Laiptų padengimas epoksidine danga

Klausimas:
Kiek kainuotų 5 a. daugiabučio vienos laiptinės laiptų padengimas epoksidine danga. Daugiabutis po renovacijos. Laiptinėje taip pat atliktas remontas.
Komentarai:
Kvadratinio metro laiptų padengimas epoksidine danga 25-30 Eur/m2 be mokesčių.

Tačiau, įrengiant epoksidines dangas gyvenamųjų pastatų laiptinėse atsiranda daug nepatogumų tiek rangovui tiek ir gyventojams. Epoksidinės dangos paprastai įrenginėjamos trimis etapais (sluoksniais) su 12-24val pertraukomis tarp ciklų. Džiūvimo metu ant epoksidinės dangos negalima lipti, važiuoti, reikia užtikrinti kad nebūtų užteršiama purvu, kitais nešvarumais, nepakliūtų vandens ir pan. Jei pakopas galima įrenginėti kas antrą, tai aikšteles reikia skaidyti dalimis. Ne visi gyventojai gali peršokti kas antrą pakopą, nes yra arba per maži, arba vyresnio amžiaus, turi sveikatos problemų, turi naminių gyvūnų, mamos su kūdikiais vežimėliuose ir t.t.

Dėl anksčiau minėtų priežasčių laiptinėje siūlytume pagalvoti apie aukštesnės klasės PVC dangas, kurias įrengiant kyla mažiausiai problemų gyventojams ir rangovui. Po pagrindų paruošimo pats PVC dangos priklijavimas trunka apie 0,5val/1m2. Įrengus dangą ant jos iškart galima lipti be didesnių apribojimų. Tipinės 5a. laiptinės sąmata PVC dangos įrengimui būtų apie 2500-3000 Eur be mokesčių. Tikslios sąmatos paskaičiavimui, situaciją reikia įvertinti vietoje.
Adomas, Adrijus, UAB
Daugiabučio vienos laiptinės laiptų padengimas epoksidine danga kainuotų apie 10.00€/m2
Ekspertai.lt
5a. daugiabučio vienos laiptinės laiptų padengimas epoksidine danga kainuotų 3000 Eur.
Norint padengti laiptu epoksidine danga pradžiai juos reiketų gruntuoti dviejų komponentų epoksidiniu gruntu http://mproducts.lt/kerarep-epoxy-1-kg o veliau nudažyti epoksidiniais dviejų komponentų dažais http://mproducts.lt/keraep-paints600-1-kg-epoksidiniai-dazai dažų spalva gali būti pasirenkama iš 7 spalvų variantų. Mes tiekiama aukštos kokybės Norvegišką epoksidą ir galime Jums pateikti komercinį pasiūlymą, atsiųskite prašome žemiau nurodytu paštu kiek m2 planuojama nudažyti ir mes paskaičiuosime Jums reikalingus kiekius.
Mproducts Mindaugas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: