Buto elektros instaliacijos pakeitimas į naują

Klausimas:
Noriu keisti buto elektros instaliaciją į naują. Ir iškilo klausimas dėl zonų atskyrimo: Geriau atskirti elektrines zonas pagal kambarius (vonia, miegamasis ir t. t.), kurių kiekvienas saugiklis atjungia ir rozetes ir apšvietimą. Ar geriau atskirti pagal elektrinę paskirtį (miegamojo ir svetainės apšvietimas, vonios ir virtuvės apšvietimas, miegamojo ir svetainės rozetės, virtuvės ir vonios rozetės...) T. y. saugiklis atjungia kelių kambarių apšvietimą (arba rozetes) Ir iš to sekantis neramumas - ketinu montuoti LED lemputes, kurios jautrios įtampos ir dažnio svyravimams. Pajungus zonas pagal kambarius, tarkim vonioje įsijungus skalbyklei, ar ten esančiam apšvietimui yra didesnė tikimybė sugesti?
Komentarai:
Geriau atskirti zonas jėgos grandinėse. Pvz., 1 KAMBARIO ROZETĖS 2 KAMBARIO ROZETĖS Virtuvės rozetės, vonios rozetės ir pan. O apšvietimą darykite kaip jums patogiau galite viską bendrai daryti galite išskirstyti tik jėgos ir apšvietimo grupės turi būti ne ant to paties automatinio junngiklio.
O apie Led lemputes kad jos jautrios įtampos svyravimamas yra tiesos bet jautrios įtampos padidėjimui, bet tikrai nesumažėjimui, o įtampa bute padidėti gali tik dėl žaibo iškrovos į namą arba jei viršįtampis atkeliauja iš Lesto tinklų. Skalbyklė tikrai nepadidina įtampos o jei šiek tiek sumažina tai led diodams tai tikrai nėra priežastis sugesti arba nešviesti. O dažnio svyravimai Led išvis nedaro įtakos.
 
Sritis:
Sritis: