Parketlentės šildomoms grindims

Klausimas:
Mane domina ar nėra nuodinga klijuoti parketlentes, kai grindys yra šildomos? Ar tie klijai po to negaruoja? Ar geresnis variantas kloti parketlentes plaukiojančiu būdu?
Komentarai:
Tikrai nėra nuodinga. Mes naudojame ir siūlome tik itin mažos emisijos klijus turinčius EC1R Plus klasę. Tai griežčiausia ir aukščiausia klasė suteikiama tik labai švariems klijams. Apie klases galite pasiskaityti https://www.emicode.com/en/emicode-r/categories/

Dėl pasirinkimo klijuoti ar kloti parketlentes slankiuoju būdu kviečiame pasiskaityti visą straipsnį apie tai https://gerosgrindys.lt/Mediniu-grindu-irengimas

Ant šildomo pagrindo vienareikšmiškai rekomenduojame klijuoti gerais ir švariais klijais (bent EC1 klasės).

Tokio pasirinkimo privalumai, lyginant su plaukiojančiu būdu:
- Mažesnė varža, greitesnis įšilimas/šilumos atidavimas;
- stabilesnė grindų sistema;
- galite didelius plotus įrengti be kompensacinių siūlių, žymiai lengviau planuoti ir gražiau atrodo.
- kokybiškesnis grindų atnaujinimas ateityje;
- kur kas geresnis akustinis komfortas.
Andrius, Geros Grindys
Ant šildomo pagrindo parketlentes klijuoti yra būtina, laikantis medinių grindų montavimo reikalavimų ir rekomendacijų. Parketlenčių klijavimui reikia rinktis specialius klijus, neturinčius sudėtyje kenksmingų medžiagų (aldehidų ir izocianatų). Galime pasiūlyti tiek parketlentes pritaikytas montavimui ant šildomų grindų, tiek ir tam skirtus elastinius klijus SMP300 arba MS400.
Jeigu ant pakuotės nurodyta, kad tinka šildomoms grindims, klijuokite be baimės, valstybė gamintojus tikrina kruopščiai, beje rezultatas bus kur kas geresnis, nei kloti plaukiojančiu būdu.
Vytas, Ekogrindys.LT
 
Sritis:
Sritis: