Elektros laidas didinant elektros galią

Klausimas:
Sode didinuosi elektros galią iš 2kW į 11kW. Laidas eis lauke po žeme 30m. Noriu tiesti varinį laidą 5x10, bet dabar skaitinėju ir nežinau kokį reikėtų rinktis cyky 5x10 ar NYY-J/O 5x10? Ruošiuosi jį įmauti į raudoną gofrą, bet nežinau, kuris laido variantas geresnis. Gal galėtumėt patart?
Komentarai:
CYKY 5x10 yra yra pakankamas 11 kW įvadui. NYY-J 5x10 kabelio gyslų izoliacija yra šiek tiek storesnė, nes šis kabelis yra skirtas darbui su vardine įtampa iki 750/1000 voltų įtampai. Jūsų atveju rinktis reikėtų tą kabelį, kurio kaina tuo metu yra geresnė.
Mindaugas Žiūkas, UAB "MINELEKTRIKAS"
Svarbiausia - kabelis turi būti skirtas klojimui lauke. CYKY ir NYY praktiškai analogai.
Andrej Grudin, UAB ELEKTARA
Užsiregistravę
3512 specializuotų įmonių
an
+4857*****30
an********@***il.com
Kadangi nėra tekę susidurti su galios didinimu ir atvado keitimu, užduosiu kažkam lengvą, bet man svarbų klausimą. Šiuo metu vienkiemyje turimas 3kW, vienfazis oro linijos įvadas. Pateikta į ESO prašymas dėl galios didinimo ir atvado keitimo, atitinkamai 11kW - trifazis. Patys ESO iki tol, kol nėra apmokėta pajungimo sutartis nenurodo ar reikės projektavimo darbų, jie pateikia abstrakčią informaciją abiem atvejais, kad gal būt reikės, o gal būt ne ir atitinkamai terminai pagal būsimą poreikį. Todėl klausiu tų, kurie su tuo susiduria nuolatos. Tokiame kontekste, kai reikės rekonstruoti ESO oro liniją ar projektas bus reikalingas?
r.
+3706*****20
r.*********@*kt.lt
Sveiki, Kretingoje reikia pajungti laikiną statybos dėžutę su kištukiniais lizdais, rangovo aktas, pridavimui į ESO.
ri
0682***23
ri************@***ox.lt
Sveiki, Norime į sklypą įsivesti elektrą, kas galėtų padėti. Sklypo adresas Klevų 3-oji 8 Palanga
ke
0624***77
ke**********@****ud.com
„Kabelių paieška po žeme“ - „Trasų lokavimas“ - „Požeminių komunikacijų nustatymas“ - „Elektros laidų paieška Vilniuje“
ry
0612***02
ry*****@***il.com
Laba diena norėčiau sužinoti kiek kiek kainuotų kontrolinis skaitiklis dviejų laiko zonų su pastatymu ir pajungimu.
ro
+47 84*****48
ro*********@***il.com
sveiki, turiu kabelio gedima tarp tranzitines spintos ir transformatorines. domina bent orientacine kaina paieskos ir remonto. individualaus namo ivadas adresas klaipedos rajonas, Kunkiai
ob
+3706*****63
ob*********@***il.com
Reikalingas elektros oro linijų iškėlimo projektas pagal eso išduotas salygas
ar
+3706*****53
ar************@***il.com
Sveiki, kiek išsiaiškinome turime pažeistą įvado kabelį, reikia nustatyti pažeidimo vietą po žeme. Kokia tokios paslaugos kaina, ačiū
an
+3706*****90
an***********@***il.com
NORIU ISIVESTI TRIFAZI ARTEZINIAM GREZINIUI
ar
+3706*****53
ar************@***il.com
Sveiki, reikia nustatyti pazeisto elektros kabelio vieta po zeme/problema pasalinti. Kokia sios paslaugos kaina? Vilnius
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 449384 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3512
Iš viso buvo užduota 153699 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 95 specializuotų įmonių