Hidroizoliacija po viniline danga vonioje

Klausimas:
Planuojame kloti klijuojamą vinilą vonios kambaryje. Dušo zonoje bus plytelės, ten kur wc ir kriauklė - vinilas. Klausimas kaip su hidroizoliacine medžiaga - ties dušu, kur plytelės jos būtinai reikia, o kaip po vinilu? Ant jo vinilas turbūt nekibs, ar galima netepti hidroizoliacinio sluoksnio klojant vinilą vonioje? Ir ar pakanka vietoj išlyginamojo sluoksnio užglaistyti universaliu smulkiagrūdžiu remontiniu glaistu (nauja statyba, pakankamai lygios grindys reikia užtaisyti minimaliai duobutes)?
Komentarai:
Ten, kur bus klijuojamos plytelės, rekomenduojame naudoti Baumit Baumacol Proof polimerinę hidroizoliaciją. Vidiniai kampai, tokie kai jungiasi siena su siena ir siena su grindimis, papildomai sutvirtinami Baumit Baumacol Strap – elastinga sandarinimo juosta. Pagrindas prieš hidroizoliacijos įrengimą yra gruntuojamas Baumit Grund gruntu. Hidroizoliacija tepama dviem sluoksniais.
Dėl hidroizoliacijos naudojimo po vinilo danga reiktų klausti vinilo dangos gamintojo, nes jie geriausiai žino kokie bus naudojami klijai vinilo dangai ir jos vandens laidumo ar izoliavimo savybes.
Indrė Butkauskaite Produktų vadovė, UAB Baumit
Patarčiau klausti vinilinės dangos pardavėjų, kurie kartu parduoda ir vinilinės dangos klijus. Jie turėtų atsakyti ar jų klijai limpa prie polimerinių hidroizoliacijų.
Aurimas, Krimelte LT, UAB
Dėl konkrečių vinilo klijų sukibimo su konkrečia hidroizoliacija, reiktų atlikti bandymo testą. Hidroizoliacijai galime pasiūlyti SOLOFLEX vienkomponentę hidroizoliaciją arba OSMOFLEX AB dvikomponentę hidroizoliaciją.
 
Sritis:
Sritis: