Poliuretaninės epoksidinės grindys – Patarimai

Turiu kelių kv.m atvirą balkoną, be nuolydžio. Dabar grynas betonas. Kaip galima būtų uždengti/izoliuoti nuo lietaus ir šalčio poveikio? Būtų patogiau su savaime prisiklijuojančia danga. Koks turi būti eiliškumas, kuo nutepti prieš tai ir kokias reikia naudoti medžiagas, ir kaip naudoti?
Kaip galima sutvarkyti įtrūkimus epoksidinėse grindyse? Laikui bėgant įtrūkimai vis didėja. Ar yra kokia prevencinė priemonė?
Turiu atvirą 16m2 terasą. Grindų hidroizoliacijos nėra. Užklijuota plytelės. Drėgsta sienos. Po terasa nešildoma patalpa. Ar galite ką pasiūlyti?
Ar poliuretaninė epoksidinė danga yra degi? Kokie galimi UV spindulių žalos rezultatai be spalvos pokyčio? Kokia minimali kokybės garantija atviram, saulėtam balkonui? Kaip danga šalinasi?
Kokia kaina kvadrato poliuretaninės epoksidinės dangos? Reikalinga būtų lauko laiptams.
Ar galima bute (virtuvėje, vonioje) įsirengti polimerines epoksidines grindis? Kokie jų privalumai ir trūkumai? Ar specialistai rekomenduoja tai daryti? Kur galima pamatyti tokių pavyzdžių ekspoziciją? Kokios maždaug kainos? Ar gali žmogus pats tai padaryti?
Kokia epoksidinės grindų dangos kaina? Reikia 80 m2.
Ar praktiška namuose įsirengti išliejamas grindis? Kokia jų kaina?
Turime kotedžą apytiksliai 200 kv.m. Pirmame aukšte grindys yra šildomos, antrame - radiatoriai. Norime įsidėti grindis visuose aukštuose ir galvojame, kas būtų geriau. Pirmame aukšte planuojame dėti plyteles arba poliuretanines grindis. Nežinome, kurios geriau tiktų šildomoms grindims ir kurios būtų ilgaamžiškesnės. Norėjome poliuretaninių grindų, tačiau girdėjome, kad jos labai braižosi. Ką galite pasiūlyti? Ačiū už atsakymą. Be to, kiek suprantame ahntrame aukšte galime dėti kokias norime grindis? Galime taip pat dėti poliuretanines?
Ar skiriasi reikalavimai betono paruošimui liejant epoksidines ir poliuretanines grindis? Ar skiriasi dangos storis? Kurią iš šių dangų rekomenduotumėte į privatų namą?
Prieš 3 metus name atvirą balkoną išklojome plytelėmis. Tačiau jos šiemet atšokinėjo. Po jomis esantis betonas virto trapus it sausainis. Dabar norėtume nulupti tas plyteles ir dėti epoksidinę dangą. Kaip mums reiktų paruošti pagrindą ? Ar epoksidinė danga bus ilgaamžiškesnė savo savybėmis?
Renkames grindų dangą tarp epoksidinė ir akrilinės. Ar galėtumėte patarti, kuri medžiaga būtų tinkamesnė butui, bei kiek skirtūsi grindų kaina (medžiagų bei darbo).
Noriu išlieti garažo (apie 15 m2) grindis. Ką rekomenduotumėte? Pageidavimai - kad grindys būtų lygios ir būtų lengva valyti. Aišku, ir kad būtų patvarios.
Gyvenamajame name sudėtos šildomos grindys ir užlieta betono danga. Norėčiau pasiteirauti ar galima užlieti epoksidine ar akriline danga kiek tai kainuoja?
Norėčiau sužinoti, ar polimerinės grindys bent kiek yra kenksmingos, jei grindys yra šildomos? Kokia vidutiniskai kaina uz m2?
Grindys namo 2 aukšte ant perdangos lagių sudėtos iš OSB plokštės 22 storio su špuntu. Ar galima ant jų lieti epoksidines arba poliuretano grindų dangas, dar jas pastorinus 10-15 mm
Noriu padengti lauko laiptus (apie 5 kv. m) pro-tech ar kita poliuretanine neslystančia danga savo jėgomis. Kaip paruošti paviršius (betonas), kur įsigyti dangos, į ką atkreipti dėmesį dengiant paviršių, kokia medžiagų kaina?
Vonios kambario grindys padengtos epoksidiniais dažais, bet padengtos jos prastai. Reikia keisti grindų dangą. Ar polimerinė danga tiktų gyvenamojoje patalpoje?
Ar galima epoksidines (polimerines) grindis lieti ant šildomų grindų, ar šildant epoksidą neišskiria kenksmingos medžiagos?
Garažo (80 kv.m) grindys išbetonuotos (nauja statyba). Kokia toliau eiga/produktai, įrengiant epoksidines grindis? Gruntuoti reikia ar iškart dažymas?
Man reikalinga padaryti lauko laiptus apie 30 kv.m. Ar epoksidinė danga tinkama bei ilgalaikė, atspari šalčiui bei drėgmei?
Ar įmanoma ant plytelių paviršiaus lieti poliuretarines epoksidines grindis?
Norėčiau sužinoti, kada turėtų būti liejamos šios grindys - prieš sienų dažymą ar po? O gal ir sienas liejate? Jei taip, tai kokia būtų kv m kaina?
Galvojame apie liejamas grindis apie 35 m2 sandėliavimo patalpai. Jei patiktų ir pasiteisintų mūsų atveju, ateityje turėsime gamybinių patalpų grindų dangos pasirinkimo reikėjimą. Klausimas - ar galimas 3-4% nuolydžio formavimas? Čia dėl gamybinių.
Norėjau pasiteirauti koks leidžiamas minimalus epoksidinių grindų storis?
Domina epoksidinių grindų dangų privalumai. Kokios jų charakteristikos?
Naujai pastatytame gyvenamajame name noriu įsirengti epoksidinės dervos grindis. Kokia būtų darbų eiga? Kokių medžiagų reikėtų? Kokia būtų išeiga ~140 2m plotui?
Mėsos perdirbimo ceche buvo išklijuotos grindys plytelėmis atitinkančios R14 reikalavimus. Po 15 metų jos pasidarė slidžios. Gal galima ant viršaus priklijuoti ar užtepti kokią dangą, kad nebūtų slidu?
Norime vonioje įsirengti epoksidines grindis, o po jomis elektrinį grindų šildymą. Esame skaitę, kad grindims šylant, epoksidas garuoja ir skleidžia kenksmingas medžiagas. Ar tai mitas, ar tiesa?
Pas mane patalpose yra šildomos betoninės grindys. Noriu jas lieti epoksidu. Ar šildomos epoksidinės grindys neskleistų kenksmingų medžiagų?
Noriu atnaujinti balkoną be stogelio, pietinė pusė (daug UV), kokią dangą rinktis? Prieš tai buvo bituminis sluoksnis ant kurio suklijuotos plytelės. Kaip suprantu plytelės būtent ant bitumo ir nesilaiko.
Labai norėčiau savo terasą uždengti epoksidine arba poliuretanine danga (kuri geriau lauko terasom?) nežinau. Kas yra patvariau ar plytelės ar ši danga?
Noriu pasiteirauti dėl liejamų grindų įrengimo. 150kv. Viskas tvarkingai, lygiai išbetonuota. Norėčiau dar pasiteirauti kokio jos bus storio mm? Nes pas draugus jau yra išlietos tokios grindys, labai gražu, bet yra įskilimų. Norėčiau, kad man taip neatsitiktų, na apsidraust.
Ar tinka epoksidinė danga seniems betoniniams laiptams gyvenamame name? Kokio kiekio reiktų - 62 laipteliai - 1x0,44m (apie 90 kv.m). Kiek kainuoja darbas ir kiek medžiagos?
