Koks minimalus nuolydis vamzdžiui pakloti

Sodo namelyje noriu įrengti tualetą, iki nuotekų surinkimo talpos 30 metrų. Ar ne per ilgas atstumas ir koks minimalus nuolydis pakloti vamzdį? Ar užtektų 1cm/m?

Daugiasluoksniai presuojami vamzdžiai

Ar standartiniame daugiabučiame 5 aukštų name (statyba iki 1990 m.) šildymo sistemai (radijatorių pajungimui) ir karšto vandens cirkuliacinei sistemai (gyvatuko pajungimui) galima naudoti duagiasluoksnius presuojamus vamzdžius (pavyzdžiui, Uponor MLC ir analogiškus).

Kokio diametro vamzdžius vedžioti

Naujai nupirktame kotedže, norime išsivedžioti kanalizaciją. Į namą ateina d100 vamzdis kanalizacijai. Norėjome išsiaikinti, kokio diametro vamzdzius geriau vedžioti toliau? Koks vamzdyno nuolydis paprastai pageidaujamas? Ir ar yra reikalingas alsuoklis, nes vieni rašo, kad reikia, kiti, kad ne?

Vamzdynai vandentiekio ir šildymo sistemoms

Kokie yra vamzdynų pasirinkimo kriterijai? Vamzdynai reikalingi vandentiekio ir šildymo sistemoms.

Vandens nutekėjimas iš vamzdžių sujungimo vietos

Vedant vandentiekį į garažą plastmasiniu 32 mm skersmens vamzdžiu, buvo panaudota plastmasinė jungtis su sriegiu. Garažo grindys išklotos trinkelėmis. Pajungus vandenį, pastebėjau, kad per minėtą jungtį yra nutekėjimas. Ar yra būdas užhermetizuoti nuotėkį per jungtį, nesugadinus trinkelių?

Vamzdžiai karštam ir šaltam vandeniui

Norėčiau sužinoti ar PPR lituojamus vamzdžius būtina dėti į apsauginius pūsto polietileno kevalus, jei vamzdžiai bus paslėpti sienoje po gipsiniu tinku? Vamzdžiais tekės karštas ir šaltas vanduo.

Ar tinka daugiasluoksnis vamzdis grindiniam šildymui

Ar tinka daugiasluoksnis vamzdis UNIKO PE-RT/Al/PE-RT grindiniam šildymui, (rišant jį prie tinklo kaproniniais dirželiais)?

Plastikinių ir plieninių gręžinio vamzdžių palyginimas

Ar gręžinio vamzdžiai gali būti plastikiniai? Jei taip, ar iš plieno pagaminti vamzdžiai yra kokybiški ir geresni nei plastikiniai? Kuriuos pasirinkti?

Šildymo kaštų mažinimas atnaujinus vamzdynus

Ar sumažėtų šildymo kaštai pakeitus seną šildymo vamzdyną nauju? Pusės šildymo sistemos vamzdžių skersmuo yra apie 5 cm, o likusių - apie 3 cm (cirkuliacija savaeigė, vanduo pašildomas elektriniais tenais), šildymo sistemoje - apie 125 litrai vandens.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 360748 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3231
Iš viso buvo užduota 147930 klausimų