Plokštė ant senų medinių grindų

Iškilo klausimas dėl plytelių klijavimo ant senų medinių grindų. (Senos grindis buvo išlupamos išlygintos lagės ir vėl sudėtos atgal lentos su 3-5 mm tarpais, kad negirgždėtų). Dabar galvojam dėti grindų Cetrio plokštę 8 mm ir klijuoti ant jų plyteles ar nieko blogo neatsitiks?

Cemento-pjuvenų plokštės tvirtinimas prie OSB plokštės

Yra antras aukštas. Medinis perdengimas. Ant lagių sudėjau OSB plokštes. Noriu dėti cetrio plokštę, elektrinį šildymą ir klijuoti plyteles. Kaip tvirtinti cemento-pjuvenų Cetris plokštę prie OSB, jeigu klijais tai kokiais, gal plius medvaržčiais sukti, tai kokiais?

Plokštė plytelių klijavimui ant šildomų grindų

Įsirengiau šildomas grindis antrame aukšte, ant medinės perdangos. Vonios kambarį norėčiau klijuoti plyteles. Kokią plokštę siūlytumėt pakloti ant šildomų grindų plytelių klijavimui?

Tvirtos grindų plokštės

Pas mane medinė perdanga susukta OSB plokšte, po to dėjau bruselius 40cm ir į tarpus išvedžiojo šildymo vamzdelis. Ant viršaus susukau Cetrį 1cm storio, taip patarė tipo specialistas, bet gavosi ko gero tarpai per dideli ir Cetris linksta. Kokią plokštę galėčiau suskersuoti, kad grindys būtų tvirtos ir baldai neįlūžtų?

Grindų plokštės ant medinės perdangos

Pas mane medinė perdanga, bus įrengtas grindinis šildymas, ar galima ant viršaus dėti Knauf Brown grindų plokštes?

Gipskartonio plokštės grindims

Galvoju dėti gipskartonio Knauf brown plokštes grindims. Norėjau paklaust, ar galiu dėti tiesiai ant perdangos plokščių, ir kaip geriau būtų, gal klijuot su plytelių klijais, ar putom, ar nieko nereikia? Po to dėsis koridoriuj ir virtuvėj plytelės, kambariuose laminatas.

Grindų plokštės Knauf Brown ant šildomų vandeniu grindų

Ar galima Knauf Brown plokštes dėti ant šildomų vandeniu grindų?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366203 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150750 klausimų