Noriu ukiniam pastatui ideti latakus, kad tvarkingai atrodytu. Stogo plotas nedidelis (~30m2), taciau nelabai turiu kur nukreipti vandeni. Koks galetu buti sprendimas? Galbut koks vandens surinkimas salia pamato ir nuoseklus paskirstymas vamzdyje?
Kokie yra šulinio įrengimo reikalavimai? Kokiu atstumu leidžiama kasti vietinę kanalizaciją nuo kaimynų šulinio?
Gyvename kaime (kanalizacija apie 15 metrų nuo šulinio jau naudojama). Atitirpus sniegui šulinys prasmirdo (7žiedai) išsiurbiau jau kokius 50 kartų, bet vistiek jaučiasi kvapas. Patarkite, ką daryti, kad vanduo vėl taptų geriamas? Kanalizaciją užbetonavau ir hidroizoliavau.
Kokiu atstumu sodų bendrijoje nuo kaimyno ribos turi būti kasamas geriamojo vandens šulinys? Kokie įstatymai? Taip pat nuotėkų valymo įrenginiai sodų bendrijose, koks atstumas nuo šulinių.
Kiek kainuoja medinis šulinys?
Miesto teritorijoje prie nuosavo namo yra 8 m gylio šulinys, kuris greitai išsisemia, o vanduo atsiranda labai lėtai. Name įvestas centralizuotas vandens tiekimo įvadas, kurio vandenį ir naudojame, tačiau šulinio vanduo reikalingas laistymui. Ar galima šulinyje daryti gręžimą, kad pasiekti gruntinio vandens resursus? Kaip patartumėte išspręsti problemą?
Kokiu atstumu sodo bendrijoje nuo tvoros galima išsikasti šulinį geriamajam vandeniui įleidžiant žiedus į žemę?
Domina plastikinio šulinio dangčio kaina.
Kokiame mieste esate? Per kiek laiko pagaminate šulinio dangtį?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 394516 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164616 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 28 specializuotų įmonių