Namo statybos iš SIP skydų

Klausimas:
Planuojame statyti 80kv.m A klasės gyvenamąjį namą iš SIP skydų. Ar tai būtų optimalus variantas kainos ir kokybės santykiu? Ar vis dėlto pigesnis ir geresnis variantas būtų namas iš blokelių?
Komentarai:
Aš norėčiau jums pasiūlyti statytis ekologišką karkasinį namą, kurio sudedamosios dalys yra ne putplastis ir OSB plokštės, bet ekologiškos ir natūralios medžiagos, kurios garantuos sveikesnę namų aplinką, sveikesnį mikroklimatą, pastatas neturės statinio krūvi kurį sukelia sintetinės medžiagos. Tokiu atveju Jūsų investicija bus tikrai optimali kainos ir kokybės santykiu.
SIP statyba yra pigesnė 10-15%, kainos skirtumas bus jaučiamas sudėjus visą dalinės apdailos sumą. 80 m2 namo skydo komplekto kaina prasideda nuo apytiksliai 12.000 Eurų. Už šią kainą Jūs gaunate sienas ir stogą su ne mažu apšiltinimo sluoksniu. Taip pat SIP namui reikalingi ne tokie masyvūs pamatai, lengvai užtikrinamas sandarumas, nereikia tinkuoti iš vidaus, galima dėti dekoratyvinį tinką iš išorės ir t.t. Žodžiu, privalumų tikrai daug. Protingai suprojektuotas namas su kokybiškais konstrukciniais mazgais Jums bus ilgaamžis ir šiltas.
Jei nuspręsite statyti SIP namą, kreipkitės, surasime gerą sprendimą.
Vaidas Šaltmeris, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto