PVC danga

Rodomi įrašai 1-41 iš 41.
Planuojame kloti klijuojamą vinilą vonios kambaryje. Dušo zonoje bus plytelės, ten kur wc ir kriauklė - vinilas. Klausimas kaip su hidroizoliacine medžiaga - ties dušu, kur plytelės jos būtinai reikia, o kaip po vinilu? Ant jo vinilas turbūt nekibs, ar galima netepti hidroizoliacinio sluoksnio klojant vinilą vonioje? Ir ar pakanka vietoj išlyginamojo sluoksnio užglaistyti universaliu smulkiagrūdžiu remontiniu glaistu (nauja statyba, pakankamai lygios grindys reikia užtaisyti minimaliai duobutes)?
Pas mus bus virtuvė kartu su svetaine, bet plytelių nenorim. Taip pat norim daugiau šilumos, tai galvojam imti kamštinį vinilą, kuris yra tik su click sistema (jei neklystu). Norime paklausti, geriau dėti klijuojamą ar su click sistema vinilinę dangą?
Ketinu grindis kloti PVC danga. Ką reikėtų žinoti apie tokią dangą ir kaip teisingai ją pakloti? Ar galima po PVC danga dėti paklotą, kuris naudojamas laminato klojimui? Kadangi grindų pagrindas - betonas, noriu tokiu būdu palyginti grindis, ar tai būtų veiksminga?
Sodyboje norėčiau prieškambaryje bei vonios kambaryje įrengti šildomas grindis. Šiuo metu grindys yra šiltintos putopolistiroliu, išbetonuotos, bei sudėtos osb juodgrindės. Ant juodgrindžių norėčiau dėti plėvelę, kuri skleidžia šiluma uv spinduliai, bei sudėti kažkokią grindinę dangą. Renkuosi tarp vinilinės dangos ir linoleumo. Gal ką patartumėt šiuo klausimu?
Norime paklausti dėl vinilinės dangos, ar jo yra šiltos? Nes pas mus nebus šildomų grindų, todėl svarstome ar laminatą ar vilininę dangą.
Gal galėtumėte apytiksliai patarti, kokia būtų vidutinė darbų kaina įrengiant vinilines klijuojamas grindis (įskaitant išlyginamąjį betono sluoksnį ant naujo betono) ir koks kainų skirtumas lyginant su laminato klojimu. Grindys šildomos.
Norime susidėti vinilo grindis į gyvenamą namą, gal galite parekomenduoti kokių firmų grindys patvariausios? Ir ką galite pasakyti apie Tarkett firmą?
Susidėjome click sistemos vinilinę grindų dangą (Lamett (Belgija/KLR)), paklotas Secura LVT Click Smart 1,5mm (prieš tai išlyginamasis sluoksnis buvo lietas, nes reikėjo aukščius sulyginti tarp patalpų). Vaikštant traška grindys (ne per sujungimus). Kokios galimos priežastys? Ir ką daryti, kad tas traškėjimas dingtų (apart grindų perdėjimo), ar čia jau nieko neįmanoma padaryti?
Norėjau paklausti kaip išlyginti pagrindą vinilinėms grindims. Pagrindas iš osb plokščių 25mm. be špunto ir kai kur nelygumai beveik iki 1cm. Ar galima pilti išlyginamajį sluoksnį?
Nuo ko priklauso PVC dangos ilgaamžiškumas, kiek metų ši danga tarnauja?
Norėčiau pasiteirauti apie kamštines vinilines grindis (viduje kamštis). Jei grindys šildomos, reikės klijuoti? Kaip yra su šilumos pralaidumu? Kaip dėl sunkių baldų, virtuvės spintelių, ar juos galima statyti ant šių grindų? Klijavimo atveju, kokie tarpai turi būti palikti nuo sienų? Kokie būtų išskirtiniai pliusai ir minusai tokių grindų, nekalbant apie kainą? Kokių yra alternatyvų tokioms grindims?
Ar ant OSB grindų galima tiesti PVC dangą?
Ieškau grindų dangos 111kv.m A klasės namui, kuris bus šildomas šilumos siurbliu oras-vanduo. Dėmesys krypsta į laminuotas arba PVC dangas.
Noriu patarimo ką rinktis bute vinilinės grindys ar parketlentės? Kokie + ir - abiejų? Ir kokios maždaug kainos m2? Butas apie 60m2.
Ar vinilo danga yra toksiška?
Daug info apie vinilą internete. Tačiau, kai prieina kalba apie tai ar duše (būtent dušo zonoje, ne šalia vonios, ne vonios kambaryje be dušo, o dušo, kur vanduo teka non stop) galima vinilinė danga, informacijos arba nėra arba kai užklausi meistrų ir...deda į krūmus "galime padaryti, bet garantijų neduodame". Tai ar galima vinilą dėt i dušo zoną? Kas tai gali padaryti ir nedėti į krūmus neišsižadėdamas garantinių įsipareigojimų, jei tai išties galima daryti? Ir jei galima daryti, ar tai reiškia, kad vinilas užvedamas ir ant sienų?
Norime klijuoti vinilinę dangą. Grindų klojimo instrukcijoje rašoma: Padenkite pagrindą išlyginamuoju sluoksniu, kuris užtikrins idealų lygumą ir tinkamą grindų porėtumą. Pagrindas turi būti porėtas, kad stipriai sukibtų klijai. Klausimas, ar galime grindis lyginti glaistydami? Nelabai suprantamas pasakymas, kad grindys turi būti lygios, bet porėtos, kur lyginant tą porėtumą ir užlygini? Ar glaistant per 0 bus geras klijų sukibimas? Ar būtina atsisakyti glaistymo ir pilti išlyginamąjį sluoksnį?
