Rodomi įrašai 1-25 iš 29.
Keraminiai ar silikatiniai blokeliai namui, ką geriau rinktis? Vieni sako: „Aš renkuosi silikatinius, nes jie ekologiška medžiaga, juk smėlis". Kiti sako, aš renkuosi keraminius, nes tai ekologiška medžiaga, molis. Pagal ką išsirinkti iš ko statyti?
Silikatiniai blokeliai brangūs ir šalti, tad geriau rinktis namo statybai keraminius blokelius.
Norėjau pasiteirauti, kurie keramzitiniai blokeliai geresni: BBR ar FIBO?
Iš patirties rekomenduojame rinktis FIBO keramzitinius blokelius. Jie tikrai geresni.
Iš kokių blokelių žmonės dažniausiai statosi namus, ar verta rinktis keramzinius blokelius individualaus namo statybai?
Keramzitiniai blokeliai yra kokybiški ir geri blokeliai. Tačiau šiuo metu dažniausiai stato iš akyto betono blokelių.
Domina, koks yra sienos iš betoninių blokelių stiprumas. Ar betoniniai blokeliai tinkami tiek mažaaukščių, tiek daugiaaukščių namų statyba?
Taip betoniniai blokeliai puikiai tinka sienoms. Jie stiprūs, bet sunku užtikrinti sandarumą, todėl retai naudojami. Šiuo atveju geriau keramika.
Ar galima pamūrijus Ytong blokelius palikti per žiemą uždėjus stogą? Girdėjau, kad jie sugeria drėgmę, blokeliai įmirks ir jie sunkiai po to beišdžius. Koks akyto betono blokelių atsparumes drėgmei? Kokius kitus blokelius rinktis?
YTONG akyto betono blokelius drąsiai galima palikti žiemai. Visai drėgmės negeria tik keramika.
Norėjau paklausti, kokius blokelius pasirinkti namo sienų statybai – Izoblok blokelius su PIR (sukietintų putų šilumos izoliacinė medžiaga) šiltinimo medžiaga R-6,54 ar Aeroc blokelius Thermoplius 500, varža 5,8?
Akyto betono blokeliai BAUROC (buvę Aeroc) ECOTERM 500 šilti ir kaina padori.
Kur rasti Lietuvoje keraminių blokelių klijų? Vokietijoje seniai niekas nemūrija.
Purškiami klijai puikiausiai tinka keraminių blokelių klijavimui.
Planuojame statyti vieno aukšto 100 kv.m A+ namą. Iš kokių blokelių patartumėte statyti namą? Ar keramzitinio ar akyto betono blokelių? Ir kokių firmų rinktis? Mes apsistoję esame ties šiais blokeliais: keramzitiniai FIBO PROOF 5MPa; akytojo betono YTONG ir akyto betono Bauroc HARD.
Jums vieno aukšto namo statyboms tiktų keramzitiniai FIBO PROOF 3 Mpa blokeliai. Tikrai nereikia 5 Mpa. Arba tiktų akytojo betono YTONG. Vienaip ar kitaip abeji yra geros kokybės, tik YTONG šiltesni.
Įsigijau keramzitinius FIBO proof blokelius, iš kurių neužilgo planuoju pradėti kelti sienas. Tik galvoju, man juos klijuoti klijais, ar mūryti. Kaip manot, koks keramzitinių blokelių montavimo būdas yra geriau, ir kodėl?
Siūlyčiau mūryti mūro mišiniu arba kalkiniu skiediniu ir paarmuoti kas 3-4 eiles. Gausis stipri siena. Klijais sunku mūryti, nes keramzitinių blokelių paviršius nėra lygus.
Kokius blokelius rekomenduotumėte vidaus sienų ir pertvarų įrengimui? 120mm storio ir 200mm sienos.
Akyto betono blokeliai yra tokių išmatavimų: Prefbet, Zabudova, Roclite. Būtent kažkuriuos iš paminėtų galite rinktis vidaus sienų ir pertvarų įrengimui.
Privačiam A+ klasės namui mūrijimo blokeliai sienoms. Kokius geriau rinktis keraminius, silikatinius, dujo silikato? Kriterijai - kaina, patvarumas, praktiškumas, sandarumas.
Siūlyčiau A+ klasės namui mūryti rinktis kokybiškus akyto betono blokelius Ytong, Bauroc, arba Fibo Proof keramzitinius.
Kuo Wienerberger keramikiniai blokeliai 25 cm pranašesni už Lode 25 cm blokelius? Ar visi Wienerberger blokeliai gaminami ir atvežami į Lietuvą iš Lenkijos?
Keraminiai Lode 25 yra geresni ir greičiau pristatomi.
Patarkite, prašau, kokius akyto betono blokelius geriau pirkti Roclite ar LITE? Pardavėjai tikina, kad kokybė vienoda, skiriasi tik kaina.
Ir vieni ir kiti kokybe nepasižymi. Geriausi akyto betono blokeliai yra Ytong, Bauroc, Zabudova.
