Dušo galvutės išvadas 30 cm Ravak 704.60GLB , šlifuoto aukso, X07P1243
Potinkinė dėžutė Hansgrohe Ibox universal 2, 01500180
Hansgrohe
Potinkinė dalis maišytuvui Axor iBox, 01700180
Axor
Universali potinkinė dėžutė Hansgrohe Ibox, 01800180
Hansgrohe
Potinkinė dalis sieniniam maišytuvui Axor Urquiola, 10303180
Axor
Tvirtinimo elementas pastatomam vonios maišytuvui Hansgrohe, 10452180
Potinkinė dalis dušo komplektui Axor Starck, 10650180
Potinkinė dalis termostatiniam maišytuvui Axor AX Starck Organic, 10754180
Potinkinė dalis sieniniam maišytuvui Axor Urquiola, 10902180
Potinkinė dalis dušo galvai Axor Showersolutions, 10921180
Prailginimas AXOR STARCK, 60mm, 10981000
Prailginimas STARCK, 20mm, 10983000
Atbulinis vožtuvas Pedrollo VR1 1"Fx1"F
PEDROLLO (Italija)
Atbulinis vožtuvas su sieteliu Pedrollo VF1 1"F
PEDROLLO (Italija)
Montavimo rinkinys Hansgrohe, 13440180
Prailginimas 25mm praust. maišytuvui iš sienos AXOR 13586000