Plokštės

Rodomi įrašai 1-25 iš 25.
Kaip reikia taisyklingai montuoti OSB plokštes?
Per nesusikalbėjimą meistrai karkasinio namo kambarį iškalė OSB plokštėmis (kaip apdailą). Girdėjau apie jų skleidžiamas kenksmingas medžiagas. Kokiomis medžiagomis reikėtų padengti sienas, kad sumažinti kenksmingų medžiagų patekimą į kambarį? Ar vienintelis "vaistas" viską lupti lauk ir kalti kitomis medžiagomis?
Jei laminuotos medžio drožlės plokštė sudaryta iš 90 proc. medienos ir likusios dalies - kitų medž., tai ji yra standartinė biuro baldų gamyboje naudojama plokštė ar tai aukštesnės klasės, sveikesnė aplinkai, taikoma medicinos, vaikų baldams ir yra brangesnė?
Kokio storio OSB naudoti grindims? Planuoju montuoti grindis naudojant lages ir OSB. Tarpai tarp lagių 400mm. Kokio storio OSB patartumėt naudoti? Ar vieno sluoksnio 18mm ar du po 9 mm?
Kas yra skiedrų cemento plokštės? Ir kam naudojamos skiedrų cemento plokštės?
Iškilo klausimas dėl plytelių klijavimo ant senų medinių grindų. (Senos grindis buvo išlupamos išlygintos lagės ir vėl sudėtos atgal lentos su 3-5 mm tarpais, kad negirgždėtų). Dabar galvojam dėti grindų Cetrio plokštę 8 mm ir klijuoti ant jų plyteles ar nieko blogo neatsitiks?
Karkasinė siena apkalta 12mm OSB. OSB nugruntuota specialiu gruntu,užklijuotas tinklelis ir uždėtas dekoratyvinis tinkas. Po keletos metų tinklelis su tinku daugelyje vietų atšoko. Prašau patarti, kaip šį broką ištaisyti.
Kuo skiriasi OSB plokštės viena nuo kitos?
Domina cemento drožlių plokštės. Norėčiau sužinoti kokių spalvų turit? Ar tik vieną? Ar jos dažomos? Kokia jų sudėtis?
Domina LMDP plokštės panaudojimas kaip apdailos, vonios kambaryje ir palėpės įrengimui tiek lubų tiek sienų, labai tingisi žaisti su tais šlapiais procesais, bet iškilo klausimas, kaip atrodo arba vyksta sujungimas plokštės, tiek tiesinis tiek išorinių kampų, min. reikalingas storis bei kainų diapazonas?
Kuo galima nuglaistyti OSB plokštes, kad paviršius taptų lygus?
Kokios yra skiedrų cemento plokščių savybės? Kokia sudėtis? Kuo skiedrų cemento plokštės geresnės nei kitos?
Kokia kaina skiedrų cementų plokščių ir kokie galimi storiai?
Įsirengiau šildomas grindis antrame aukšte, ant medinės perdangos. Vonios kambarį norėčiau klijuoti plyteles. Kokią plokštę siūlytumėt pakloti ant šildomų grindų plytelių klijavimui?
Planuoju kambarį įrengti naudojant OSB plokštę kaip apdailą (sakysit negražu, gal kai kam, bet čia skonio reikalas). Skaičiau, jog OSB plokštė iš savęs yra nuodinga, kadangi jos gamybai naudojami formalheido klijai. Ar jas panaudojus galima sustabdyti šių nuodingų dujų išsiskyrimą į patalpą? Kaip tinkamai apdirbti OSB plokštes, kad jos būtų ekologiškesnės?
Kokių yra ugniai atsparių PROMAT plokščių? Ar jos skirstomos pagal kažką?
Ar galima Knauf Brown plokštes dėti ant šildomų vandeniu grindų?
Kur gali būti naudojamos ugniai atsparios plokštės?
Kam gali būti naudojamos Warmotech plokštės?
Kas yra Warmotech konstrukcinė plokštė? Kokia jos sudėtis? Iš ko ji gaminama?
Kokias ugniai atsparias plokštes rekomenduotumėte naudoti aplink židinius?
Kokios yra techninės savybės Warmotech plokščių?
Kokios karščiui atsparios plokštės tinkamos pirties pertvaroms naudoti?
Kaip montuojamos Warmotech plokštės? Ar reikia šių plokščių montavimui specialių įrankių, žinių?
Kokia yra kaina ugniai atsparių plokščių?
 
Sritis:
Sritis: