Visada bus pigiau šildytis malkomis negu pjuvenų briketais. Pjuvenų tona kainuoja apie 120-150 Eur. Tona ąžuolo (apie 1.5 m3) kainuoja 60 Eur.  Žiūrėti daugiau...
Tonos kaina briketų 190 €. Deja, tačiau šiuo metu nieko laisvo neturime ir transportavimo paslaugos neteikiame.  Žiūrėti daugiau...
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 426263 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3397
Iš viso buvo užduota 135605 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 39 specializuotų įmonių