Ar šildomų grindų betonavimui naudojant cementą "Rocket M-800 su superplastikliu ir mikrofibra" dar reikėtų papildomai dėti plastifikatoriaus skirto šildomoms grindims "Floormix"?
Butas Senamiestyje. Medinės perdangos. Viskas išlyginta, sustiprinta ir uždėta visur osb 22 mm plokštės. Noriu įsirengti šildomas grindis. Ar galima uždėjus plėvelę, įrengus tinklą su vamzdeliais betonuoti šlapiuoju būdu? Ar laikys tokį svorį? Ar nesugadinsiu OSB?
Grindys paruoštos betonavimui, sudėtas polistirolas, uždėta aliuminė plėvelė šildomoms grindims, išvedžioti vamzdeliai d18. Klausimas kokiu santykiu maišyti betoną? Bus maišomas su "mišalka". Plautas smėlis 0.4 frakcijos, cementas Rocket m-800 (10% stipresnis), ar reikia plastifikatorių kokių? Ar dar kažkokių priedų?
Pastatėm atskirai garažą su pirtele. Garažas 50 m2. Garažo grindis išbetonavom prieš 3m. nelygiai. Dabar norim išbetonuoti išlyginamu sluoksniu 7 cm, su nuolydžiu. Ar reikia dėti plėvelę tarp betoninių sluoksnių, ar reikia dėti prie pamatų polistirolio, ar kitą hermetiką?
Kaip reiktų betonuoti grindis voniai sename rąstiniame name? Ar betonas gali liestis su namo medinėmis sienomis, ar jas reikia kažkaip izoliuoti?
Kokia yra grindų šiltinimo ir betonavimo darbų eiga ant polinių pamatų?
Esu pasistatęs karkasinį namą. Antro aukšto perdanga medinė, balkiai 20 cm aukščio ant viršaus DSP plokštė, dregmei neatspari. Atsitiko taip, kad bestatant plokštė smarkiai sušlapo ir išsikilnojo. Jei ant tos plokštės pakločiau plėvelę ir užpilčiau betono sluoksnį, tokiu išbetonuočiau perdangą, kokių 5 cm storio. Tuo pačiu išsilyginčiau grindis ir sumažėtų garsas vaikštant išbetonuota perdanga antrame aukšte. Ką galite man patarti šioje situacijoje.
Kokiu santykiu reikėtų betonuoti grindis? 600 betonu? Koks vandens, žvyro ir cemento santykis?
Norėjau pasiteiraut ar galima žiemos laikotarpiu betonuoti individualaus namo grindis? Perdanga nešiltinta, yra tik difuzinė Sigos plėvelė, tačiau namas yra šildomas dujine patranka, kadangi neseniai buvo tinkuotos sienos, name pastoviai palaikoma 2-5 laipsniu temperatūra. Ar yra kažkokios temperatūrinės ribos? Teko girdėt, kad lauke temperatūra būtų nežemesnė negu minus 5 laipsniai, kiek tame tiesos?
Betonuojame grindis renovuotame mediniame name. Vieni meistrai sako, kad pamatą reikia užlieti betonu iki sienos. Kiti, kad reikia betonuoti apie 2 cm virš pamato. Tai kaip iš tikrųjų būtų teisingai? Ant betono bus dedamos plaukiojančio parketo grindys.
Turime šiokią tokią bėdą, renovuojame nuosavą namą, gavosi taip, jog ant sienų jau susuktas gipsas, o grindys dar neišbetonuotos. Pradžioje renovacijos galvojome dėti medines grindis. Kadangi viskas pasikeitė, gal turite mums kokių patarimų, gal yra koks betonavimo būdas, kad nepakenktume gipso kartonui įnešdami tokį didelį drėgmės kiekį?
Norėjau pasiteirauti, kokio ir kiek reikia plastifikatoriaus betonuojant šildomoms grindims?
Pasistačiau rąstinę pirtį, įrenginėju vidų. Kaip tikslingai išbetonuoti grindis? Aš galvoju daryti taip: dedu politileninę plėvelę, 10 cm polistirolį ant grunto. Polistirolis būtų tame pačiame aukštyje su pamatų rostrverku, tada dedu dar 5 cm polistirolio, kad nebūtų šalčio tilto, kloju betoną 5 cm storio, prieš tai aplink perimetrą klijuoju izoliacinę juostą. Ant išbetonuoto paviršiaus dedu lages (10x5 cm) ir grindis.
Norėjau pasiteirauti apie grindinio šildymo betonavimą. Esu girdėjęs, kad šlapias betonavimas grindiniam šildymui geriau nei pusiau sausas, nes jis tankesnis, mažiau turi oro, geriau susiriša ir geriau atiduoda šilumą. Kaip yra iš tikrųjų? Jei šlapias geriau, tai gal žinote, ką galima būtų pasamdyti 100 kv. m, nes dauguma dirba su sausu?
Statytojas namo betonines grindis (juodgrindes) betonavo šių metų lapkričio mėn. antroje pusėje. Gruodžio pabaigoje, kiek atšilus orams buvo pastebėti įtrūkimai viduryje patalpų (kol kas minimalūs, betonuojant juodgrindes ir šiuo metu, nei stogo, nei langų dar nėra (namas dviejų aukštų). Ar reikėtų dėl to sunerimti? Dėl ko taip galėjo nutikti? Ant juodgrindžių dar dėsis 25 cm putplastis ir bus įrengiami šildymo vamzdeliai, bei betonuojamas galutinis sluoksnis.
Ar reikalingos juodgrindės gyvenamame name? Daug kas sako tai tik dėl "graužikų" apsaugos ir patogumo dirbti toliau. Ar nepaprasčiau būtų dėti tinklą nuo graužikų, plėvelė, polistirolą ir tuomet tikras grindys?
Name bus įregtos šildomos grindys. Esu girdėjęs, kad betonines grindis reikia termiškai treniruoti. Kokia būtų išsami metodika?
Planuoju grindis betonuoti Knauf FE50, grindinis šildymas vandeniu. Ar betono sluoksnis (min 3,5cm) nuo vamzdelio viršaus ar nuo pagrindo, mano atveju, nuo polistirolo; ar tikrai nereikia armatūros tinklo? Kur galėčiau rasti smulkesnės info apie betonavimą su Knauf FE50 grindiniam šildymui vandeniu, nes "Aš pats galiu išlyginti grindis" kalba tik apie betonavimą "elektrinių grindų".
Gyvenu bute ir planuoju daryti remontą, klausimas iškilo dėl grindų betonavimo. Šiuo metu yra sudėtos medinės grindys, ant kurių pastačius akvariumą tarp apvado ir grindų atsirado apie 2 cm tarpas. Po grindimis yra apie 5-6 cm tarpas. Ar būtina pilti apie 6 cm betono storio sluoksnį norint neprarasti grindų aukščio? O gal yra kitų variantų kaip turėti tvirtas grindis, kurio nesusėstų nuo didelio svorio?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 394542 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164623 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 59 specializuotų įmonių