Laiptai – Patarimai

Kaip paruošti uosines laiptų pakopas prieš montavimą, jog su laiku nepageltonuotų? Jei naudočiau baltos spalvos beicą ir po to nulakuočiau?
Gyvenu Vilniuje, individualiame name, kuriame yra betoniniai laiptai į II aukštą, kuriuos aš noriu "apsiūti" medine apdaila. Reikalingos 15 pakopų, kurių apytikriai matmenys yra 1250 mm x 320 mm. Pakopos storį gal galite pasiūlyti. Taip pat reikia pagaminti ir 15 apdailos (fasadų) elementų, kurių apytikriai matmenys yra 1250 mm x 220 mm x 20 mm. Kokia būtų pakopų kaina?
Domina 11m2 tonuoto grūdinto stiklo 10mm storio turėklinėms sienelėms kaip foto kaina. Prisegu ir brėžinius.
Kiek kainuotų 5 a. daugiabučio vienos laiptinės laiptų padengimas epoksidine danga. Daugiabutis po renovacijos. Laiptinėje taip pat atliktas remontas.
Kokiame aukštyje turi būti tvirtinami laiptų turėklai?
Norėjau paklausti apie laiptus gyvenamajam namui. Kiek esu domėjęsis, laiptai gali būti betoniniai, mediniai ir metalinio karkaso su medinėmis pakopomis. Kurie laiptai yra geriausi gyvenamajam namui? Kurių eksplotacija pigesnė? Kurie tarnaus ilgiau?
Norėjau paklausti kokia laiptų su metaline laiptasija kaina? Ar jūs juos sumontuojate ir viską padarote?
Ar perlakavus laiptus jie taps ne tokie slidūs? Gal yra tam skirtų specialių medžiagų?
Laiptai 7,5 metro statramsčiu, U forma, be aikštelės. Kokia gali būti kaina tokių laiptų turėklų?
Kokią daryti angą lubose sraigtiniams laiptams? Angos dar nėra, aukštis nuo grindų iki lubų 2,5 m.
Koks galėtų būti pakopos tvirtinimo būdas prie medinės sijos nesukant medvarščių iš viršaus. Laiptai tiesūs ir atviri. Įeinant į kambarį matosi visa galinė laiptų dalis.
Kokia galima betoninių laiptų apdaila?
Norime laiptus padengti epoksidine danga, kad nebūtų slidus. Ką galėtumėte pasiūlyti?
Norėčiau sužinoti, ką daryti su laiptais. Jie sudėti prieš porą metų - uosiniai. Pradėjo pakopos keisti spalvą. Vietomis emė juoduoti, atrodo kaip murzinos. Laiptai stovi tokioje vietoje, kad laiptų pakopos saulės negauna.
Betoninių laiptų padengimas. Gal galite pasiūlyti kuo padengti betoninius laiptus?
Ką galima padaryti, kad taip garsiai negirgždėtų mediniai laiptai?
Norėjau paklausti, koks turėtų būti angos dydis paprastiems laiptams įrengti, kai lubų auštis 2,7 m.
Betoniniai lauko laiptai apklijuoti akmens masės plytelėmis prieš 20m., atrodo tragiškai, vietomis atšokę plytelės. Labai norėčiau atnaujinti ir gražiai sutvarkyti laiptus, bet tik ne plytelėmis. Kokie galimi variantai? Laiptai prie nuosavo namo, didoki. Kaip ir kuo atnaujinti laiptus, esamas plyteles nuimtume?
Namuose pastatė medinius uosio laiptus ir juos aliejavo. Po aliejavimo laiptai stipriai tepasi, ant jų lieka menkiausi sutepimai. Ar protinga buvo pasirinkti laiptų aliejavimą?
Betoninės laiptų pakopos kaina. Kokia ji?
Kokia kaina medinių laiptų į antrą aukštą apytikslė? Domintų koks ekonomiškas variantas.
Kokį laiptų tipą pasirinkti? Laiptai bus tarp dviejų lubų balkių (kurių judinti nenorime). Aukštis nuo grindų iki viršaus grindų - 3,50 m, laiptų angos ilgis - 2,30 m, laiptų plotis - 0,78 m.
Norėjau pasiteirauti medinių turėklų kainos. Turėklo ilgis būtų apie 2,70m.
Yra sraigtiniai laiptai su nevienodais laiptų pakopų aukščciais (vietomis aukštis nuo greta esančios pakopos skiriasi 2 cm). Ar yra kokie Lietuvos laiptų standartai, kurie nurodytų galimas laiptų pakopų paklaidas. Jei nėra Lietuvos normatyvu, tai gal yra Europos, kuriais galima vadovautis.
Kaip reiktų atnaujinti ąžuolinius laiptus? Nuo ko pradėti? Kuo šlifuoti?
Kokia klasikinio stiliaus laiptų su metaliniu karkasu kaina?
Kokia yra sraigtinių laiptų kaina? Per kiek laiko juos pagamintumėte?
Kaip reikia tvirtinti laiptus rąstiniame name, sėdant rąstiniam namui turetų keistis ir laiptų kampas. Mano atveju laiptai remiasi į grindis ir medinę perdangą.
Ieškome, kas pagamintų ir sumontuotų medinius 16 pakopų (suktus) laiptus. Reikalinga preliminari kaina.
Kada reikia pradėti domėtis laiptų projektu? Kol kas pas mus dar tik juodgrindės. Beje, planuojame daryti šildomas grindis, tai laiptininkai ko gero turėtų bent pasižymėti, kur tie laiptai bus?
Name turime šildomas grindis (kol kas nėra viršutinės dangos, tik išbetonuota) ir ruošiamės įrengti medinius laiptus. Esu girdėjęs jog medinės laiptų atramos atremtos tiesiai į betonines šildomas grindis laikui bėgant trūkinėja. Kokios medžiagos tarpinę patartina padėti tarp betono ir medinės laiptų konstrukcijos? Gal pakanka tiesiog pakišti mineralinės vatos?
Statomės kotedžą per du aukštus. Mums reikia pagalbos išsirenkant laiptus, neturime tame patirties, kokius statyti? Kokios reikėtų informacijos, kad Jūs mums padėtumėte? Kas geriau - betoniai ar mediniai?
Ar galima metaliniuose lauko turėkluose įmontuoti medinį porankį?
Kaip vyksta betoninių laiptų įrengimas?
Domina mediniai sraigtiniai laiptai, nedidelėje patalpoje, aukštis apie 2,5m. Kokia kaina būtų nuo iki?
Ką daryti, kaip surinkti medinius laiptus, kad po kiek laiko, lipant negirgždėtų.
Kiek vidutiniškai trunka betoninių laiptų be posūkio, su aikštele, išliejimas?
Mane domina stikliniai turėklai medinei terasai. Duomenys prisegtame faile. Norėčiau stiklinių turėklų, kurių stiklai būtų metras ant metro, o tarp jų metaliniai stulpeliai laikantys stiklus.
Dėl kokios priežasties ant lakuotų laiptų pakopų kai kur atsirado patamsėjusios dėmės (uosinės laiptų pakopos, 2 kartus gruntuota + 2 kartus lakuota).
Kaip galima sumažinti lauko laiptų plytelių slidumą, ypač, kai jie žiemą šlapi?
Ar būtų įmanoma sraigtinių laiptų konstrukcijai pritaikyti stiklinius turėklus? Pridedu esamos situacijos nuotraukas. Galbūt turėsite kokių patarimų kaip būtų galima išspręsti šių laiptų situaciją panaudojant ar stiklo turėklus ar stiklinę sieną/pertvarą.
Iš kokios medžiagos laiptai gaminami ir statomi ilgiausiai? (betoniniai apkalti medžiu, metalinio karkaso laiptai su medinėmis pakopomis, mediniai) Kurie laiptai greičiausiai pradeda girgždėti?
Nuo ko priklauso betoninių laiptų kaina? Kokia ji?
Domiuosi laiptų įrengimų ir kilo klausimas kokių tipų laiptasijų būna? Kada, kurį geriau rinktis? Įdomu būtų išgirsti laiptų specialistų rekomendacijas.
Stiklinių turėklų privalumai. Kokius išskirtumėte stiklinių turėklų privalumus laiptams namo viduje?
Kokie yra betoninių laiptų privalumai?
Kiek laiko užtrunka išbetonuoti betoninius laiptus?
Kokios gali būti priežastys juoduojančių medinių lauko laiptų (nuotrauka prisegta)?
Betoniniai laiptai nuosavam name į antrą aukštą. Kaip pasidaryti, kad būtų gražu? Medinės pakopos girdėjau, kad slidu. Kokie galimi kiti variantai?
Kaip montuoti pakopos jei pas mane laiptų konstrukcija yra metalinis stuburas vienas per vidurį eina, o pakopos medinės? Kiekvienai pakopai yra paruošti išlindę 4 varžtai. Tai aš pakopas turiu sodinti ant tų varžtų, tiesiog pripylęs klijų ar dar kažką turėčiau kišti į pakopą - kažkokį kaištį, tada sodinti?
Norėjau pasiklausti dėl laiptų montavimo rąstiniame name (pastatyta prieš 1,5 m, dar nešildoma), virš langų, durų, pertvarų reikalinga palikti 1 cm nuo rąsto sėdimui, tačiau laiptai irgi turės susėsti kartu su namu, kaip tuomet?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 389429 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3302
Iš viso buvo užduota 162040 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 86 specializuotų įmonių