Kokie yra minusai namo statybos iš keraminių plytų (ne blokelių)? Ar šiais laikais dar statomi namai iš jų? Ar verta statysi vieno aukšto namą iš tokių plytų, vertinant medžiagos, darbų kainą, ekologiškumą ir t.t.?
Minusų namo statybos iš keramikinių plytų nėra, bet dabar niekas nenori mūryti iš plytų - tai brangu ir ilga statyba, todėl skaitau, kad neverta statyti iš plytų - yra visokių blokelių.
Norėčiau sužinoti ekspertų nuomonę, kokius akyto betono blokelius geriau pasirinkti namo statybai? Kokie jų privalumai?
Reikia žiūrėti į projektą - akyto betono blokeliai pasirenkami pagal stiprį ir storį, šiluminį varžą. Būtinai atkreipkite dėmesį į pamatų plotį, stogo apkrovas.
Norėtume pasistatyti pirtelę su minimalia vieta sodo invertoriui sode. Norėčiau ją statyti iš blokelių. Pirtis būtų 25kv.m. Kokius blokelius rekomenduotumėte pirties statybai?
Jums geriausiai tiktų pirties statyboms FIBO 200 blokeliai, dar galbūt ARKO 18 blokeliai.
Kokius akyto betono blokelius rinktis namo statybai? Ytong ar Roclite?
Rekomenduojame rinktis namą statyti iš akyto betono blokelių Ytong, nes jų kokybė blokelių yra daug geresnė.
Namo sienoms naudoti dujų silikato blokelius ar keramikinius? Jei keramikinius, tai Palemono, vokiškus ar latviškus?
Namo sienų statyboms tinka ir vieni ir kiti blokeliai. Geriausia keramika yra latviška KERATERM. Akytas betonas geriausias YTONG.
Kas geriau gyvenamajam 160kv.m dviejų aukštų namui rostverkas iš pamatinių blokelių ar su klojiniais? Kokie skirtumai? Pliusai, minusai?
Didelės reikšmės neturi, svarbu gerai padaryti.
Kokiu gruntu (firmos pav.) ar kita medžiaga reikėtų apsaugoti keramikinius blokelius nuo išorinių veiksnių (lietus, sniegas, šaltis) peržiemojimui?
Nieko nereikia daryti - blokeliai atsparūs išoriniams veiksniams.
Ar vieno aukšto namui su skardiniu stogu kainos ir kokybės santykiu pagrindinėms sienoms mūryti rinktis ARKO M15 ar ARKO M18?
ARKO M15 blokai yra pertvaroms. Namo statyboms tik ARKO M18.
Planuoju statyti namą vieno aukšto 95 kv.m. Kokius blokelius pasiūlytumėte?
Vieno aukšto namui geriausiai tiktų akyto betono blokeliai arba keraminiai. Akyto betono blokeliai kainuoja nuo 50 Eur/m3, o keraminiai blokeliai nuo 62 Eur/m3 su PVM.
Namas akyto betono Bauroc Ecoterm 375, vieno aukšto. Perdanga medinė. Koks reikalingas armavimo žiedas perdangai? Antras žiedas bus murločiui.
Reiktų padaryti iš U formos blokelių žiedą, nes ECOTERM blokeliai yra minkšti.
Kokį mūro mišinį (gamintojo) išorės darbams rekomenduotumėte mūrijant keraminius blokelius?
Keraminiams blokeliams mūryti rekomenduojame arba mūro mišinį maišais, bet bus brangu (daug gamintojų), arba kalkinį skiedinį - jis atvežamas sunkvežimiu.
Ar reikalingas monolitinis žiedas, jei sienos pastatytos iš silikatinių 24 cm pločio blokelių? Namas 1 aukšto. Dėsis GB plokštės. Projekte žiedas nenumatytas. Statybininkai primygtinai reikalauja jį daryti, nes kitaip skilinės sienos.
Žiedą reikėtų padaryti ne tik dėl skilinėjimo bet ir dėl saugumo, nes negalima būti garantuotam dėl blokelių kokybės.
2logo1.png
Liepkalnio 83A, Vilnius
84% rekomenduoja
24 atsiliepimai
la
2020-10-13, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi. Mane domina banguotų plytelių išmatavimai.
Ma
2020-10-09, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kas gali patarti, ar galima ant keramzitinių blokelių Fibo Proof 25 pločio 3Mpa su žiedu dėti G/B perdengimo plokštes VPL 5,74m ilgio? Ar atlaikys svorius? Gal be reikalo pergyvenu (pamato išmatavimai 9,6x6), sienos aukštis 2,67m. Ar reikia daugiau info?
ki
2020-09-29, Panevėžys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingos namo perdangos plokštės. Ką turite ir galite pasiūlyti?
b.
2020-09-18, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau gauti gelžbetoninių plokščių kainos pasiūlymą
sk
2020-09-14, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia kaina būtų perdangos P-63-15-8 4 vnt ir P-63-12-8 3vnt su pristatymu į Mazūriškes
sa
2020-09-02, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingi 38 kubai keraminių blokelių Lode Keraterm 25 cm storio (išorinėms sienoms) ir 8 kubai blokelių 17,5 cm storio (vidaus sienoms). Kokia būtų šių blokelių kaina? Reikalinga su pristatymu į Alytų. Kokia pristatymo kaina?
ar
2020-08-22, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domintu 37m3 arko m18 blokeliu kaina su pristatymu ir iškrovimu Kauno r. Ramučiai
le
2020-07-23, Panevėžys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuojame statyti vieno aukšto 100 kv.m A+ namą. Iš kokių blokelių patartumėte statyti namą? Ar keramzitinio ar akyto betono blokelių? Ir kokių firmų rinktis? Mes apsistoję esame ties šiais blokeliais: keramzitiniai FIBO PROOF 5MPa; akytojo betono YTONG ir akyto betono Bauroc HARD.
dg
2020-07-13, Rokiškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sienos iš Arko M18, kiek maksimaliai protingai galima/reikia užleisti gelžbetoninę perdangą ant tokio blokelio? Nes kaip suprantu minimalus 120 mm (projekte taip nurodyta), deja maksimalaus skaičiaus niekur nerandu. Taip pat planuoju nedaryti po perdanga gelžbetoninio žiedo. Į ką reikia atkreipti dėmesį dedant perdangą tiesiai ant blokelių?
ne
2020-07-09,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau pasiteirauti kokia yra Jūsų nuomonė apie YTONG akyto betono blokelius? Specifiškai kalbant apie 24cm pločio. Taip pat, kaip šiuos blokelius vertintumėte su kitų gamintojų akytojo betono blokeliais? Geresni, blogesni, o gal šie geriausi?
g.
2020-06-01, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Mane domintų 54 vnt. betoninių kolonos blokelių HAUS KL-28 kaina su atvežimu į Vilniaus raj. Riešės km.
va
2020-05-13,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina akyto betono blokeliai Ytong. Kaina?
ro
2020-04-20, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia kaina lode-keraterm 25, apie 35kub? ir lode-keraterm 12,apie 11kub?
jo
2020-04-20, Plungė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Apipilto žemėmis rūsio (daržovių laikymui) įrengimui - kokie blokeliai geriausiai tinka?
da
2020-04-17, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokie akyto blokeliai pertvaroms geresni - ar Roclite ar Lite? Kokius pasiūlytumėte?
Įvertinu teigiamai. Atsakymą į paklausimą gavau greitai. Ačiū.
al
2020-02-21, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Bandau išsirinkti iš ko statyti 2 aukštų A+ klasės 160-180kv. namą. Negaliu sužinoti sienos kvadrato kainos. Klausiu kainos, prašo atsiųsti projektą. Einu pas architektą, klausia iš ko statysiu. Užsimenu apie liktinius klojinius (izodom, isotex, euromac ir t.t.) sako labai brangu. Apie minusus (garso izoliaciją, minkštas vidines sienas ir t.t.) niekas nieko nesako. Klausiu apie dujų silikato, keramikinius blokelius ir kt. Kvadrato kaina irgi neaiški. Prasideda tokie niuansai kaip sandarumas, monolitinių žiedų dėjimus, šiltinimas ir t.t. Jau negaliu pagalvoti apie sienų smaigiavimą, kuriuo į savo šiltą būstą, prifarširuojame krūvą šalčio taškų. O jei blokelis keramikinis, tai pagal mane, tai akivaizdi skylė sienoje iš lauko pusės. Ar yra kas nors, kas, nešališkai, gali rekomenduoti iš ko reikia statyti A+ namą, kad gautume ir gerą rezultatą ir priimtiną kainą? Gal galite palyginti kvadrato kainas vienais ar kitais sprendimais ir pasakyti kodėl reikia tai rinkis. Užveskite ant kelio.
sk
2020-02-12,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokią kainą galit pasiūlyti už 67m3 silikatinių blokų Arko M24?
da
2020-01-29,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingi silikatiniai blokeliai ARKO M24. Domintų laiko tarpas per kiek nuo užsakymo pristatote blokelius.
sj
2020-01-28,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina silikatiniai blokeliai 180mm pločio 4 m kub su pristatymu.
la
2020-01-02, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėtume pasistatyti pirtelę su minimalia vieta sodo invertoriui sode. Norėčiau ją statyti iš blokelių. Pirtis būtų 25kv.m. Kokius blokelius rekomenduotumėte pirties statybai?
ad
2019-12-19, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokius akyto betono blokelius rinktis namo statybai? Ytong ar Roclite?
ge
2019-12-09,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, reikalingi blokeliai M18 ir M12, M18-44kub.m. Ir M12-6kub.m. Iškrovimas Šiauliuose, kokia kaina blokeliu? Ar paletes gražinamos? Kiek kainuos transportavimas?
al
2019-07-07,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, reiktu blokeliu 24×59×20 130kvad. Kokia butu orientacine kaina?
pa
2019-05-27,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokiu gruntu (firmos pav.) ar kita medžiaga reikėtų apsaugoti keramikinius blokelius nuo išorinių veiksnių (lietus, sniegas, šaltis) peržiemojimui?