Plokštės

Rodomi įrašai 1-43 iš 43.
Kokio storio OSB naudoti grindims? Planuoju montuoti grindis naudojant lages ir OSB. Tarpai tarp lagių 400mm. Kokio storio OSB patartumėt naudoti? Ar vieno sluoksnio 18mm ar du po 9 mm?
Kaip reikia taisyklingai montuoti OSB plokštes?
Jei laminuotos medžio drožlės plokštė sudaryta iš 90 proc. medienos ir likusios dalies - kitų medž., tai ji yra standartinė biuro baldų gamyboje naudojama plokštė ar tai aukštesnės klasės, sveikesnė aplinkai, taikoma medicinos, vaikų baldams ir yra brangesnė?
Per nesusikalbėjimą meistrai karkasinio namo kambarį iškalė OSB plokštėmis (kaip apdailą). Girdėjau apie jų skleidžiamas kenksmingas medžiagas. Kokiomis medžiagomis reikėtų padengti sienas, kad sumažinti kenksmingų medžiagų patekimą į kambarį? Ar vienintelis "vaistas" viską lupti lauk ir kalti kitomis medžiagomis?
Kas yra skiedrų cemento plokštės? Ir kam naudojamos skiedrų cemento plokštės?
Iškilo klausimas dėl plytelių klijavimo ant senų medinių grindų. (Senos grindis buvo išlupamos išlygintos lagės ir vėl sudėtos atgal lentos su 3-5 mm tarpais, kad negirgždėtų). Dabar galvojam dėti grindų Cetrio plokštę 8 mm ir klijuoti ant jų plyteles ar nieko blogo neatsitiks?
Yra antras aukštas. Medinis perdengimas. Ant lagių sudėjau OSB plokštes. Noriu dėti cetrio plokštę, elektrinį šildymą ir klijuoti plyteles. Kaip tvirtinti cemento-pjuvenų Cetris plokštę prie OSB, jeigu klijais tai kokiais, gal plius medvaržčiais sukti, tai kokiais?
Karkasinė siena apkalta 12mm OSB. OSB nugruntuota specialiu gruntu,užklijuotas tinklelis ir uždėtas dekoratyvinis tinkas. Po keletos metų tinklelis su tinku daugelyje vietų atšoko. Prašau patarti, kaip šį broką ištaisyti.
Kuo skiriasi OSB plokštės viena nuo kitos?
Domina cemento drožlių plokštės. Norėčiau sužinoti kokių spalvų turit? Ar tik vieną? Ar jos dažomos? Kokia jų sudėtis?
Kokios yra skiedrų cemento plokščių savybės? Kokia sudėtis? Kuo skiedrų cemento plokštės geresnės nei kitos?
Planuojame statyti 80kv.m A klasės gyvenamąjį namą iš SIP skydų. Ar tai būtų optimalus variantas kainos ir kokybės santykiu? Ar vis dėlto pigesnis ir geresnis variantas būtų namas iš blokelių?
Kuo galima nuglaistyti OSB plokštes, kad paviršius taptų lygus?
Domina LMDP plokštės panaudojimas kaip apdailos, vonios kambaryje ir palėpės įrengimui tiek lubų tiek sienų, labai tingisi žaisti su tais šlapiais procesais, bet iškilo klausimas, kaip atrodo arba vyksta sujungimas plokštės, tiek tiesinis tiek išorinių kampų, min. reikalingas storis bei kainų diapazonas?
Įsirengiau šildomas grindis antrame aukšte, ant medinės perdangos. Vonios kambarį norėčiau klijuoti plyteles. Kokią plokštę siūlytumėt pakloti ant šildomų grindų plytelių klijavimui?
Kokia kaina skiedrų cementų plokščių ir kokie galimi storiai?
Planuoju kambarį įrengti naudojant OSB plokštę kaip apdailą (sakysit negražu, gal kai kam, bet čia skonio reikalas). Skaičiau, jog OSB plokštė iš savęs yra nuodinga, kadangi jos gamybai naudojami formalheido klijai. Ar jas panaudojus galima sustabdyti šių nuodingų dujų išsiskyrimą į patalpą? Kaip tinkamai apdirbti OSB plokštes, kad jos būtų ekologiškesnės?
