Santechnikos darbai – Patarimai

Kokius naudoti kanalizacijos vėdinimo kaminėlius virš stogo? Čerpių tiekėjai siūlo tokius pat kaip pat čerpės, bet klausimas ar nekils problemos žiemą kada stogą apsnigs ar vis gi geriausia naudoti aukštesnius kaminėlius?
Ar galima išvesti kanalizacijos alsuoklį pro pakalimą į lauką uždedant pakalime groteles ar kažką panašaus? Nenoriu gręžti skylės stoge, pro plėvelę ir statyti kaminėlį. Sprendimas toks kilo, kadangi nuo alsuoklio prasidedančio grindyse iki lauko sienos yra labai nedidelis atstumas, o vesti per stogą ir toliau ir sudėtingiau.
Gyvenamajame name iš čiaupo nenormaliai bėga vanduo. Nustačius vieną poziciją, iš pradžių bėga normalios temperatūros vanduo, po to įsijungus hidroforui bėga karštas, nustojus veikti hidroforui bėga šaltas vanduo. Ką daryti?
Sodo name (negyvenamas- būnam tik vasarą) montuosim momentinį vandens šildytuvą (trim taškam). Ar dušui rekomenduotumėte termostatinį maišytuvą, ar paprastą?
Planuojame statyti svečių namelį ant polių. Kyla klausimas kaip reikėtų apšiltinti kanalizacijos ir vandentiekio vamzdžius, jog žiemą neužšaltų? Nuo grindų iki žemės apie 30 cm
Kokios santechnikos darbų kainos? Yra apie 50 m2 grindų šildymas pirmajame aukšte, antrame aukšte radiatoriai - 4 kambariai ir vonia su grindiniu šildymu. Visi maždaug po 10 m2. Taip pat reikia prie sistemos prijungti granulinį pečių.
Domina galimybė įrengti bendrabučio tipo bute sanitarinį mazgą, t. y. tualetą su dušu. Jei butas bus šalia bendro san. mazgo, tada prasivesti kanalizaciją ir vandentiekį, manau, nebus labai sunku, tačiau vargu, kad pavyks rasti butą besiribojantį su bendru aukšto san. mazgu. Norėčiau paklausti ar įmanoma prasivesti kanalizaciją ir vandentiekį į bendrabučio tipo butą esantį tarkim už kelių butų nuo bendro san. mazgo?
Kokie keliami reikalavimai vedant vandentiekio įvadą į namą? Kiek reiktų įkasti į žemę (molingas gruntas). Kaip apšildyti ir apsaugoti įvadinį vamzdį (PVC 32 mm). Įvadas vedamas po garažu iki katilinės.
Kiek kainuotų įrengti dušą su wc? Už virtuvės sienos yra bendras wc.
Gal galite patarti, į ką atkreipti dėmesį aiškinantis, ar galima į perkamą bendrabučio tipo namo kambarį įsivesti vandenį/kanalizaciją. NTA vadybininkai gali pasakyti, ką tik nori, pačių punktų rūsyje ar pan. pamatyti negali, kaimynų nepažįsta. Į kokius požymius atkreipti dėmesį, ar kokius specialistus pasikviesti? Tarkime, kambario ribų su bendromis patalpomis, kuriose yra vanduo/kanalizacija nėra, jos nėra arti, tačiau aukštas pirmas - galbūt būtų galimybė per rūsį ar kt.
Kaip užtikrinti gerą dušo padėklų garso izoliaciją? Kaip teisingai pasirinkti dušo padėklą?
Gal galit paaiškinti kas yra lauko tinklų sanavimas?
Iš miesto vandentiekio šaltas vanduo ateina 6 atm. Ar reikalingas slėgio reduktorius individualiam namui?
Bute, vonios kambaryje, mums išvedžiojo santechniką. Man pirmas klausimas ar galima naudoti 90° trišakius? Aš noriu, kad dėtų 45°. Ar galima dušo, kriauklės nuotekas jungti šalia klozeto nuotekų? Aš bijau, kad padidėja tikimybė užsikišti.
feliksnavis_300x300px.jpg
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397393 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166240 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 56 specializuotų įmonių