Klasikinio stiliaus laiptų kaina

Klausimas:
Kokia klasikinio stiliaus laiptų su metaliniu karkasu kaina?
Komentarai:
Klasikinio stiliaus laiptų kaina yra individuali, ji priklauso nuo konstrukcijos, pasirinktų medžiagų, sukimų, aikštelių, tvirtinimo mazgų, galutinio apdirbimo. Žinant nors preliminarią užsakovo viziją- galima bandyti paskaičiuoti. Rašykite mums užklausimus, padėsime išsirinkti jums labiausiai tinkantį laiptų projektą.
Laiptų metalo karkaso kaina nuo 1000 iki 1400 Eur, pakopos uosio apie 1000-1500 Eur ir porankio bėginis metras nuo 150 Eur.
Valdas Davidonis, UAB Laipmeda
Uosio medienos laiptai su uosio medienos laiptasijomis kainuotų apie 2300-2900 Eur, o su metalo konstrukcija kainuotų apie 3200-3800 Eur. Gelžbetonio laiptų konstrukcija - 1450-1900 Eur.
Uosio medienos laiptai montuojami ant gelžbetonio kainuotų apie 2200-2600 Eur.
Gaminame laiptus iš įvairios medienos, metalo ar gelžbetonio konstrukcijų. Medienos gaminiai pjaustomi, frezuojami CNC 5 axis kompiuterizuotomis staklėmis.
Rekomenduoju, kad visus darbus pradedant nuo projekto, gamintų vieni meistrai.
Suderinus laiką, kada butų galima susitikti Jums patogiu laiku, atvykstu pas jus į vietą.
Atvykęs padarau kelis laiptų projektus kompiuteriu, todėl iškart jau matote, kaip atrodys laiptai Jūsų erdvėje. Suderinus detales, pasakau tikslią laiptų kainą, gamybos ir montavimo terminus.
Nemokamai gaunate idėjas, patarimus ir protingus Jūsų, dizainerio atitinkančius lūkesčius pasiūlymus, konsultacijas bei techninius sprendimus.
Visvaldas , Ekspertai.lt
Klasikinių laiptų kaina būtų apie 2500-3000 Eur. Tačiau svarbu žinoti, kokio tipo yra laiptai: tiesūs ar su posūkiais, kokia modelio metalinė sija ir pan., nes tai taip pat lemia kainą.
Jonas, Ekspertai.lt
Kaina apytiksliai nuo 2607 iki 4400 Eur. Tai priklauso nuo metalinės konstrukcijos, medienos, ranktūrio ir pačios tvorelės konstrukcijos.
Adas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: