Skardinė stogo danga Blachotrapez

Plieninė stogo danga yra vienas iš dažniausiai taikomų sprendimų, rengiant stogus individualiuose ir visuomeniniuose pastatuose.

Parduodame šių rūšių Blachotrapez skardines čerpes: Retro, Kingas Eco plus, Diament Eco plus, Kingas, Diament plus, Germania, Talia, Janosik (Naujiena!). Taip pat turime trapecinių skardų fasadams bei stogams.

Metalo plokštės, padengtos kokybiškomis apsauginėmis medžiagomis, patikimai sulaiko atmosferos kritulius ilgą laiką, o tai užtikrina Jūsų namų saugumą ir ilgaamžiškumą.

Skardinė danga nereikalauja didelės priežiūros, pasižymi nesudėtingu montavimu, lengvumu, atsparumu aplinkos poveikiui.


1 atsiliepimai
ge
2020-04-17, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, Noriu Jūsų pasiteirauti. Kiek mačiau sandwich plokštės angaruose ir kituose pramoniniuose pastatuose prisukamos prie metalinių h formos profilių kurie prisukami surenkant karkasą arba jau sumontuoti su pamatu. Noriu pasistatyti sandėliuką dviračiams, padangoms ir pan. daiktams susidėti, kuris būtų gan sandarus. Klausimas jums, ar galima SANDWICH plokštę (4 arba 6 cm storio) su paslėptu prisukimu, sukti ant medinio karkaso konstrukcijos (na kaip kankasinio namo konstrukcija tiesiai sukant į sijas)? Ar daroma tai ant medinio karkaso? Ar reikia visgi specialių tvirtinimo elementų ir tik ant metalo konstruktyvo (ar būtina apatinės pirmos eilės kažkoks pastiprinimas dėl kabėjimo ar galima tiesiog sukti viską, o vėliau kampus išorėje apskardinti?