Dažnai užduodami klausimai apie ZEROWATER® filtrus

KADA KEISTI „ZEROWATER®“ FILTRĄ? Dažnai užduodami klausimai apie ZEROWATER® filtrus

Kiekviename namų ūkyje, filtro tarnavimo laikas skirtingas. Filtro tarnavimo laikas priklauso nuo TDS (bendro ištirpusių kietųjų medžiagų) kiekio nefiltruotame vandenyje ir buitinio vandens suvartojimo (vandens cheminė sudėtis skiriasi priklausomai nuo šaltinio ir to, kaip jūsų miestas ar savivaldybė jį apdoroja). Norėdami sužinoti, kiek vandens išfiltruosite su vienu filtru, žiūrėkite DUK diagramą (po klausimo, kiek tarnauja filtras) DUK puslapyje. Svarbu, kad periodiškai tikrintumėte filtruojamą vandenį naudodami vandens kokybės matuoklį, o kai skaitiklis rodo 006 ar daugiau, filtrą reikia pakeisti. Primygtinai rekomenduojama, kad parodymai neviršytų šio skaičiaus. Priešingai nei įprastų filtrų, daugelis pastebi skonio ar kvapo skirtumus, kai „ZeroWater®“ filtro tarnavimo laikas baigiasi. Tuomet labai rekomenduojame filtrą pakeisti.

AR ŠULINIO / ŠALTINIO VANDUO SUTRUMPINA „ZEROWATER®“ FILTRO TARNAVIMO LAIKĄ, LYGINANT SU „MIESTO“ VANDENIU?

ZeroWater® filtro eksploatavimo laikas priklauso nuo TDS, o ne nuo to, ar jūsų vanduo yra iš šulinio, šaltinio, ar iš miesto vandentiekio. Prieš naudodami šulinio vandenį, būtinai jį patikrinkite. AR ZEROWATER® FILTRE / ĄSOTYJE / DOZATORIUJE KAUPIASI BAKTERIJOS?

ZeroWater® sistemoje yra specifinių medžiagų, kurios užkerta kelią bakterijų augimui filtre.

KOKIO TIPO PLASTIKAS NAUDOJAMAS ZEROWATER® GAMINIUOSE?

ZeroWater® filtrai yra pagaminti iš „BPA Free Polipropilene“. ZeroWater® indai yra pagaminti iš „BPA Free Polypropylene“ ir ABS.

KAIP DAŽNAI TURĖČIAU MATUOTI TDS LYGĮ VANDENYJE?

TDS matuoklį gaunate kartu su sistema, kad galėtumėte nuolat matuoti TDS - galbūt kas antrą dieną. Tai ypač svarbu, jei vandenyje yra daug TDS (daugiau nei 300), nes filtrą reikės keisti dažniau. Naudodamiesi TDS matuokliu ir dažnai matuodami filtruojamą vandenį, jūs suprasite, kada laikas keisti filtrą, kol jis neperžengė 006.

KAIP GREITAI VANDUO TURĖTŲ TEKĖTI PER „ZEROWATER®“ ĮRENGINĮ?

5 pakopų filtravimo sistema, veikia daug lėčiau nei įprasti 2 pakopų filtrai, procesas bus šiek tiek lėtesnis, tačiau pašalins daugiau teršalų.

AR „ZEROWATER®“ FILTRAS / ĄSOTIS / DOZATORIUS SUMAŽINA VANDENS PH?

Baigiantis filtro eksploatavimo laikui, vandenyje galite pajusti rūgštų ar silpną žuvies kvapą / skonį. Kaip nurodyta instrukcijose, kai tik jūsų skaitmeninis TDS matuoklis parodys 006 arba užsidegs šviesos indikatorius (priklauso nuo to, koks matuoklis yra jūsų įrenginyje), turėtumėte nebenaudoti filtro, kurio galiojimo laikas baigėsi ir jį pakeisti. Pasibaigus galiojimo laikui, toliau naudojant vandens filtrą, jonų granulės vis labiau nusidėvi ir gali palaipsniui sumažėti pH. Sumažėjęs pH nėra pavojingas, tačiau yra tikimybė, kad pH lygis gali tapti pakankamai žemas, kad pajaustumėte vandens skonio skirtumą. Neįmanoma nustatyti, ar filtras susidėvėjo per greitai, nes neturime informacijos apie jūsų vandentiekio vandens kokybę (visas vanduo yra skirtingas ir negalime žinoti viso vandens savybių) ir to, kiek vandens jūs suvartojate per dieną. Kadangi vandentiekio vandens kokybė skiriasi, pH mažėjimas, kai jūsų filtras pasiekia išsekimo tašką, taip pat gali būti ne vienodas.

Įmonės adresas
P. Višinskio g. 102, Kaunas
Įvažiavimas iš J. Žemgulio g.