Keraminiai blokeliai Keraterm (Lode)

KERAMINIAI BLOKELIAI KERATERM (LODE)
KERATERM 25 - 375x250x238 - 66 €/m³
KERATERM 17,5 - 470x175x238 - 78€/m³
KERATERM 12 - 440x120x238 - 80 €/m³

Keraminiai blokeliai KERATERM – tai ekologiška ir natūrali statybinė medžiaga – molis, daugelį metų išbuvęs žemės gelmėse, laukdamas akimirkos, kai praėjęs ugnį ir gerai apdorotas, galės formuoti Jūsų namo sienas. Šie blokeliai ypatingai pritaikyti gyvenamųjų namų statyboms – individualių namų ir daugiabučių pastatų laikančių sienų mūrui. Keraminiai blokeliai KERATERM pasižymi dideliu stipriu ir puikiomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Be šių savybių, keraminiai blokeliai KERATERM yra nedegūs ir ekologiški. Dėl ypatingų molio savybių ir ištobulintos apdirbimo technologijos, sienos sumūrytos iš keraminių blokelių KERATERM, kvėpuoja ir palaiko optimalų patalpų mikroklimatą.

-KERATERM – tai ekologiški, tvirti ir ypač šilti blokai. Blokai skirti žmonėms, kurie namus statosi galvodami apie save ir nori gyventi kokybiškame mikroklimate.
-Iki 20 % geresnės šiluminės savybės
-Storesnės sienutės – nesukelia problemų atliekant tvirtinimus.
-Plastiškas molis – puikiai gręžiasi su paprastu akumuliatoriniu gręžtuvu, taip pat puikiai pjaunasi be papildomų nuostolių.
-GREITAS PRISTATYMAS – pilnos mašinos pristatomos tikslai ir laiku. Per 1-2 dienas po užsakymo.
-Didelis tikslumas – esant aukštos kvalifikacijos mūrininkams, sienos sumūrijamos ypač tiksliai ir taupant papildomą tinko ir apšiltinimo klijų sluoksnį.