Sudėjau vinilinę dangą su Click sistema, buvo klijuojama klijais, 2mm šukomis, nuo sienų palikta po 5-6mm, grindys nešildomos. Buvo išbetonuota ir dar išlyginamas išpiltas, bet lygumas neidealus. Su liniuote žiūrint buvo tarpelių apie 2mm, didžiausias ilgis buvo apie 8m. Viso 100kv. Visus darbus pabaigus, gal po mėnesio, vienoje vietoje, kurios ilgis 3m, vinilinės lentelės susistūmė į vadinamą palapinę, bet ne per visą ilgį, tik galuose po kokius 50cm. Norėčiau sužinoti kur čia problema, visas kitas plotas gavosi gerai, tik ta viena vieta. Namas mūrinis, senos statybos ir kaip galėčiau suremontuoti tą vietą?
Kodėl paklota PVC danga (lentelės) skleidžia stiprų kvapą? Kaip išsirinkti kokybišką produktą?
Kokia grindų danga geriausiai tiktų nedidelei sporto salei patartumėte?
Ar PVC grindų dangos gerai izoliuoja garsą? Ar po PVC danga, tam kad padidinti garso izoliaciją galima naudoti garsą izoliuojančią medžiagą (PE paklotą)?
Ar vinilines grindis galima įrengti virtuvėj kartu su grindiniu šildymu?
PVC grindų danga su poliuretaniniu paviršiuaus padengimu – kuo ji pranašesnė?
Kaip sujungti vinilinę dangą ir plyteles? Vinilinė danga labai plona. Kaip padaryti teisingą lygų sujungimą?
Esame išsiklijavę vinilinę dangą. Prieš klijuojant grindys buvo išlygintos ir dabar pastebime bevaikštant, kad būna tokie jaučiami pakilimai, nors vizualiai bent kol kas nesimato, bet beeinant jaučiasi arba perbraukus ranka. Šildymo nejungėm aukščiau 27 laipsnių. Nuo ko tai gali atsitikti? Ar tai gali įtakoti tolimesniam dangos bangavimui, nelygimui..?
Ar įmanoma laikui bėgant pakeisti priklijuotą vinilinę dangą (atklijuoti)? Ar gal geriau rinktis click sistemą? Bus klojama ir vonioje bei virtuvėje.
Ar galima vinilines grindis kloti ant laminato? Jeigu galima tai ar reikalingas paklotas?
1975 statybos name po buto remonto planuojame įrengti PVC dangą. Dabar yra medinės grindys, jų ardyti nesinori. Kokiu būdu, geriausiai parengti pagrindą PVC dangai klijuoti?
Dėjom vinilo dangą ant parketo, parketas senas, bet tvarkingas. Vietomis vinilas lyg vartosi einant, taip linguoja. Pakloto nedėjom, nes visai plonas paklijuotas.
Kokia turėtų būti grindų drėgmė (betoninio paviršiaus), pagal CM skalę, kad būtų galima klijuoti PVC dangą?
Ar galiu vinilinę dangą kloti ant keramikinių plytelių ir ko reikia?
Renovuojame dviejų aukštų mūrinį namą. Name įrenginėjame grindinį šildymą. Šildoma bus dujomis. Gal galite rekomenduoti kokią grindų dangą pasirinkti: plyteles, parketlentes ir t.t.?
Daugiabučio namo laiptinių aikštelės dabar išklotos molinėmis plytelėmis. Gyventojai svarsto tas plyteles išimti ir pakloti PVC ar kokia kita danga. Ar tinka PVC danga ir kokia daugiabučių laiptinės aikštelėms?
Name grindinis šildymas, svetainėje - virtuvėje išklojome grindis akmens masės plytelėmis. Nebenoriu jų, negražu. Kaip galima pigiausiai ir greičiausiai tai pakeisti? Ar užklijavus ploną vinilinę dangą, labai pablogėtų šildymo kokybė?
Nutiks kas blogo, jeigu suneriamas vinilines grindis išsikločiau ant senų medinių lakuotų grindų?
Ketiname šildomas grindis klijuoti vinilu. Namas dviejų aukštų, B klasė. Turime augintinių. Klausimas: į kokius kriterijus (vinilo) reiktų atkreipti dėmesį, kad jis atlaikytų augintinio nagus, bet būtų tinkamas grindiniam šildymui? Pasirinkimas labai didelis, sunku išsirinkti. Ar reiktų orientuotis tik į aukščiausias klases, skirtas visuomeniniams statiniams?
Pasidalinkite prašau patirtimi dėl vinilinės dangos priežiūros, pvz. ar stipriai skiriasi priežiūra (plovimas) tarp dangos su slidžiu paviršiumi ir šiurkščiu? Įdomu ant kiek geriau lips purvas prie šiurkštaus paviršiaus ir kaip lengvai jį galima bus pašalinti palyginus su slidžiu paviršiumi?
Ar galima kloti tarketą ar linoleumą tiesiai ant seno parketo kambaryje?
Kokie yra reikalavimai pagrindo lygumui ruošiantis kloti PVC dangą? Pasamdžiau specialistus pakloti PVC dangą, jie išlygino pagrindą su BRIKO mišiniu GIM-SA 5/35, bet pagrindas dar turi kažkiek nelygumų. Kokios yra tolerancijos ribos?
Norėčiau paklausti ar būtina dėti paklotą po PVC plytelėmis 5mm storio (grindys šildomos, naujai lietos, lygios)? Jei taip, parekomenduokite kokis būtų geriausias?
Norėjau pasiteirauti ar galima dėti PVC lenteles iškart ant AHT šildymo kilimėlių, kurie yra 2,2mm storio? Jei taip tai kokias?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto