Elektromagnetinis vandens nukalkintojas

Klausimas:
Ar vertas dėmesio automatinis, elektromagnetinis vandens nukalkintojas Profikalk plus-x Vokietija?
Komentarai:
Visų "išorinio nukalkinimo" įrenginių reklamoje teigiama, kad ta pati, kietumą sudaranti medžiaga įgauna kitokias savybes, o vandens cheminė sudėtis nesikeičia. Dabar pamąstykime, ar gali ta pati medžiaga, tarkim, cukrus įgauti kitokias savybes, pvz. tapti nesaldus?
Norėdami savarankiškai įsitikinti bet kokio nukalkinimo prietaiso efektyvumu, užvirinkite keletą porcijų apdoroto vandens naujame arbatinuke ir pamatysite, ar kalkės nusėda, ar ne.
Valdas Šimčikas, UAB "Vandens tyrimai"
Visi tie reklamuojami elektriniai, elektromagnetiniai ir visokie kitokie necheminiai vandens nukalkinimo prietaisai yra tik žmonių mulkinimas ir kvailių ieškojimas. Jeigu domitės šia tema, tai lengvai rasite mokslinės literatūros apie vandens minkštinimo metodus.
Gytis Bartkus, Protingas namas, UAB
Yra pigių ir "nekokių" yra ir išties gerų. Bet geresni brangūs ir jų kaina tokia pat kaip įprasto minkštinimo įrenginio. Dropson emi-2500 įrenginys būtų tikrai efektyvus. Jo kaina būtų 490 EUR. Geresni tie į kuriuos vanduo įteka ir iš jų išteka.
Žilvinas, Aqua Vilnius, UAB
Jeigu reikalingas Jums įrenginys po kurio neliktų apnašų ant paviršių, tai nei šis įrenginys, nei kiti elektriniai minkštinimo filtrai nepadės. Jums reikalingas automatinis vandens minkštinimo filtras su katijonitiniu užpildu.
Martynas Petraitis, UAB Kokybiški vandenys
Neteko susidurti su šiuo gamintoju, bet iš klientų dėl elektromagnetinių nukalkintojų esu girdėjęs ne kokių atsiliepimų. Geriausia kai vanduo nukalkinamas automatinio nukalkintojo pagalba.