Nuotekų valymo įrenginių kainos

Klausimas:
Kokios orientacinės nuotekų valymo įrenginių kainos 150 m2 namui, 4 asmenų šeimai. Į ką atreipti dėmesį, be kainos, renkantis nuotėkų valymo įrenginius.
Komentarai:
Prie vienbučio namo, pagal Lietuvos reglamentą, turi stovėti įrenginys, kuris valo nuo 0.8m3/d. Todėl Jūsų atveju tiktų modelis AT-8, kurio našumas yra 0.9m3. Įrenginio kaina yra 1435 Eur su PVM.
Valymo įrenginio kaina, kurio išvalymo parametrai atitinka keliamus valstybės reikalavimus yra 1250Eur. Montavimo darbų kainą, galima paskaičiuoti atvykus į vietą.
Orientacinė nuotėkų įrenginio kaina, skirto vienbučiam namui iki 4 asm. šeimai būtų 2123 Eur. Įrangos komplektą sudaro periodinio veikimo valymo įrenginys (nuotekos valomos porcijomis) kartu su orapūte ir patvaria bei sandaria polietileno talpykla SNIGO. Privalumas, kad įrenginio korpusas yra atsparus išorinėms apkrovoms, taip pat reguliuojamas aptarnavimo šachtos aukštis, paprastas įrenginio aptarnavimas.
Kasparas, UAB Eneka
4 asmenų šeimai įrenginio kaina 1200 Eur. Kaina pateikta be montavimo darbų, kurie kiekvienu atveju įvertinami individualiai.
Atkreipti dėmesį :
- aptarnavimas
- montavimas
- garantija
- aeracinė sistema
- lengvas paleidimas
- gaminio medžiagiškumas
Nuotėkų valymo įrenginių kaina - tai pagrindinis atskaitos taškas (ir ne retai paskutinis) namo savininkui, besirenkančiam valymo įrenginį. Šį pirkėjų atskaitos tašką įvertina visi produkcijos gamintojai, todėl kai kurie iš jų gudrauja pateikdami kainos sudedamąsias dalis. Visada klauskite ar paskelbtoje nuotėkų valymo įrenginių kainoje yra įskaičiuota:- pilnas įrenginio komplektas;- įrenginio surinkimas ir pajungimas prie esamos sistemos;- įrangos startavimas, apmokymai kaip savarankiškai spręsti smulkias problemas;- įrangos atvežimas iki jūsų sklypo;- ar yra galimybė grąžinti nepatikusį valymo įrenginį gamintojui;- orapūtės dėžutė (jei ji reikalinga). Jūs galite nustebti, kai pirkdami nuotėkų valymo įrenginį už vieną kainą, galiausiai gausite sąskaitą su ženkliai didesne kaina. Visada prašykite pardavėjo pateikti pilną įrangos ir paslaugų sąmatą, kurioje matysite ne reklaminę, o realią sumą. Prašykite maksimaliai detalizuoti sąmatas, kad galėtumėte įvertinti, ar kai kuriuos darbus galima atlikti patiems.Tokiu būdu galima sutaupyti dalį sumos.Pakankamai svarbus yra garantijos laikotarpis, nes įrangos savikaina tiesiogiai priklauso nuo įrenginio mechaninių dalių kokybės. Skirtingi gamintojai įrenginiams siūlo kokybės garantiją nuo vienerių iki dešimties metų garantijos. Šis rodiklis objektyviausiai apibūdina produkcijos dalių kokybę ir patikimumą. Priklausomai nuo technologijos pažangumo, sudėtingumo, draugiškumo vartotojui valymo įrenginiai kainuoja nuo 1100 Eur iki 3500 Eur (su PVM) be žemės darbų. Žemės darbai papildomai gali kainuoti nuo 230 Eur iki 2000 Eur.
Edvardas, Ekspertai.lt
4 asmenų šeimai siūlome rinktis sertifikuotą buitinių nuotekų valymo įrenginį Švaistė BV-GP-0.8, kuris tinka 1-5 asm.
Įrenginio kaina gali svyruoti nuo 1200 iki 3000 eurų, priklausomai nuo įrenginio gamintojo bei montavimo ypatumų.
 
Sritis:
Sritis: