Kabelis, jei iki namo 60 metrų

Klausimas:
Šiuo metu laikinoje dėžutėje yra 3 kW. Namas randasi už 60 metrų. Vėliau darysime saulės elektrinę. Tad suprantu, kad reikės pasikelti iki 10 kW. Koks reikalingas kabelis, jei iki namo 60 metrų?
Komentarai:
Rekomenduočiau kloti ne mažiau kaip 5×10 mm² varinį arba 5×16 mm² aliuminį žemėje kloti skirtą kabelį. Jeigu nuo namo iki AB ESO transformatorinės yra daugiau kaip 500 metrų, tuomet rekomenduočiau ne mažiau kaip 5×16 mm² varinį arba 5×25 mm² aliuminį žemėje kloti skirtą kabelį. Tokiu būdu bus mažesni įtampos nuostoliai ir didesnės trumpojo jungimo srovės efektyviam elektros apsaugos aparatų (automatinių jungiklių) darbui. Esant išskirtinėms sąlygoms, kabelių laidininkų skerspjūvio plotą reikėtų skaičiuoti atskirai, įvertinant AB ESO transformatorinės transformatorių, AB ESO kabelius iki sklypo ir namo įvadinį kabelį.
Taip pat esant įvadiniam kabelio ilgiui daugiau kaip 29 metrai šalia namo (arba name) patogioje vietoje reikėtų planuoti montuoti papildomą įžemintuvą (įžeminimo kontūrą), kuris turėtų prijungtas prie namo elektros skirstomojo skydelio apsauginio įžeminimo (PE) kontaktų.
Mindaugas Žiūkas, UAB "MINELEKTRIKAS"
Užsiregistravę
3408 specializuotų įmonių
li
0606***83
li*************@***il.com
Šiuo metu laikinoje dėžutėje yra 3 kW. Namas randasi už 60 metrų. Vėliau darysime saulės elektrinę. Tad suprantu, kad reikės pasikelti iki 10 kW. Koks reikalingas kabelis, jei iki namo 60 metrų?
va
86
va****************@***il.com
Kokio reiktų įvadinio kabelio? Padidinta galia iki 14kW. Laido ilgis 25m.
sa
+3706*****86
sa***********@***il.com
Reikalingas tech. būklės patikrinimo aktas galios kėlimui iki 11kW
si
0 695 ***21
si********@***il.com
Sveiki, Reikalingas el.skaitiklio įrengimas ir pajungimas ant stulpo, esančio namų sklype.
ri
+3706*****88
ri********@***il.com
Sveiki, Reik atvest atskirą elektros kabelį, kad pajungt vandens siurblį ir valymo įrenginį kaimo sodyboje Šventybrasčio kaime, Tiskūnų ap., Kėdainių rajone.
jo
8610***57
jo************@***il.com
Laba diena. Norėčiau paklausti, gal kas remontuoja saulės inventorius Foxees F3600W?
gl
+370 (6**) ** *13
gl***************@***il.com
Noriu pakeisti dvifazi i trifazi
de
+3706*****50
de******@****us.lt
Reikalingas Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo aktas
el
+3706*****99
el*****@*****il.com
Raguvos 8 namo , Kaunas įvestas bendro naudojimo objektų poreikių išmanusis skaitiklis nuskaitomas nuotoliniu būdu. Įtariama, kad prie šiluminio mazgo prisijungę kiti buto vartotojai , o šilumos elektros skaitiklis prijungtas prie bendro naudojimo poreikių> norime patikrinti ar yra paklotas kabelis žemėje, taip pat atlikti bns,pmetrologinę patikrą
de
8615***26
de******@***il.com
Laba diena. Išsipirkau valstybinę žemę. Kartu su mano namo el.apskaitos prietaisu yra kaimyno el.apskaita. Prieš įvedant niekas apie tai neinformavo, kaimynų dar nebuvo. Pareiškiau ESO pageidavimą, kad būtų iškelta tik kaimyno apskaitos dėžutė. Paaiškino, kad kaimynas turi rašyti prašymą. O jeigu jis nesutiks to daryti, nes kainuoja nemažai. Ar aš turiu teisę neleisti kaimynui tikrinti skaitiklį?
Elektromobilio įkrovimo stotelė HEIDELBERG WALLBOX HOME ECO 11kW
Elektromobilio įkrovimo stotelė HEIDELBERG WALLBOX HOME ECO 11kW
Devinera
22 atsiliepimai 100% rekomenduoja
620 €/vnt.
EU T-2.2 bevielis termostatas su drėgmės jutikliu
EU T-2.2 bevielis termostatas su drėgmės jutikliu
UAB "Paltaja grupė"
216 atsiliepimai 92% rekomenduoja
99,14 €/vnt.
jung-baneris-300x300.jpg
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 430788 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3408
Iš viso buvo užduota 138442 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 108 specializuotų įmonių