Energetinių išteklių taupymas versle

Dėl stipriai išaugusių elektros energijos ir dujų kainų, pramonės, gamybos, sandėliavimo įmonės jau dabar ruošiasi ateinančiam šildymo sezonui. Efektyvinti šildymo procesą darbo zonose patiriant kaip įmanoma mažesnius elektros ar dujų suvartojimo kaštus – tikrai įmanoma! Tokių sprendimų šiai dienai esame įgyvendinę ir galime pasiūlyti ne vieną. Energetinių išteklių taupymas versle

Atskirų zonų šildymas

Jaudinatės dėl didelių dujinio šildymo sąnaudų? Rekomenduojame pradėti nuo pačių paprasčiausių taisyklių – pradėkite šildyti tik būtinąsias darbo zonas. Į pagalbą čia atskuba elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Šių šildytuvų šiluma kaupiasi grindyse, sienose ir kituose paviršiuose, o tai reiškia, kad oro temperatūra patalpoje gali būti sumažinama 5 laipsniais, tačiau komforto jausmas išliks toks pats.

Privalumai:

Ekonomiškas ir efektyvus šildymo sprendimas; Tinkama aukštoms patalpoms; Minimali priežiūra; Tinkama darželiams, mokykloms, bažnyčioms, oranžerijoms, sandėliams, gamykloms, sporto salėse ir pan.

LED apšvietimas

Dar vienas, tačiau labai svarbus žingsnis – apšvietimas. Tik tam tikrose zonose naudojamas apšvietimas nebūtinai pats geriausias sprendimas. Svarbu apgalvoti ir įvertinti, ar apšvietimo taupymo sąnaudos nepakenks darbo našumui ir darbuotojų regėjimui. Vietoj dalinio šviesios išjungimo geriau investuokite į kokybišką ir elektros suvartojimą taupantį LED apšvietimą. Naujos kartos, ekologiški ir energiją taupantys pramonės patalpų šviestuvai jau mūsų asortimente

Privalumai:

Efektyvus ir komfortiškas apšvietimas; Aukšta medžiagų kokybė; Taupus sprendimas; Saugi konstrukcija; Paprastas montavimas; Pramonės, komercinėms, sandėlio ir kt. patalpoms.

Oro užuolaidos

Tenka dažnai darinėti įėjimo/išėjimo duris ar vartus? Oro užuolaidos sukuria nematomą oro barjerą ir atskiria patalpų vidų nuo išorinės aplinkos. Šie prietaisai yra plačiai naudojami prie prekybos centrų, viešbučių, biurų, sandėlių, gamybos cechų, garažų, pramonės patalpų ir kt. įėjimų. Oro užuolaidos apsaugo nuo nekontroliuojamo šilumos praradimo žiemos metu, o vasarą – nuo papildomos šilumos patekimo į kondicionuojamas patalpas.

Privalumai:

Modernus dizainas; Tylus veikimas; Lengvas montavimas; Apsauga nuo perkaitimo; Garantinis aptarnavimas; Maksimaliai išsaugojama patalpos temperatūra.

Oro sodintuvai – destratifikatoriai

Turite dideles, aukštas patalpas? Šiltas oras, kaip žinia, visuomet kyla į viršų – nukreipkite sušildytą patalpos orą ten, kur labiausiai jo reikia. Oro sodintuvai – destratifikatoriai skirti nusodinti karštą orą iš viršaus į apačią. Šis sprendimas sumažins šilumos praradimą per stogą ir sumažins šildymo poreikį.

Privalumai: Sumažina šilumos praradimą per stogą; Efektyvus sprendimas patalpoms su aukštomis lubomis; Mažas energijos suvartojimas; Šilumos nukreipimas ten, kur labiausiai jos reikia.

Ruoškimės ateinančiam žiemos sezonui kartu! Kviečiame kreiptis į mūsų specialistų komandą – atvažiuosime, apskaičiuosime, įvertinsime ir parinksime geriausią sprendimą Jūsų verslui!

Parengta pagal UAB Rubisolis medžiagą
UAB Rubisolis
UAB Rubisolis
Slucko g. 3, LT-09312 Vilnius
Partizanų g. 75K, LT-50308 Kaunas