Plokštė ant senų medinių grindų

Klausimas:
Iškilo klausimas dėl plytelių klijavimo ant senų medinių grindų. (Senos grindis buvo išlupamos išlygintos lagės ir vėl sudėtos atgal lentos su 3-5 mm tarpais, kad negirgždėtų). Dabar galvojam dėti grindų Cetrio plokštę 8 mm ir klijuoti ant jų plyteles ar nieko blogo neatsitiks?
Komentarai:
Cetrio plokštę klijuokite prie medinių grindų su klijais "uzin MK 200". Montavimo (klijavimo) metu, jeigu naudosite medvaržčius, vėliau juos būtinai išsukite, nes skirtingos medžiagos skirtingai vaikšto nuo oro poveikio. Tą skirtumą kompensuos minimi klijai. Plyteles rekomenduoju klijuoti taip pat su elastingesniais plytelių klijais.
Mindaugas, Stalių paslaugos
Turime ne tik pigesnį, bet ir geresnį mazgą Jums išspręsti situaciją - Jackoboard armuotas ekstrudinis polistirenas. Ant medinių lentų susidėsite šias plokštes ir ant jų tiesiai klijuosite plyteles. Kadangi plokščių paviršius yra suarmuotas cementiniu mišiniu, nereikės jokio papildomo grunto. Žinoma, turime mazgą ir ant Jūsų siūlomos plokštės, tačiau kam mokėti papildomai, jeigu galima išspręsti situaciją daug paprasčiau ir pigiau. Be kitą ko, šios plokštės sulaiko garsą - net ir suvaikščiojus lentoms po apačia, plokštė sulaikys tą girgždėjimą ir nebereikės sukti galvos dėl erzinančio garso.
Mproducts Mindaugas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: