Fasadų dekoravimo profiliai EliteDecor

Įmonė KUBĖ prekiauja fasadų dekoratyviniais elementais bei profiliais.

Fasado apdailą iš EPS gaminame pagal užsakymą. Pagaminame ne tik esančius kataloge elementus, bet ir pagal kliento pateiktą profilio dizainą. Visas kainas rasite mūsų tinklapyje katalogų skyriuje.

Elementai iš kieto polistirolo yra tinkuoti, armuoti, bei gruntuoti - pilnai paruošti montavimui ant fasado, bei dažymui.
Armavimo tinklelis neturi tiesioginio sąlyčio su polistiroliu - tai garantuoją gerą išorinio tinko sluoksnio sukibimą su pagrindu.

Žymės: eksterjero dekoracijos, eksterjeras,lipdiniai eksterjerui, klasikinis fasadas, fasado dekoravimas, fasadų, dekoras, dekorai, dekoracijos, lipdiniai, dekoracija, dekoravimas, dekoro, dekoravimo, decoras, decor, dekoravimui, profilis, profiliai, profilių, profiliams, profilio, clasic, klasik, klasikinis, klasikiniai, klasika, senovinis, senovinė, šiuolaikinis, šiuolaikiniai, karnizas, karnizai, karnizo, karnizų, lipdinys, lipdiniai, lipdinių, polistirolas, polistiroliniai, iš polistirolo, polistirenas, piliastras, piliastrai, piliastrų, pilestrai, elementas, elementai.
Gaminių katalogą rasite mūsų tinklapyje arba pas mus salone Vilniuje.