Inžinerinių sistemų projektavimas

Rodomi įrašai 1-14 iš 14.
Norime pasiteirauti: statant A+ namą (nauja statyba), kokie yra reikalavimai atitinkamos statybos klasės namo šildymo sistemos projektavimui bei įgyvendinimui? Koks šildymo būdas yra negalimas ir galimas, rekomenduojamas?
Domina rekuperatorių sistema. Namas naujos statybos, 190kv/m, karkasinis, šildymas numatytas granulių katilas, šildomos grindys ir radiatoriai. Kokie galimi variantai, kokia preliminari kaina, kiek užtruktų laiko projekto darymas, kokia projekto kaina?
Statomės namuką ir jau atėjo laikas rekuperacijai. Norėjau paklausti kokia būtų projekto ir visos sistemos darbų kaina?
Namas 203 kv.m Vilniuje kiek kainuoja suprojektuoti vėdinimo rekuperacijos sistemą?
Pagal projektą yra numatytas malkinis arba briketais kūrenamas katilas. Pačiame name nedidelė katilinė. Gruntas rudenį, pavasarį šlapias, nes aukšti gruntiniai vandenys. Gruntas - molio, šlyno ir net smėlio sluoksniai. Norime įsirengti modernų šildymą - oras-vanduo, ar gruntas-vanduo - ar reikės daryti kokius pakeitimus projekte ir ar privalomas rekuperacinis šildymas?
Iš kokių institucijų reikia gauti leidimą norint parengti projektą nuotekų valymo įrenginio projektavimui sodo bendrijoje esančiam gyvenamajam namui su išvalyto produkto išleidimu į nedidelį upelį, kurio vandenį daržų laistymui ir kitoms reikmėms naudoja daug sodininkų.
Domina kiek kainuotų 190kv.m namo pilnos elektros instaliacijos projektas. Jungikliai, rozetės, apšvietimas.
Ar įmanoma gauti statybos leidimą, jei projekte numatyta vietiniai nuotėkų valymo įrenginiai ir vandens gręžinys, o detaliajame sklypų kvartalo plane suprojektuoti miesto vandentiekis ir kanalizacija?
Ar reikia kažkokio leidimo nuo savivaldybės, kad sumontuoti sieninį rekuperatorių daugiabučiame name?
Statybos techninio reglamente STR 1.05.01:2017 „Statybą leidžiantys dokumentai. Statybos užbaigimas. Statybos sustabdymas. Savavališkos statybos padarinių šalinimas. Statybos pagal neteisėtai išduotą statybą leidžiantį dokumentą padarinių šalinimas“ (Reglamentas) nurodyta, kad įvairios įrangos, inžinerinių sistemų ar konstrukcijų tvirtinimas ant pastato fasado ar šlaitinio stogo, taip pat įvairios įrangos, inžinerinių sistemų ar konstrukcijų, iškylančių daugiau kaip 1 m virš pastato plokščiojo stogo parapeto, tvirtinimas ant pastato plokščiojo stogo laikoma pastato išvaizdos keitimu. Na, o jeigu kondicionieriaus blokas nebus iškilęs daugiau kaip 1m virš plokščio stogo, tai ar bus tai pažeidimas ir ar tikrai reikia suderinimo?
Kokia kaina yra vandentiekio projektavimo paslaugos?
Ar teikiate prijungimo prie miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų paslaugas? Kokios kainos? Kiek laiko trunka?
Kokia yra nuotekų sistemų projektavimo kaina?
Per kiek laiko yra parengiami vandentiekio ir nuotekų tinklų projektai? Kiek laiko trunka suderinimas?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto