Vandens nugeležinimo filtras pašalinti geltoną vandenį

Klausimas:
Vandens gręžinio tyrimas rodo, jog vandens kokybė gera, visi rodikliai atitinka normas. Tačiau kartais būna gelsvas vanduo, kuris greitai užteršia kriaukles ir vonią. Kokį vandens filtrą mums reiktų įsirengti?
Komentarai:
Manau idealu tirti vandenį geltoną, fiksuojant geležį su specialia tara + tirti CHDS - visą organiką vandenyje. Ar yra CHDS - jei tai vandentiekis tada greičiausiai nėra, 1% tikimybė. Jei negilus gręžinys - tada kad yra 70% tikimybė.

Tada pagal tai spręsti kas reikalinga. Tada 100% galėsime atsakyti ko reikia.

Tyrimus galėtume atlikti ir mėginius vandens paėmimui galime Jums pristatyti.

Manau, kad reikalinga įranga cb-30 arba c-30
nugeležinimo sistema, veikianti su oru, oksiduojanti geležį kai jos būna.

Suma 520 EUR už C-30 sistemą, kai nugeležinimas ir vandens nuskaidrinimas.
Žilvinas, Aqua Vilnius, UAB
Jūsų atveju gali būti keli variantai. Pirmasis, geležies yra iki normos, tačiau yra kalkių nemažai, to pasekoje, kalkės sėda ant paviršių ir jas nudažo nedidelis kiekis geležies. Arba gali būti, jog pakito vandens kokybė, t.y. kai buvo padarytas tyrimas kokybė vandens buvo geresnė, o dabar pablogėjo.
Siūlytume atsiųsti tyrimą, kuris buvo padarytas, taip pat būtų pravartu pakartoti vandens tyrimą, arba vandens mėginį perduokite mums, mes ištirsime ir tuomet bus visiškai aišku, kokius geriausiai atitinkančius vandens filtrus galėtume pasiūlyti.
Labai sunku nustatyti kodėl vanduo įgauna tokią spalvą. Greičiausiai kalta geležis ar organika. Butų idealu, kad paimtumėte to gelsvo vandens mėginį. Tada žinotume nuo kurios problemos reikia filtruoti vandenį.
Alfonsas Jurevičius, Pireka, UAB
 
Sritis:
Sritis: