Kokio storio parketlentės tinka šildomoms grindims

Kokio storio parketlentės dvisluoksnės ar trisluoksnės tinka šildomoms grindims? Ar kloti reikia ant betono pagrindą ir kokį? Taip pat, ar ant šildomų grindų parketą geriausia klijuoti ar geriau būtų plaukiojančiu būdu?

Kuo skiriasi dvisluoksnės ir trisluoksnės parketlentės

Noriu pasiteirauti,- dvisluoksnis, trisluoksnis parketas, ar tai tos pačios parketlentės? Jei ne, tai koks skirtumas, kurių kokybės, išvaizdos ir kainos santykis geriausias? Galbūt galite parekomenduoti, kokio gamintojo dangą rinktis, mačiau, kad yra gaminamų ir Lietuvoje. Ar tiesa, kad esant grindiniam šildymui išsikraipo grindų danga būtent iš parketo ar parketlenčių?

Geriausias paklotas dedant parketlentes

Statau 2a. karkasinį namą. 1a. betoninės (nešildomos) grindys 2a. medinis perdengimas. Name dėsiu parketlentes. Koks būtų geriausias paklotas dėti grindims 2a., kad nesigirdėtų žingsniai, parketo traškėjimas ir kokį paklotą dėti 1a. ant betono.

Parketlenčių klijavimo ant betoninio pagrindo ypatumai

Noriu sužinoti laminato ir parketlenčių klijavimo ant betoninio pagrindo, kuriame išvedžiotas grindinis šildymas vandeniu, technologijos procesus ir ypatumus.

Parketlenčių klijavimas

Trisluoksnes parketlentes klosiu ant išlyginto betono pirmame ir antrame aukštuose ant OSB plokščių. Kokie pagrindiniai privalumai parketlenčių klijavimo palyginus su klojimu plaukiojančiu būdu - ar tikrai apsimoka klijuoti? Kokį paklotą geriausiai dėti ant betono ir kokį ant OSB plokščių?

Kokią grindų dangą rinktis grindiniam šildymui

Bute įrengtas grindinis šildymas, kuriuo bus apšildomas visas butas. Kokią grindų dangą rinktis, esant minėtam šildymui? Žinau, kad geriausia varža esant plytelėms, bet to nepageidauju. O kaip dėl dvisluoksnio, trisluoksnio parketo ar laminato? Kam teikti pirmenybę? Esu susipažinus ir tai, kad sudėjus parketlentes ir laminatą, reikalavimas kad temperatūra nebūtų aukštesnė nei 27 laipsniai, kadangi medis gali susivaikščioti, pasitraukti ir atsiras tarpai?

Parketlentės ant šildomų grindų

Name yra rengtas grindinis šildymas, grindys - keramikinės plytelės. Labai norėtųsi plyteles pakeisti medžiu arba parketlentėmis. Ar tokiu atveju reiktų plyteles išmontuoti, ar ant jų galima sudėti parketlentes? Koks sprendimas būtų optimaliausias kainos ir šilumos prasme?

Parketlentės virtuvėje

Ar parketlentės virtuvėje tinka? Grindys šildomos. Noriu pasiteirauti ar nieko blogo dėti parketlentes virtuvėje bei koridoriuj? Virtuvė 6m2 ir koridorius 4m2, viskas sujungta i vieną erdvę su svetaine, tai planuojam visur parketlentes dėti, nes dizaino atžvilgiu dėti po kelis kvadratus plytelių neatrodo labai gražiai. Ar geriau rinktis pastarąjį variantą?

Ką daryti prieš klojant parketlentes, kad nebūtų grindų girgždėjimo

Ketinu klijuoti dviejų sluoksnių parketlentes ant OSB plokštės pagrindo. OSB plokštės kai kuriose vietose pradėjo girgždėti. Ką reikėtų padaryti prieš klojant parketlentes, kad ateityje nebūtų grindų girgždėjimo?

Ar galima naujas parketlentes kloti ant senų

Norėjau paklausti, ar galima naujas parketlentes dėti ant senų paklotų parketlenčių?

Kokią grindų dangą rinktis grindiniam šildymui

Kokią grindų dangą rinktis grindiniam šildymui? Statome 1 aukšto su mansarda namą. Planuojame daryti grindinį šildymą. Tik dėl antro aukšto dar neapsisprendėme, koks bus šildymas, ar grindinis ar radiatoriai. Galvojame dėti laminatą arba parketlentes? Ką pasiūlytumėte rinktis? Gal kitokių alternatyvų yra? Ar antrame aukšte siūlytumėte vienodas grindis dėtis kaip ir pirmame?

