Saulės kolektoriai ir saulės baterijos

Augantis žemės gyventojų skaičius ir stipriai didėjantis energijos išteklių poreikis visame pasaulyje verčia ieškoti alternatyvų pirminiams energijos ištekliams, tokiems kaip nafta ir dujos. Jau dabar Schüco siūlo estetiškai brandžius ir techniškai ištobulintus sprendimus, kurie leidžia išgauti energiją šilumos ar elektros energijos pavidalu. Sukūrusi saulės kolektorių ir fotoelektros visiškai išbaigtas sistemas, Schüco yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių tiekėjų Europoje, siūlančių kompleksinius saulės energijos pritaikymo sprendimus.Saulės kolektoriai ir saulės baterijos

 

Saulės kolektorių sistemos.

Terminė saulės energija – tai šilumos išgavimas Schüco saulės kolektoriais iš saulės spindulių. Tokia šiluma naudojama šiltam vandeniui gaminti, be to, ji gali būti kaip papildomas šildymo šaltinis namo šildymo sistemos palaikymui pereinamuoju metų laikotarpiu. Saulės kolektoriių sistema yra ilgalaikė ir perspektyvi investicija, nes naftos ir dujų ištekliai senka, o dėl visame pasaulyje augančių vartojimo apimčių tikėtina, kad iškastiniai žaliavų šaltiniai  ir toliau brangs.

 

Saulės fotoelektra – tai saulės elektros energija

Fotoelektra yra elektros energija, gaunama tiesiogiai iš šviesos energijos, naudojant Schüco fotoelektrinius modulius. Elektros energiją už patrauklią kainą (Lietuvoje dar ne) galite tiekti į viešąjį elektros tinklą arba naudoti savo nuosavoms reikmėms.
Pažangi investicija, kuri, senkant žaliavų ištekliams ir didėjant išmetamų teršalų kiekiams, yra verta ir ekologiniu požiūriu.