Patikimas nuotekų valymas AQUAmax įrenginiais

AQUAmax Basic ir Classic – cikliniai nuotekų valymo įrenginiai, aptarnaujantys nuo 4 iki 53 gyventojų.
- Tylus darbas. Visi nuotekų valymo įrenginiai montuojami po žeme. Nėra orapūtės ir kitų triukšmingų dalių, montuojamų patalpose.
- Gedimų prevencija. Valdymo pultas iš karto praneša apie veikimo trikdžius. Laiku ėmusis priemonių, valymo įrenginys nepradės skleisti blogo kvapo.
- Efektyvus išvalymas. Ciklinis veikimas garantuoja patikimą nuotekų išvalymą nepriklausomai nuo pritekėjimo netolygumo. Nuotekos yra apdorojamos porcijomis, o jų perteklius kaupiamas (pvz. atvykus svečiams).
- Ekonomiškumas. Minimalios elektros energijos sąnaudos, nes įranga įsijunginėja tik trumpam, o neesant nuotekų įrenginys persijungia į ekonominį režimą.
- Paprastas aptarnavimas. Visi agregatai yra vandens paviršiuje, tad lengvai iškeliami iš talpos, nelipant į ją.
Nuotekų valymo įrenginių efektyvumas išbandytas pagal EN 12566-3 standartą ir atitinka ES bei Lietuvoje galiojančius reikalavimus valytų nuotekų išleidimui į gamtinę aplinką.
Našumas: 0,6 – 0,9 m3/d

Išvalymo parametrai:

ChDS 85,5 %

BDS5 94,5%

SM 87,1%

NH4-N 89,5%
Vandžiogalos g. 94D, Kaunas
100% rekomenduoja
3 atsiliepimai
ar
2019-10-14, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina namo nuotekų įrenginys ir naftos gaudyklė su rezervuaru. Nuotekų įrenginys būtų iki 4 asmenų šeimai. Namas Dituvos sodų teritorijoje (Klaipėdos raj.). Gruntiniai vandenys apie 2 m. gylyje. Paklotas vamzdis iš namo apie 1,2 m. gylyje. Gruntas - smėlis. Išleidimas - infiltracija į gruntą. Vamzdis nuvestas iki numatomos įrenginio vietos. Naftos gaudyklė reikalinga nedidelė. Montavimas Klaipėdos mieste. Nuotekos - KARCHER aparatu plaunamos variklių dalys. Debetas nėra didelis. Iki 1 m3 per parą, ir ne nuolat. Papildomai reikalingas rezervuaras išvalytam vandeniui kaupti. Talpa apie 3-5 m3, iš kurio, susikaupus, bus siurbliu išsiurbiamas vanduo.
st
2019-08-11,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ba
2019-06-11, Kaišiadorys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikia naftos gaudyklės, gali būti pati mažiausia, vienos vietos garažui su remontu. Kokia orientacinė kaina? Mes Rumšiškėse.