Elektros atvedimas į sklypą

Klausimas:
Turiu sodo sklypą, elektros stulpas yra už gatvės. Ką reikia padaryti, kad atvesti elektrą į sklypą jeigu namo dar nėra, o statybų nepradėsi be elektros. Ir kiek tai kainuoja.
Komentarai:
Yra du variantai atvedant elektrą į sklypą: 1. Kreiptis į elektros tinklus ir prašyti, kad pajungtų elektrą. 2. Gali būti taip, kad elektros tinklai pirma pareikalaus statybos leidimo, o tik tada jums pastatys elektros apskaitą. Tad pirma Jums reikės susiderinti pastato projektą.
Norint atvesti elektrą į sklypą jeigu namo dar nėra, reikia gauti iš elektros tinklų techninės sąlygas reikiamam galingumui, užsakyti projektą ir pateikti elektros tinklams. Jie sudaro paslaugos sutartį, apmokat procentinė piniginė suma atvado įrengimui, darbus vykdo elektros tinklai iki kabelinės dėžės jūsų sklypo įšorinės ribos. Jūsų pasamdyta atestuota įmonė vykdo elektros darbus sklypo ribuose, įrengia laikina skydą ir priduoda valstybinei energetikos inspekcijai. Pažymą pateikiate elektros tinklams, jie įrengia elektros skaitiklį.
projektų vadovas Henrikas Kodis, Elektros smūgis, IĮ
Tam, kad galėtumėte prisijungti elektrą, Jums reikalingas būsimo namo projektas ir elektros atvedimo projektas bei statybų leidimas šiems projektams. Šių projektų kaina priklauso nuo namo dydžio ir elektros prisijungimo sąlygų.
Nerijus Aleškevičius, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: