Elektros atvedimas į sklypą

Klausimas:
Norėčiau atvesti elektrą į sklypą, kur planuojama atidaryti slidinėjimo centrą. Pastatų nebus, tik keli konteineriai + veiks nedidelis keltuvas ir kalno apšvietimas. Ateityje planuojama centrą didinti. Su pastatais ir kitom sporto aikštelėm. Patarkite prašau dėl prisijungimo techninių sąlygų, bei kiek tai gali kainuoti.
Komentarai:
Pirmiausia reikėtų žinoti kokia bus planuojamų įrengti keltuvų elektros galia ir kokie dar gali atsirasti artimiausioje ateityje. Jūsų atveju tikėtina, jog pradžiai visiems poreikiams reikėtų bent 10-15 kW elektros galios su 20-32 A trifaziu įvadiniu automatiniu jungikliu. Elektros prisijungimą objektui rekomenduočiau planuoti skaidyti į dvi dalis:
Pirmoji - pirmieji keli keltuvai, konteineriai, apšvietimas;
Antroji - naujų pastatų su sporto aikštelėmis prijungimas ir, esant reikalui, jau esamų konteinerių su trasų apšvietimu perjungimas.
Kartais pasitaiko, kad prijungimo kaina prie AB ESO elektros tinklo nedaug skiriasi ar planuojamas tik pirmasis etapas ir po to antrasis, ar iš karto planuojamas antrasis. Konkrečiu atveju situaciją reikėtų vertinti atskirai ir tokiam sprendimui reikėtų daugiau informacijos apie objektą ir jo vietą. Tai turėtų paaiškėti projektavimo metu.
Apytikslę prijungimo paslaugos kainą galima sužinoti https://www.eso.lt/lt/verslui/elektra_99/elektros_ivedimo_skaiciuokle_verslui.html
Projektavimo paslaugos kaina paprastai prasideda nuo 300-500 eurų ir daugiau, priklausomai nuo to kiek topografinės medžiagos reikia panaudoti ir apdoroti, kokio sudėtingumo projektavimas ir jo derinimas, o nuo to priklauso kiek užtrunka parengti projektą iki statybos leidimo gavimo. Galima rinktis ar visus projektavimo ir montavimo darbų rūpesčius patikėsite organizuoti AB ESO, ar Jūs pats samdysite projektuotojus ir dėl to projektavimo darbai tikėtina bus atlikti šiek tiek greičiau. Pasirinkus projektavimą organizuoti pačiam AB ESO šias išlaidas įvertins, skaičiuodami mažesnę prijungimo prie elektros paslaugos tinklo kainą.
Mindaugas Žiūkas, UAB "MINELEKTRIKAS"
Pasiskaičiuokite kokios galios (kiek kW) Jums reikia. Jeigu nenorite dabar išsipirkinėti visos galios, kurios reikės ateityje užsisakykite tiek kiek Jums reikia, tik įsivertinkite ar bus pigiau iš karto pasikloti storesnį kabelį, kad plečiantis nereikėtų jo pakeisti arba kloti naują.
Laurynas, MB "Laustata"
Užsiregistravę
3501 specializuotų įmonių
ri
0685***04
ri**************@***il.com
Noriu nuo savo įvadinio kabelio pasijungti vartų automatiką. Kur gauti movą, kuri leistų tai padaryti neperkirtus kabelio?
ka
0699***61
ka*****************@***il.com
Kokia kaina būtų pašalinti elektros stulpą iš sklypo. Jis yra avariniame stovyje elektra jau seniai iš jo nepaduodama, mums jau padare po žeme bet stulpus paliko ir laidus.
am
am****@**il.lt
Noriu antro aukšto sieną apšiltinti 5 cm putų polistirolu ir užkalti dailylentėmis. bet trukdo elektros įvado laidai (ir pats metalinis karkasas, ant kurio atvestas įvadas). pagal planuojamą šiltinimą ir dailylenčių storį, metalinis karkasas pasislėptų po dailylentėmis, ir lauke liktų tik laidų sujungimai ir keramikiniai izoliatoriai. apie 5 cm nuo dailylenčių. ar galima daryti tokį variantą (ar tai bloga mintis)?
ra
0740*****41
ra*******@***il.com
Reikia ivesti trifazi, privaciam name
st
+3706*****73
st*******@***il.com
Reikia jėgos kabelio iki namo trifazis 24 kW. Kokio skersmens kabelį pasirinkti, nes vienur lentelės pagal trifazį 380V, kitur pagal vienfazę galią 220V
ju
0698***20
ju******************@***il.com
Sklype turime du oro linijų stulpus, norėtume juos pašalinti ir tiesti požeminį kabelį. ESO yra išdavę technines sąlygas ir reikalingas projektas stulpams pašalinti.
ra
+3706*****53
ra****************@***il.com
Pas mus lauke pastatyta nauja dėžė ir joje sumontuotas vienfazis išmanus skaitliukas. Norėčiau pasikeisti į trifazį skaitliuką. Trifazis įvadas įvestas į mūsų dėžę, kiek galios duotų tokiu atveju ir kiek tai kainuotų? Adresas: mokyklos 1-2, Kazlų rūdos sav.
in
0672***63
in************@***il.com
Reikia įvesti kabelį su įžeminimu iš laiptinės skydelio į butą. Kas atlieka tokius darbus? Kur kreiptis? Utena
ra
0683***73
ra******@***il.com
Sveiki, sklype turime elektros įvada, mums reikalingas atskiras mūsų elektros skaitliukas, kur kreiptis? Kokios kainos?
ju
+3706*****48
ju**************@***il.com
Sveiki, susidūriau su problema, pildžiau eso prašymą dėl demontavimo elektros stulpų, bet kaip jie rašo patikrinę archyvine dokumentaciją paliktos atramos kaip jie vadina nėra nuosavybė AB ESO. Bet šių stulpų aš nestačiau, kur ir pas ką kreiptis dėl demontavimo. Jie aukšti ir prie pat namo dar užvies.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 445898 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3501
Iš viso buvo užduota 150551 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 94 specializuotų įmonių