Namas blokinis senos statybos. Noriu dėti OSB plokštes grindims išlygint. Ar galima jas montuoti ant senų medinių grindų (laminatas ir plokštės nuimta)? Kaip atrodytų montavimo seka ir ką galima dėti apšiltinimui?
Ar galima naudoti cemento drožlių plokštę namo fasado išlyginimui ir ant jos vėliau dėti klinkerį arba struktūrą? Kokio storio plokštę rekomenduotumėte rinktis?
Kokios karščiui atsparios plokštės tinkamos pirties pertvaroms naudoti?
Domina skydiniai namai. Reikalinga daugiau info apie SIP namus.
Kokias ugniai atsparias plokštes rekomenduotumėte naudoti aplink židinius?
Pas mane medinė perdanga susukta OSB plokšte, po to dėjau bruselius 40cm ir į tarpus išvedžiojo šildymo vamzdelis. Ant viršaus susukau Cetrį 1cm storio, taip patarė tipo specialistas, bet gavosi ko gero tarpai per dideli ir Cetris linksta. Kokią plokštę galėčiau suskersuoti, kad grindys būtų tvirtos ir baldai neįlūžtų?
Ar galima naudoti Durelį karkasinių sienų apkalimui iš fasadinės pusės ir apkalti dailylentėm? Ar papildomai reikalinga vėjo izoliacinė plėvelė? Gal yra kitos apkrovimą laikančios medžiagos fasado apkalimui, kurioms nereikia vėjo izoliacinės plėvelės?
Kokių yra ugniai atsparių PROMAT plokščių? Ar jos skirstomos pagal kažką?
Ar galima Knauf Brown plokštes dėti ant šildomų vandeniu grindų?
Pas mane medinė perdanga, bus įrengtas grindinis šildymas, ar galima ant viršaus dėti Knauf Brown grindų plokštes?
Kur gali būti naudojamos ugniai atsparios plokštės?
Domina Fermacell gipso plaušų plokštės, tačiau niekur nerandu paaiškinimų apie garso izoliacines savybes. Ar galėtume paaiškinti kokie yra garso izoliaciniai savybių skirtumai lyginant gipso plaušo plokštes Fermacell su gipso kartono plokšte Knauf BLUE 12,5x1200x2600? Nėra paaiškinimų, kuri plokštė geriau izoliuoja garsą.
Kas yra Warmotech konstrukcinė plokštė? Kokia jos sudėtis? Iš ko ji gaminama?
Yra senos statybos butas. Yra senos medinės grindys. Ar galima dėti ant viršaus prisukamas su varžtais betono drožlių plokštes ir klijuoti plyteles?
Ar galima panaudoti cemento drožlių plokštę grindų garso izoliacijai senam daugiabutyje, vėliau montuojant laminatą? Koks plokštės montavimo būdas?
Kaip montuojamos Warmotech plokštės? Ar reikia šių plokščių montavimui specialių įrankių, žinių?
Kokios yra techninės savybės Warmotech plokščių?
Kam gali būti naudojamos Warmotech plokštės?
Kokia yra kaina ugniai atsparių plokščių?
Kokia yra SIP plokščių kaina? Nuo ko ji priklauso?
Galvoju dėti gipskartonio Knauf brown plokštes grindims. Norėjau paklaust, ar galiu dėti tiesiai ant perdangos plokščių, ir kaip geriau būtų, gal klijuot su plytelių klijais, ar putom, ar nieko nereikia? Po to dėsis koridoriuj ir virtuvėj plytelės, kambariuose laminatas.
SIP skydas (SIP panelė/SIP plokštė) - kas tai yra?
Ar galima OSB plokštes naudoti pirtyje?
Kokie yra SIP skydų/plokščių privalumai naudojant namų statyboje?
Kokie pastatai gali būti statomi naudojant SIP plokštes? Kur dar gali būti panaudojamos SIP plokštės statybose?
Kas yra SIP skydai? Iš ko jie gaminami? Kokia jų sudėtis/sumuštinis? Kiek laiko trunka gamyba?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto