Laiptų pakopos – Patarimai

Kaip paruošti uosines laiptų pakopas prieš montavimą, jog su laiku nepageltonuotų? Jei naudočiau baltos spalvos beicą ir po to nulakuočiau?
Gyvenu Vilniuje, individualiame name, kuriame yra betoniniai laiptai į II aukštą, kuriuos aš noriu "apsiūti" medine apdaila. Reikalingos 15 pakopų, kurių apytikriai matmenys yra 1250 mm x 320 mm. Pakopos storį gal galite pasiūlyti. Taip pat reikia pagaminti ir 15 apdailos (fasadų) elementų, kurių apytikriai matmenys yra 1250 mm x 220 mm x 20 mm. Kokia būtų pakopų kaina?
Kiek kainuotų 5 a. daugiabučio vienos laiptinės laiptų padengimas epoksidine danga. Daugiabutis po renovacijos. Laiptinėje taip pat atliktas remontas.
Ar perlakavus laiptus jie taps ne tokie slidūs? Gal yra tam skirtų specialių medžiagų?
Koks galėtų būti pakopos tvirtinimo būdas prie medinės sijos nesukant medvarščių iš viršaus. Laiptai tiesūs ir atviri. Įeinant į kambarį matosi visa galinė laiptų dalis.
Norime laiptus padengti epoksidine danga, kad nebūtų slidus. Ką galėtumėte pasiūlyti?
Betoniniai lauko laiptai apklijuoti akmens masės plytelėmis prieš 20m., atrodo tragiškai, vietomis atšokę plytelės. Labai norėčiau atnaujinti ir gražiai sutvarkyti laiptus, bet tik ne plytelėmis. Kokie galimi variantai? Laiptai prie nuosavo namo, didoki. Kaip ir kuo atnaujinti laiptus, esamas plyteles nuimtume?
Dėl kokios priežasties ant lakuotų laiptų pakopų kai kur atsirado patamsėjusios dėmės (uosinės laiptų pakopos, 2 kartus gruntuota + 2 kartus lakuota).
Kaip galima sumažinti lauko laiptų plytelių slidumą, ypač, kai jie žiemą šlapi?
Betoniniai laiptai nuosavam name į antrą aukštą. Kaip pasidaryti, kad būtų gražu? Medinės pakopos girdėjau, kad slidu. Kokie galimi kiti variantai?
Kaip montuoti pakopos jei pas mane laiptų konstrukcija yra metalinis stuburas vienas per vidurį eina, o pakopos medinės? Kiekvienai pakopai yra paruošti išlindę 4 varžtai. Tai aš pakopas turiu sodinti ant tų varžtų, tiesiog pripylęs klijų ar dar kažką turėčiau kišti į pakopą - kažkokį kaištį, tada sodinti?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 376167 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3263
Iš viso buvo užduota 155786 klausimų