Elektros įrenginiai

Rodomi įrašai 1-13 iš 13.
Turime nuosavą namą. Nesenai pakeičiau naują šviestuvą, pakeitęs patikrinau su indikatorium į lempą įeinančius laidus. Indikatorius rodo, kad ant abiejų laidų yra fazė - vienas ryškiau šviečia, kitas silpniau ant indikatoriaus, bet lempa dega. Kodėl nulinis laidas rodo fazę?
Kokio nominalo automatą naudoti 3*4mm2 variniam jėgos kabeliui apsaugoti? Pasirinkti B ar C (tik standartiniai buitiniai prietaisai, išskirta galia tikrai pakankama, skydinėje stovi C40 įvadinis automatinis jungiklis, kabelis tiesiamas iš namo skydelio į namo priestatą). Kokią pastovią galią gali praleisti toks kabelis kilovatais?
Ar reikalingas namui atskiras įžeminimo kontūras, jeigu iš įvado turiu tris fazes ir PE su N? Jeigu galima, pagal ką remiantis.
Pas mane iškilo tokia problema, išjungus iš jungiklio taupančią lemputę, ji vis vien dega, bet labai neryškiai. Įsukus kaitrinę lemputę nebemirksi. Kame galėtų būti priežastis?
Kokio kabelio reiktų nuosavam namui, jei įvadinė spinta yra už 30m nuo skydelio. O galia 15kW. Koks geresnis kabelis aliuminis ar varinis? Kuris labiau tinka lauko sąlygoms?
Norėjau pasiteirauti, ar yra reikalavimas, kurioje namo dalyje turi būti įrengta elektros skydinė?
Kokie elektros skydeliai geresni? Ar egzistuoja kažkokie tai patarimai, kokius reiktų pirkti, o kokių vengti? Pagal ką juos rinktis?
Mediniame name instaliacijai naudosiu trijų gyslų 2,5 kvadratų varinį kabelį su degimo nepalaikančia izoliacija. Kokius elektros kabelius patartumėte rinktis?
Norėčiau sužinoti kokio tipo automatinį išjungėją pasirinkti tokiems prietaisams: Indukcinė kaitlentė (3500W; 220-240V); Skalbyklė (2300W; 230V); Boileris (2200W); Momentinis vandens šildytuvas (3000W). Taip pat norėčiau sužinoti kokio storio varinis kabelis turėtų būti priskirtas kiekvienam iš anksčiau išvardintų prietaisų?
Ruošiuosi elektros darbams ir medžiagų pirkimui. Pastatytas skaitliukas ant stulpo su leidžiama galia 15 kW iki pastato kur bus paskirstymo spinta apie 15m, iš šio pastato reikės vesti kabelį į namą, į kitą pastatą pirtį ir į pavėsinę. Būtų malonu, jeigu patartumėte kokius kabelius pirkti: a - nuo skaitliuko, kuris yra ant stulpo į pastatą, kur planuojama paskirstymo dėžė 15m b - nuo pastato, kur bus sumontuota paskirstymo dėžę į pastatą pirtį 50m. Ten bus elektrinė pirtelė ir boileris c - nuo pastato, kur bus sumontuota paskirstymo dėžė į gyv. namą 25m d - nuo pastato, kur bus sumontuota paskirstymo dėžė į pavėsinę 40m
Name apšvietimui išvedžioti 1.5mm skerspjūvio laidai, rozetėm 2.5mm, orkaitei atvestas trifazis laidas. Bendra ateinanti įvado galia 16kW. Kokius reikėtų namui pasirinkti automatinius jungiklius, klasės (B, C) ir srovės, kokį įvadui, apšvietimui, rozetėm?
Ruošiuosi atsivesti elektros kabelį į nuosavą namą nuo įvadinės spintos. Galia 15kW, atstumas nuo įvadinės spintos 30m. Kokio skerspjūvio elektros kabelio reikėtų lauko darbams?
Gal galėtumėte atsakyti, kodėl šviestuve lieka neperdegusi viena lemputė ir šviečia ne vieną mėnesį? Kitos perdega maždaug poros mėnesių laikotarpyje, vienodai perdega ir 3 ir 5 lempų šviestuvai.
 
Sritis:
Sritis: