Rekuperatoriaus ir vėdinimo sistemos projekto kaina

Klausimas:
Domina rekuperatorių sistema. Namas naujos statybos, 190kv/m, karkasinis, šildymas numatytas granulių katilas, šildomos grindys ir radiatoriai. Kokie galimi variantai, kokia preliminari kaina, kiek užtruktų laiko projekto darymas, kokia projekto kaina?
Komentarai:
Atsiųskite namo projektą ir parengsime Jums tikslų pasiūlymą. Techninių specifikacijų projektą pagal Jūsų namą ruošiame nemokamai. Apytikslė sąmata tokio dydžio namams paprastai siekia 3500-3900 Eur su PVM.
Marius Raulinaitis, UAB IDV Group
Rekuperatoriaus įrengimo projekto kaina 300 Eur+PVM. Apie inžinerinių sistemų projektavimo paslaugas reikėtų galvoti žiemą.
Prekiaujame dviejų gamintojų rekuperacinėmis sistemomis: Amalva (Lietuva) ir Fränkische (Vokietija). Preliminari kaina apie 4000 Eur, be montavimo darbų. Projekto kaina: paprastas projektas (3-4savaitės) 75 Eur; skubus projektas (1-2sav.) 150 Eur.
vadybininkas Giedrius Kmieliauskas, Celsis
Galimi variantai tiek centralizuota sistema, tiek decentralizuota kai į kiekvieną patalpą statomas atskiras sieninis rekuperatorius. Bet efektyvesnė yra centralizuota sistema kai statomas centrinis rekuperatorius ir išvedžiojami ortakiai. Patys rekuperatoriai gali būti tiek rotaciniai, tiek plokšteliniai. O ortakiai gali būti tiek cinkuoti tiek lankstūs. Mūsų įmonė propaguoja lanksčių ortakių sistemą, nes ji higieniškesnė, tylesnė, taupo vietą. Dėl rekuperatoriaus, tai mūsų klimato zonoje labiausiai tinkami rotaciniai, bet puikiai veikia ir labai ekonomiški bei patikimi yra Renovent rekuperatoriai.
Kokybiška sistema, su geromis medžiagomis ir patikimu rekuperatoriumi, tokiam namui kainuos ne mažiau 3000 eurų. Jei pateiktumėte namo planelį, galėtume paskaičiuoti tikslią sąmatą.
Inga, Ekspertai.lt
Siūlyčiau rekuperacinę sistemą su lanksčiais ortakiais ir rotaciniu rekuperatoriumi. Pas mus projekto kaina jūsų namui kainuotų 75 Eur su PVM, jei pirktumėte po to medžiagas iš mūsų, šia sumą minusuotume. Iš patirties galiu pasakyti, kad jūsų namui už medžiagas visas, įskaitant ir įrenginį būtu apie 3000 Eur + darbas apie 700 Eur. Jei jums tai aktualu, galite su manimi susisiekti, plačiau apie viską pakalbėtume.
Ignas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: