Laiptų įrengimo trukmė

Klausimas:
Iš kokios medžiagos laiptai gaminami ir statomi ilgiausiai? (betoniniai apkalti medžiu, metalinio karkaso laiptai su medinėmis pakopomis, mediniai) Kurie laiptai greičiausiai pradeda girgždėti?
Komentarai:
Laiptų įrengimo trukmė labai priklauso nuo pačių laiptų sudėtingumo. Tačiau dažniausiai betoninių laiptų betonavimo darbai tetrunka dvi dienas, o sekančią dieną klientai jau gali išbandyti mūsų laiptus ir jais lipti. Žinoma vėliau seka betoninių laiptų apdaila.
Ilgiausiai gaminami bei statomi laiptai yra iš betono,nes reikia betonui išdžiūti, tik po to galima klijuoti medines pakopas. Jei gerai ir teisingai bus pagaminti laiptai ir po 10 metų negirgždės.
Valdas Davidonis, UAB Laipmeda
Ilgiausiai užtrunka betoninių laiptų įrengimas. Užliejus betoną, reikia laukti kol jis išdžius. Tai užtrunka nuo vieno mėnesio, priklausomai nuo to, kokia patalpos temperatūra ir kaip ventiliuojamos patalpos. Laiptų su metaliniu karkasu arba medinių laiptų gamyba ir įrengimas užtrunka apie vieną mėn. Girgždėjimas būdingas medinės konstrukcijos laiptams.
Ekspertai.lt
Betoniniams laiptams reikia daugiausiai laiko, su medine konstrukcija pagaminti ir sumontuoti laiptus galima greičiausiai. Girgždės bet kurie laiptai tik dėl laiptininkų neprofesonalumo (noro pagaminti, sumontuoti pigiai t.y. taupant medžiagas ten, kur negalima taupyti).
Visvaldas , Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: