Spindulinių šildymo plokščių patikimumas ir nauda

Dažnai užduodamas klausimas: ar šildymas infraraudonaisiais spinduliais kenkia sveikatai? Prisiminkite, kad visa šiluma yra elektromagnetinis spinduliavimas IR spindulių diapazone. Infraraudonųjų spindulių spektras skirstomas į tris diapazonus: A, B ir C.  Spindulinių šildymo plokščių patikimumas ir nauda

A diapazonui priskiriamas bangos ilgis – 0,76-2,5 µm (kenksmingos sąlygos būnant ilgesnį laiką, svaigsta galva, sukelia mieguistumą. Matoma ryški raudona, net balta spalva).

B diapazonui – 2,5-56 µm (nekenkia sveikatai).

C diapazonui – 56 – 200 µm (naudinga sveikatai).

Atsakymas: žmogaus kūno skleidžiamos šilumos bangos ilgio vidurkis – 94,4 µm (C diapazonas). „Sundirect“ šildymo plokštės šildo C diapazone (tolimųjų bangų spindulių spektras), o skleidžiamos šilumos bangos ilgis yra 80-150 µm. Spręskite patys!

Natūralaus šildymo plokštės "Sundirect" - prestižas, kokybė, patikimumas!
Platus spindulinių šildytuvų pasirinkimas. Patogus ir ekonomiškas šildymas elektra. Spindulinės plokštės butui, namui, biurui, gamybinėms patalpoms. Šildantys veidrodžiai, stiklinės šildymo plokštės. Rankšluosčių džiovintuvai-šildytuvai vonios kambariui su WiFi valdymo funkcija ir be jos.

1 kv.m A+/D;E klasės namo šildymas kainuoja 0,70–2,10 Eur/mėn.!
Jei pastatysite savo saulės ar vėjo jėgainę, toks šildymas, išlaidų atžvilgiu, taps "nepadoriai" pigus, pigesnis nei šildymas malkomis, o investicija į jėgainę atsipirks 2-3 kartus greičiau.
"Sundirect" energijos naudojimo efektyvumas - daugiau kaip 97%.
Skaičiuojamas darbo resursas - 100.000 val. Tai atitinka 50-čiai šildymo sezono ciklų.
Gamintojas suteikia 5 metų garantinį laikotarpį plokštėms ir 2 metų garantiją elektroniniams valdymo prietaisams.

Galingi lauko šildytuvai OC ir SC - balkonui, terasai ar patalpai, kur reikia saugaus, sveiko, tačiau greito įšilimo, įskaitant ir didelių erdvių patalpas.
Išmanioji valdymo sistema "Smart 1.0" ir "Smart 1.0 Pro" įgalina valdyti šildymą visose pastato patalpose. Įdiegus „Sundirect“ programėlę nuotoliniu būdu, valdysite šildymą, ir ne tik, iš bet kurio „iOS“ ar „Android“ įrenginio.
PE Plus ir IC Plus serijos plokštės visiškai atitinka ES ErP reglamentą ir LOT20 (Ekologinio projektavimo) direktyvą.
Lubinio tvirtinimo spindulinio šildymo sistemą yra efektyviausia, nes šildo didžiausią patalpos plokštumų dalį.
Palyginimui:
- dažniausiai lubinės šildymo plokštės atiduoda 70-75% savo šilumos spinduliavimo pavidalu, “Sundirect” PE ir IC serijos plokštės spinduliuoja 7- 8% šilumos daugiau, nepriklausomai nuo tvirtinimo padėties. Visos grindinio šildymo sistemos tik 30-40% šilumos atiduoda spinduliavimo būdu, o kita dalis - konvekcija; vertikalaus šildymo - sieninės sistemos - apie 30-60% šilumos atiduoda spinduliavimu, priklauso nuo jų tipo ir gamintojo, kita dalis, t.y., 40- 70% - konvekcija. Konvekcija – tai šilumos perdavimas orui arba vandeniui kaip tarpininkui. Dėl to yra prarandama energija. Todėl spindulinis šildymas, nors ir suvartoja tą patį energijos kiekį, visada išlieka iki 50% efektyvesnis, nes energijos nešvaisto tarpininkui.

Atkreipkite dėmesį, kad šildantis Sundirect Plus serijos plokštėmis Jums nebebus reikalingas grindinis šildymas nei vaikų, nei vonios ar kitose patalpose, kur planavote tokį šildymą įrengti. Kaip tai veikia? Tarkime, jūsų kambarys - 20 kv.m svetainė, kurioje yra sofa, stalas su kėdėmis, komoda ir dar keli baldai. Sumontuotos dvi plokštės lubose. Termostate nustatėte 21 C laipsnį, tokiu atveju, grindys, esančios po šildymo plokštėmis, pasieks 23-24 C laipsnius, matuojant toliau į šonus, bus 20 C laipsniai, po stalu - 18, o po komoda gal tik kokie 10-15 laipsnių. Jei grindys turės tinkamą izoliaciją, po paros ar dviejų grindų paviršiaus temperatūra suvienodės visoje patalpoje ir bus 21 C laipsnis. Grindų temperatūra visada liks šiek tiek aukštesnė tik po IRS plokšte. Taigi, tikslas pasiektas, grindys šiltos, o sveika, nepakartojamai maloni šiluma visame name džiugins Jus ir Jūsų artimuosius.

Atminkite, kad šildant SUNDIRECT plokštėmis, patalpos temperatūra (t.y., sienos, lubos, grindys, baldai ir daiktai) turės sukaupę tą pačią temperatūrą, kuri bus nustatyta termoreguliatoriuje, pvz., 21 C laipsnis, tačiau pojūtis bus kaip 23 C laipsniai ar didesnis. Toks šilumos kaupimas patalpų sienose, grindyse, lubose ir daiktuose yra labai artimas akumuliacinių radiatorių šilumos kaupimo principui, tik su nepalyginamai didesne apimtimi.

Perkant plokštes buto, namo ar administracinės paskirties patalpų šildymui, minimali investicija šildymo įrangai - nuo 22 Eur/1kv.m. Lyginant su kitomis šildymo technologijomis Jūs sutaupysite tikrai nemažus finansinius išteklius, kuriuos galėsite investuoti į kitas - pagalbinessistemas.
Jeigu sektume skandinavų pavyzdžiu C,B,A ir aukštesnės šiluminės naudingumo klasės namuose statyti židinį yra būtina, kitaip negalėsi pastato priduoti eksploatacijai. Židinio paskirtis - esant kritinei situacijai, lengvai apšildyti visą aukštos šiluminės naudingumo klasės pastatą. Kaminą kuris yra būtinas židiniui, papildomai rekomenduojama išnaudoti nesudėtingai vėdinimo - aušinimo sistemai įrengti, pvz., oras-žemė-pastatas-oras...žinoma, tai privalo būti numatyta projekte. Ir šiuo klausimu, Įmonė Inframeda, visada pasiruošusi Jums pagelbėti.
Rekomenduojama, kaip ir grindinio šildymo sistemoms, pradėjus šildymo sezoną ar pirmą kartą įjungus šildymą, reikia nustatyti maksimalią temperatūrą termostate ir ją laikyti, kol patalpa įšils iki 27-30 C laipsnių. Tada iš naujo nustatykite Jums reikalingą temperatūrą, pvz., +21 C (ją rekomenduoja gamintojas kaip optimalią) ir palaikykite ją tokią kuri Jums tinka. Turėkite mintyje, kad spindulinio šildymo šilumos pojūtis yra 2-3 laipsniais didesnis nei nustatėte termoreguliatoriuje, ir jūs jausite 23-24 C laipsnių šilumą. Norėdami kasdien taupyti, niekada visiškai neišjunkite šildymo, o jį tik 3-4 laipsniais sumažinkite, kad grįžus namo ar naudojant nuotolinį valdymą, greitai vėl atsistatytų reikiama temperatūra, nepatiriant energijos nuostolių. Tą galite pasiekti ir programuodami termostate temperatūrinį režimą valandomis.

Atminkite, kad visos spindulinio šildymo gerosios savybės, jo efektyvumas ir šildymo kaina priklauso nuo pastato šiluminio efektyvumo klasės.

Parengta pagal Inframeda, IĮ medžiagą
100% rekomenduoja
5 atsiliepimai
br
2020-05-11, Kaunas
Labai malonu bendrauti su Alvydu. Smulkiai paaiškina, maloniai bendrauja.
al
2020-05-02, Alytus
Greitas ir išsamus paaiškinimas su visais iš to išplaukiančiais padariniais, visada naudosiuosi ekspertai.lt tai lengvas ir visiškai suprantamas tinklapis, ir reikalingų darbų-medžiagų paieška. Labai rekomenduoju. Dėkui komandai kuri dirba. Geru darbų Jums
ju
2020-04-21, Vilkaviškis
vi
2020-01-06, Jonava
in
2019-11-22,
Lengvai benrauja, turi kompetenciją.