KLAFS HOME Surenkama pirtis - sauna, komplektas

Sauna KLAFS HOME pritraukia dėmėsį savo tvirta konstrukcija ir harmoningu dizainu. Tai yra vienas geriausių pasiūlymų saunų rinkoje. Kartu su aukšta kokybę, ji pritraukia akį šiuolaikine standartine įranga ir įvairia saunos papildoma įrangą. Saunos dydį galima pasirinkti 10 cm žingsniu, o išorinė apdaila gali būti pagaminta iš natūralios eglės su balta skaidria danga arba iš kanadietiškos cūgos (lot. Tsuga, angl. – Hemlock). Su papildomomis detalėmis, pavyzdžiui veidrodžiais, langais, rankšluosčių kabyklomis ir kabliukais – sauna KLAFS HOME atitiks bet kokį biudžetą.

Žvilgtelėjus į saunos KLAFS HOME interjerą, į akis iš karto krenta aukštos kokybės vidaus apdaila, pagaminta iš skandinaviškos eglės ar kanadietiškos cūgos medienos, kuri užtikrina itin malonų klimatą maudymuisi. Yra daugybė kitų detalių, kurios sustiprina gerą įspūdį: ergonominiški atlošai, suapvalintos rėmjuostės bei pirties lempa LUMA – visa tai yra atgaiva pavargusioms akims. Vien žvilgtelėjęs į plačius saunos suolus su atlošais ir galvos atramomis gali įsivaizduoti kaip patogu ant jų gulėti.

KLAFS PLURIS saunos krosnelėje įmontuotas subtiliai pridengtas ir medį apsaugantis 30 kg olivino akmens krepšys. Saunos krosnelė yra sertifikuota Vokietijos Elektros, Elektronikos ir Informacinių Technologijų Asociacijos (VDE). Krosnelė visada palaiko optimalų klimatą saunoje ir jį nesudėtinga reguliuoti naudojant KLAFS 18028 valdymo bloką. Vienintelis dalykas, kuris paverstų jūsų gyvenimą dar malonesniu, tai pasirinkti papildomų funkcijų tokių kaip KLAFS SANARIUM su SaunaPUR® ar KLAFS SOFTCLIMAOFEN.

KLAFS HOME SAUNOS KONSTRUKCIJA:

Kabina sudaryta iš elementų, kurį yra sujungta ir suklijuota prie vidinės medienos konstrukcijos, visiškai be jokių išlenkimų. Atskirų elementų sujungimas vykdomas liežuvėlio ir griovelio pagalbą. Aukštos kokybės saunos sienų šilumos izoliacija. Vidinė saunos apdaila: klasikinės skandinaviškos pušies SOFTLINE atrinktų profilio lentų dailylentės. Už papildomą kainą vidinė pirties apdaila gali būti pagaminta iš kanadietiškos cūgos-pušies "Hemlock" dailylenčių. Išorinė sienų apdaila: skandinaviška pušis (visu saunos aukščiu). Už papildomą kainą išorinė pirties siena gali būti pagaminta iš baltai lakuotų skandinaviškos pušies dailylenčių arba Hemlock medienos dailylenčių.

KLAFS SAUNOS VĖDINIMAS:

Saunos sienoje įrengta ištraukimo ventiliacija.

SAUNOS DURYS:

Durys pagamintos iš saugaus grūdinto stiklo 8 mm, su/be slenskčiu(o). Durų tvirtinimas iš kairės arba dešinės pusės, ORIGINAL medinės durų rankenėlės.

SAUNOS VIDINĖ KONSTRUKCIJA:

Gultas, kurio plotis 60 cm pagamintas iš minkštos ir poringos abači medienos, su papildoma taburete. Patogūs galvos atlošas bei nugaros atramos. Nuo 160x200 cm saunos išmatavimų, tarp viršutinio ir žemutinio gulto tarpo įrengiamos specialos lentos. Nuo 200x200 cm saunos išmatavimų L-formos gultai.

SAUNOS KROSNELĖ:

KLAFS PLURIS pakabinama krosnelė, galingumas parenkamas pagal saunos išmatavimus, pagaminta iš nerūdijančio plieno su dvigubomis sienomis, turinti akmens talpą iš nerūdijančio plieno bei akmenys skirtais apipylimui - 30 kg. Komplektuojama su apsauginėmis krosnelės medinėmis grotelėmis.

SAUNOS VALDYMO BLOKAS:

KLAFS 18028 valdymo blokas, elegantiškas dizainas, aukštos kokybės aliuminio apdaila, VDE sertifikuotas, su elektroniniu temperatūros valdymu, su įmontuota apsauga nuo perkaitimo ir apsitaškymų, įrengtas su 4 valandų automatiškų išsijungimu, "šviesos" mygtukas.

PRIEDAI:

Šviestuvas, smėlio laikrodis, termometras ir brošiūrą "Viskas apie sauna".

Visi KLAFS HOME SAUNA modeliai turi standartinį konstrukcijos aukštį - 206,5 cm.

PAPILDOMI PRIEDAI (antkainis):

- Sauna penkiakampės formos - 340€

- Mechaninė ventiliacija 4-ių padėčių - 260€

- Spalvotas apšvietimas - 1,150€

- Drėgmės matuoklis - 67€

- Papildomas šviestuvas LUMA - 79€

- Papildomas galvos atlošas HOME - 72€

- Abači medienos taburetė 480/380/280 mm - 110€
- Abači medienos taburetė 780/380/280 mm - 110€
- Abači medienos taburetė 980/380/280 mm - 140€
- Abači medienos taburetė 1480/380/280 mm - 210€

- Aksesuarų rinkinys: kibirėlis, plastikinis įdėklas kibirui, sąmtis, eteriniai aliejai, 2 saunos rankšluosčiai - 185€

- Pastatoma krosnelė MAJUS, 60 kg. akmenų - 1,795€

- Pastatoma krosnelė SANARIUM MAJUS, penkios pirtys vienoje pirtyje (sauna, tropinė sauna, kvapų-aromatų sauna, šilta pirtis, garinė su garu), su valdymo pulteliu 18033, 60 kg. akmenų - 3,020€

- Pakabinama krosnelė SANARIUM COMPACT PLURIS, penkios pirtys vienoje pirtyje (sauna, tropinė sauna, kvapų-aromatų sauna, šilta pirtis, garinė su garu), su valdymo pulteliu 18033, 30 kg. akmenų - 2,410€

- Minkšta garinė pirtis - 1,450€

- InfraPLUS infraraudonųjų spindulių sėdynė su valdymo pulteliu 18033- 4,270€

- Stiklo fasado variantai, langų variantai, pagal užklausimą.

Įrangos montavimas į kainą neįskaičiuotas! Visos kainos pateiktos su PVM.

Dėl papildomos įrangos ir skirtingų išmatavimų teirautis pagal užklausimą.