Parketlenčių kaina su Herringbone raštu

Domina Herringbone rašto parketlenčių kaina. Reikalingas kiekis 70 kv. m. Plotis 140 mm, ilgis neaktualus, dėvimas storis gali būti 4 mm.

Dvisluoksnių ir trisluoksnių parketlenčių klojimas

Noriu pasikonsultuoti kokias parketlentes dvisluoksnes ar trisluoksnes yra paprasčiau iškloti ir kokia apačioje turi būti grindų danga? Girdėjau, kad vienos klijuojamos, o kitos suneriamos. Domina kainos.

Kokias parketlentes dėti ant šildomų grindų

Kokias parketlentes rekomenduotumėte dėti ant šildomų grindų? Pasirinkimai galimi du: 1. Ąžuolas / fanera / ąžuolas 2. Ąžuolas / OSB pagrindas OSB plokštė (jos plonesnės). Kokie pliusai ir minusai?

Trisluoksnės ąžuolinės parketlentės šildomoms grindims

Domina Trisluoksnės ąžuolinės parketlentės Kokia kaina? Ar tinka šildomoms grindims?

Parketlenčių klijavimas ant OSB plokštės

Renovuojame seną medinį karkasinį namą. Svajojame apie parketlentes. Pirmajame aukšte liesime betoną, tad dėl grindų stabilumo problemų nekils. Antrajame aukšte jau sudėtos OSB plokštės (betono dėl svorio lieti negalėjome). OSB grindų nelygumai siekia 2 mm, yra vietų, kur OSB plokštės linguoja, kai ją judina didesnio svorio žmogus. Ar galima ant tokio paviršiaus klijuoti parketlentes? Jei taip, geriau rinktis 2 ar 3 sluoksnių gaminį?

Parketlentės ant šildomų grindų

Rąstiniame name įsirengėme šildomas grindis. Svarstome dėti grindis iš parketlenčių. Baiminamės ar jos neišsilankstys. Ar gerai tokias dėti virtuvėje prie kriauklės dėl vandens nutekėjimo.

Parketlenčių klojimas be siūlių

Žadu kloti trisluoksne parketlente su 2 cm paklotu visame name, namas vieno aukšto, sakykit ar galėčiau per visą plotą kloti nedarant jokių nutraukimų, siūlių po kambarių durimis, o kloti viską vientisai?

Geriausia medinė danga šildomoms grindims

Geriausia medinė danga šildomoms grindims yra..? Žinau, kad galima rinktis tarp parketlenčių ar laminato, bet kuris variantas geresnis? Nesinori taupyti ant grindų dangos, gal kas turit argumentų kas geriau kokybės atžvilgiu.

Parketlentės klojimui "eglutės" raštu

Domina parketlentės eglutei ąžuolinės, pačios parketlentės ir sudėjimas, kaina?

Parketlentės šildomoms grindims

Mane domina ar nėra nuodinga klijuoti parketlentes, kai grindys yra šildomos? Ar tie klijai po to negaruoja? Ar geresnis variantas kloti parketlentes plaukiojančiu būdu?

Atsiklijavo dvisluoksnės parketlentės viršutinis sluoksnis

Atsiklijavo dvisluoksnės parketlentės viršutinis sluoksnis. Ar gali būti, kad tai nekokybiškas gaminys, senas ar netinkamai sandėliuotas, ar tai tik drėgno pagrindo pasekmė?

Parketlentės virtuvėje ant šildomų grindų

Ar tinka ant šildomų grindų virtuvėje kloti (klijuoti) parketlentes?

Parketas ant šildomų grindų

Norime senas šildomas grindis (plyteles) pakeisti parketu. Ar tai įmanoma?

Klijų nuo parketlenčių nuvalymas

Ant gamykliškai aliejuotų medinių parketlenčių po sudėjimo liko klijų likučių. Valant drėgna šluoste, vietomis liko balkšvų dėmių - klijų likučiai sulindo į medžio rieves. Kaip geriausia būtų jas pašalinti? Grindys vėliau, sudėjus baldus, bus papildomai aliejuojamos.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150857 klausimų