Kuris vamzdis geriausias šildomų grindų įrengimui? Daugiasluoksnis ar tik šildomom grindim skirtas vamzdelis? Ir kokios firmos optimaliausias būtų? 80kv.m namukas.
Sodo namelyje noriu įrengti tualetą, iki nuotekų surinkimo talpos 30 metrų. Ar ne per ilgas atstumas ir koks minimalus nuolydis pakloti vamzdį? Ar užtektų 1cm/m?
Ar standartiniame daugiabučiame 5 aukštų name (statyba iki 1990 m.) šildymo sistemai (radijatorių pajungimui) ir karšto vandens cirkuliacinei sistemai (gyvatuko pajungimui) galima naudoti duagiasluoksnius presuojamus vamzdžius (pavyzdžiui, Uponor MLC ir analogiškus).
Naujai nupirktame kotedže, norime išsivedžioti kanalizaciją. Į namą ateina d100 vamzdis kanalizacijai. Norėjome išsiaikinti, kokio diametro vamzdzius geriau vedžioti toliau? Koks vamzdyno nuolydis paprastai pageidaujamas? Ir ar yra reikalingas alsuoklis, nes vieni rašo, kad reikia, kiti, kad ne?
Kokie yra vamzdynų pasirinkimo kriterijai? Vamzdynai reikalingi vandentiekio ir šildymo sistemoms.
Vedant vandentiekį į garažą plastmasiniu 32 mm skersmens vamzdžiu, buvo panaudota plastmasinė jungtis su sriegiu. Garažo grindys išklotos trinkelėmis. Pajungus vandenį, pastebėjau, kad per minėtą jungtį yra nutekėjimas. Ar yra būdas užhermetizuoti nuotėkį per jungtį, nesugadinus trinkelių?
Norėčiau sužinoti ar PPR lituojamus vamzdžius būtina dėti į apsauginius pūsto polietileno kevalus, jei vamzdžiai bus paslėpti sienoje po gipsiniu tinku? Vamzdžiais tekės karštas ir šaltas vanduo.
Ar tinka daugiasluoksnis vamzdis UNIKO PE-RT/Al/PE-RT grindiniam šildymui, (rišant jį prie tinklo kaproniniais dirželiais)?
Ar gręžinio vamzdžiai gali būti plastikiniai? Jei taip, ar iš plieno pagaminti vamzdžiai yra kokybiški ir geresni nei plastikiniai? Kuriuos pasirinkti?
Ar sumažėtų šildymo kaštai pakeitus seną šildymo vamzdyną nauju? Pusės šildymo sistemos vamzdžių skersmuo yra apie 5 cm, o likusių - apie 3 cm (cirkuliacija savaeigė, vanduo pašildomas elektriniais tenais), šildymo sistemoje - apie 125 litrai vandens.
feliksnavis_300x300px.jpg
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397482 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166317 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 33 specializuotų įmonių