Statybinio įvado įrengimas

Klausimas:
Norėčiau sužinoti, kaip geriau įsirengti elektros įvadą, kad nereiktų mokėti du kartus. Ar teisybė, kad norint neturėti problemų su namo pridavimu dėl elektros skydinės, įvadinis kabelis turi tiesiai eiti į pagrindinę namo skydinę? Kalbantis su elektriku jis aiškino, kad įvadinis kabelis gali būti tiesiamas iki garažo, kuriame pastatyčiau statybinį įvadą. Kai name bus vedžiojama elektra, iš to statybinio įvado galima nutiesti kabelį iki pagrindinės namo skydinės ir ten sujunginėti laidus ir saugiklius. Ir taip galima viską palikti, ir namą priduoti. Bet kaimynui, nesenai stačiusiam namą, ir susidūrusiam su tokia pat situacija, jam elektrikas aiškino, kad taip padarius gali kilti problemų su namo pridavimu ir pastačius namą reikėjo statybinį įvadą mesti lauk ir vietoj jo dėti pagrindinę skydinę. Tai kaip iš tikro yra taip ir neaišku.
Komentarai:
Susidūrėt su įdomiais elektrikais turėčiau pasakyti, aišku, kiekvienas elektrikas dirba kaip jam atrodo ir pasakoja kaip jam geriau, štai kaip viskas vyksta iš tikrųjų. Jums neišvengiamai reikalingas statybinis įvadas. Jis gali būti įrengtas dvejopai - pastatant laikiną statybinį skydą sklype šalia "Lesto" skydo. Arba tą patį, laikiną skydą, jau numatomoje vietoje name, tarkim, garaže, kur bus pagrindinė namo skydinė. Aš patarčiau iš karto kabelį prasitiesti ten kur bus pagrindinė namo skydinė. Palikite gerokai kabelio atsargos min 5 m. prie statybinio skydo, kuris įrengtas garaže ir kai padarysit elektros instaliaciją name, tiesiog, prijungsit šį kabelį į pagrindinę namo skydinę ir sėkmingai naudositės. Padarius tokią tvarką, kaip aš išvardijau, Jums tikrai nekils jokių problemų su pridavimu.
Užsiregistravę
3408 specializuotų įmonių
va
0614***77
va*******@***il.com
Laba diena, Norėčiau sužinoti, kiek kainuotų pakeisti seną instaliaciją nuosavame vieno aukšto mediniame name Prienų mieste. Įjungus elektrinę orkaitę kartu su virduliu išmeta saugiklius. Virtuvė, vonia, 4 kambariai.
Ta
0654***82
Ta******************@***il.com
Reikia išvesti bute elektrą iš buto į terasą. Buto siena gelžbetonio blokas ir gipso kartonas (viduje). Reikėtų išgręžti siena ir išvesti laidą į terasą.
in
0618***46
in**@******as.lt
Reikes isvedzioti pilna instaliacija name, du kambariai, virtuve, vonia, lauko terasa, domintu kaina, kaip su medziagom, supirkti su nurodymu, ar patys superkat
va
0607***08
va*********@***il.com
Pas mane bus dvigubos rozetės ir aš nuo skydinės atvedęs du laidus atskirai rozetei tai, čia gerai ar blogai?
Ri
8609***88
Ri******************@**ai.com
Kiek kainuotų padidinti galią 7kW?
an
0671***44
an*****************@***il.com
Sveiki, domina įvadinio kabelio pažeidimo vietos nustatymo ir remonto paslauga.
za
+3706*****15
za*********@***il.com
Laba diena, kokia mazdaug kaina perinstaliuoti elektra 80kv. namuke, po gaisro buvo uzlietas ir reikia perinstaliuoti. preliminari kaina domina jusu darbo
pa
0671***22
pa*************@***il.com
Sveiki, Iš ESO KAS spintos (įžemintos) iki paskirstymo dėžutės namo sienoje atvestas kabelis su PEN laidininku (nuotrauką pridedu). Toliau į namą eina senas dvigyslis kabelis, name prie jo prijungti keli el. prietaisai. Pajungta nuotekio rėlė. Klausimas būtų toks - ar būtų tikslinga, norint padaryti įnulinimą (ar įžeminimą?), nuo el. prietaisų įžeminimo jungčių atvesti atskirą laidą iki tos paskirstymo dėžutės ir prijungti prie PEN?
al
0606***10
al******************@***il.com
Jeigu parasai paraiska, kad galia padidintu, tai ar jie iskeltu skaitliuka is namo, ar tik galia padidintu? Ir ar nereiktu papildomai damoketi ir kiek mazdaug gali tai kainuoti?
Vy
+3706*****00
Vy**********@***il.com
Įvado įrengimas pridavimas 3kW, iki eso ribos 200 m.
jung-baneris-300x300.jpg
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 430946 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3408
Iš viso buvo užduota 138574 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 93 specializuotų įmonių