Gręžiniai

Rodomi įrašai 1-25 iš 27.
Kokia vidutinė vandens gręžinio kaina, nuo ko ji priklauso? Kokie yra atliekami darbai įrengiant gręžinį?
Norėtume išsikasti gręžinį. Nuo ko pradėti? Kokių dokumentų reikia? Kokios kainos?
Ar vandens kokybė priklauso nuo gręžinio gylio. Ar giluminiai gręžiniai iki 100 m ir daugiau skirti tik tam, kad pasiektų vietomis per giliai esantį grutinį vandenį ar tuo pačiu jis būna ir kokybiškesnis palyginus su gręžiniais iki 35 m?
2014 m 12 09 nupirkome nebaigtą namą su žemės sklypu, sandoris atliktas notarų kontoroje, tvarkingai. Šiuo metu viskas yra 100 proc. įregistruota registrų centre. Sklype buvo gręžinys vandeniui, bet be dokumentų, tai yra iki galo neįteisintas ir savininkas jokių dokumentų nepateikė. Taip ir liko. Vakar atvažiavo buvęs savininkas ir pareiškė, kad gręžinio jis mums nepardavė ir neva turi jo kasimo dokumentus (bet, ne įteisinimo). Reikalauja pinigų. Gręžinys šiuo metu parodytas ir įteisintas mūsų dokumentuose kaip šulinys. Jo niekur, jokiuose registruose nebuvo matyti iki šiol. Ar gali buvęs savininkas po senai įvykdyto žemės sklypo sandorio reikalauti, kažkokių priklausinių ar daiktų, esančių jame, kurie pas jį tuo metu nebuvo įteisinti ir niekur nesimatė registrų centre?
Domina vandens gręžinio 1 m kaina.
Turime 20 aru sklypą, noriu paklausti, kaip teisingai parinkti gręžinio vietą sklype? Padarius gręžinį, kiek kainuoja vandentiekį dar atvesti iki namo? Gręžinį daryti arčiau ar toliau nuo namo?
Domina naujo vandens gręžinio kaina. Kiek kainuotų paprastas, iš nesudėtingų medžiagų gręžinys? Vilniaus raj., Čekoniškės, Prapuolių kaimas. Suprantu, kad priklauso nuo vandens atradimo, bet gal žinote tas vietoves iš patirties apytiksliai.
Nusipirkome soduose gyvenamąjį namą. Nors yra šulinys, norime vandens gręžinio. Norėčiau sužinoti ko mums reikia konkrečiau. Nes daug kur rašo ir apie geoterminius gręžinius. Tai negaliu suprasti reikia vandens gręžinio ar geoterminio gręžinio? Ir kokios kainos?
Kaip veiks visa vandens gręžinio sistema, kai dingsta elektra. Ar vandens tiekimas į namus iš gręžinio sunaudoja daug elektros.
Kaip gauti leidimą vandens gręžiniui?
Kada tinkamiausias metas gręžti gręžinį statant namą?
Kokiu atstumu nuo kaimyno teritorijos ribos, gyvenamo namo, šulinio, nuotekų valymo įrenginių apsaugos zonos galima įsirengti vandens gręžinį?
Turime 30m gylio šulinį. Sumažėjo vandens šulinyje ir norime gilinti esamą šulinį. Ar tiks gręžinys? Ar yra kiti variantai?
Noriu pasidaryti gręžinį apie 40m Dzūkijos kaime, vasarnamyje. Ar nieko blogo, jei vanduo naudojamas tik vasarą, nes žiemą ten niekas negyvena? Gal galėtumėt patarti kokį konkrečiai geriausia daryti?
Kuo skiriasi gręžimas sausu būdu nuo šlapio? Kuris yra praktiškesnis/patikimesnis/pigesnis?
Turime 3 šulinius, tačiau trūksta vandens. Kokia būtų naujo vandens gręžinio kaina?
Pradėjau kasti šulinį. Iškasiau 8 m, o vandens nėra. Ar galima išgręžti bandomąjį gręžinį iki vandens ir kiek tai kainuotų Vilniuje?
Ar galima vandens gręžinį įrengti pačiame name, t.y. tiesiog namo viduje?
Noriu paklausti, ar yra svarbu, kiek vandens naudoji? Tarkim, aš įsirengiu gręžinį, bet grįžtu namo vasarą keletui mėnesių. Ar nebus ten kas nusėdę, užkalkėję, ar surūdiję? Ar vandens kokybė nepakis?
Vandens gręžinys pastatytas ant 28 sklypų, tačiau tik 5 namai naudoja vandenį. Ar reikia kas 10 metų gręžinį "išvalyti" (kažką padaryti), jei reikia kodėl, kokia kaina ir dažnumas?
Gal jūs žinote kaip išspręsti tokią situaciją... Namo projektas, sąlygos, statybos leidimas, nebaigto statinio įregistravimas. Šiuo metu paduotas prašymas įregistruoti vandens gręžinį ir gavome atsakymą, kad gręžinys negali būti įregistruotas, nes pusė metro apsaugos zonos patenka ant mano namo kampo. Bet leidimas buvo gi gautas ir gręžinys įrengtas atsižvelgiant į sąlygas išduotas savivaldybės. Kas kaltas ar neteisus? Architektas? Savivaldybė? Aplinkos tarnyba? Aš?
Koks dažniausiai būna vandens gręžinio skersmuo naudojimui individuaiame name?
Ar įmanoma išvalyti uždumblėjusį smulkų gręžinį?
Norėjau pasiteirauti, kada statantis namą geriausia pradėti rengti vandens gręžinį? Taip pat kokie žingsniai iki pradedant gręžinio rengimo darbus (ar reikia kokių nors leidimų iš savivaldybės ir kt.)?
Norėčiau paklausti tokio dalyko, architektas suprojektavo vandens gręžinį taip, kad kažkiek ant jo apsaugos zonos bus klojamos trinkelės (projektuojamos įvažiavimas į kiemą, bei automobilių stovėjimo vietos) ar gali taip būti? Ar nebus bėdų priduodant gręžinį?
 
Sritis:
Sritis: