Virtuvės baldai pagal užsakymą

Išskirtiniais, unikaliais, nepakartojamais namus paverčia tik konkrečiai tai erdvei pagaminti baldai, pagal juos ir supančios erdvės apdailą priderintas interjeras. Virtuvės baldai pagal užsakymą suteikia galimybę susikurti šią patalpą taip, kad joje nuolat virtų ne tik patiekalai, bet ir gyvenimas. Virtuvės baldai pagal užsakymą

Kadangi virtuvėje dažniausiai yra kelios – maisto gaminimo bei valgymo – zonos, ne visais atvejais įmanoma jas išdėstyti patogiai, ypač jei stokojama ploto. Pagal individualius projektus gaminami virtuvės baldai vertingai išnaudos visas tolimiausias šios erdvės kerteles. Virtuvėje visuomet gausu įvairiausių būtinų buities apyvokos reikmenų, kuriuos reikia kažkur uždaroje spintelėje sudėti. Tuomet ir virtuvė atrodo tvarkingai, ir vieta išnaudota pagal paskirtį. Didelėje virtuvėje nėra sudėtinga susikurti patogumą, tačiau kuo ji mažesnė, tuo sudėtingiau patiems šeimininkams ją įsirengti, kad būtų ir patogu, ir estetiška, ir patrauklu. Tokiais atvejais geriausias sprendimas - virtuvės baldai pagal užsakymą.

Kuriant stilingą virtuvės interjerą visuomet pravers nemenką darbo patirtį, bei kūrybiškumo, originalių idėjų, racionalių sprendimų turintys baldų dizaineriai.

Virtuvės baldai pagal užsakymą – tai ne tik gražūs ir patrauklūs baldai. Jie taip pat turi būti ir patogūs, todėl išrinkti jiems tinkamus spintelių mechanizmus, ilgaamžį ir prie baldų derantį stalviršį, priedus geba tik savo srities specialistai. Net pati išradingiausia šeimininkė, stulbinanti patiekalų receptais, negali numanyti, kokie virtuvės baldų įrenginiai šiuo metu yra siūlomi spintelėms ar stalčiams, todėl visuomet reikėtų kreiptis į specialistus. Profesionalūs ir aukštos kvalifikacijos mūsų įmonės darbuotojai suprojektuos, pritaikys sumanius baldų gamybos sprendimus, pagamins ir sustatys virtuvės baldus taip, kad ši erdvė būtų stilinga, jauki ne tik namiškiams, bet ir svečiams, gaivi spalvomis ir „skani“ savo interjeru.

Gaminant Jūsų virtuvės baldus pagal užsakymą siūlome šias nemokamas paslaugas:

dizainerių konsultacijas visais virtuvės baldų gaminimo, įmontuojamos buitinės technikos, apšvietimo ir kt. klausimais; virtuvės baldų pagal užsakymą projektavimas; baldų išmatavimas pagal individualią Jūsų erdvę; pagamintų virtuvės baldų atvežimas.

Jūsų svajonių virtuvei – tik virtuvės baldai pagal užsakymą!

Parengta pagal TG Baldai medžiagą