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150859 klausimų