Ar epoksidinė danga tinka nedideliems maudymosi šildomiems baseinams, ar nekenktų sveikatai? Kiek kainuotų padengimas baseino, ilgis 2m 20cm plotis 1m 60cm.
Ar galima daryti epoksidinę grindų dangą terasoje? Terasa betonuota. Kokia būtų kaina 44 kv.m Vilniuje?
Kiek kainuoja litras pilkos epoksidinės dervos grindims?
Garaže ant tvirto 12cm betoninio pagrindo, trūkstant aukščio buvo išpiltas "smėlbetonis" M200 pusiau sausas skiedinys, storis 7cm. Bet jis gavosi akytas, nors ir buvo bandoma paviršių užtrinti. Drėkinant vandeniu iš šlangos neįmanoma padaryti balos-visas vanduo eina kiaurai. Galvoju apie poliuretaninius dažus. Arba Drizoro firmos Maxseal hidroizoliaciją. Norisi nedulkančios, lengvai valomos dangos. Garažas nešildomas. Ką galite pasiūlyti? Beje PU gruntas turėtų būti tinkamas tepti ant drėgnos dangos, nes 4% pasiekti nerealu.
Sandėlio patalpose 1800 m2 įrengta poliuretaninė grindų danga Flowfresh MF 4 mm storio. Bet šiuo metu grindyse yra daug vietų, kur pasikėlė poliuretaninė danga Flowfresh MF (tiesiog susidarė ir iškilo pūslės). Reikia naujai uždėti poliuretano dangą Flowfresh MF 4 mm storio. Kiek kainuoja darbas ir medžiagos tokios dangos atstatymo?
Ar epoksidinės grindys tinka gyvenamose patalpose?
Ar liejamą grindų dangą galima lieti tiesiai ant betoninio paviršiaus, ar dar reikia specialaus paruošimo? Ar jos nėra “šaltos”? Jei sugalvočiau, koks jūsų užimtumas? Ar lieti galima žiemos laiku? Kiek laiko džiūsta?
Domina liejamos epoksidinės, poliuretaninės grindys. Kur kurios skirtos lieti? Kokios kainos?
Ar epoksidinė danga yra tinkama vidaus laiptams? Turime betoninius laiptus, kuriuos reikia "aprengti", svarstome įvairias galimybes. Jei taip, kokios kainos? Galėčiau atsiųsti laiptų nuotraukas, 16 pakopų, sukasi.
Planuojame nuosavame name palikti atvirą balkoną, taigi galvojame ar epoksidinės grindys tarnaus ilgai ir bus atsparios lauko klimatui? Galbūt užsiemate šiais darbais ir galėtumėte pagelbėti balkono grindų įrengime? Koks balkono grindų sumuštinis būtų tinkamas epoxidui užpilti? Šiam momentui yra balkono grindų balkiai.
Remontuojame seno daugiabučio laiptinę, dažysime betoninius laiptus. Reikia pagalbos - kas patvariau, ilgaamžiškiau: alkidinis emalis ar dvikomponenčiai epoksidiniai dažai? Kokius patvariausius dažus rinktis? Parduotuvėj konsultantai sako, kad alkidinis emalis geriau.
Norėčiau gauti daugiau informacijos apie liejamas grindis. Norėčiau jas gyvenamosiose patalpose pvz. virtuvėje, ar jos nekenksmingos sveikatai?
Pas mus apie 30 kv.m senų betoninių grindų. Nuo senumo betonas suskilo ir susidarė tarpeliai-grioveliai, be to grindys lėkštės formą primena. Su kokiomis medžiagomis galima būtų restauruoti ir išlyginti grindis? Dar reiktų sutvirtinti, nes grindys lyg juda.
Sakykite kokia išeiga epoksidinių grindų kvadratui?
Ar galima daryti grindinį šildymą, po to lieti epoksidines grindis?
Ar pirtyje galima epoksidinė danga? Kokia konkrečiai ir kaina kv.?
Norėčiau paklausti ar įmanoma poliuretaninė epoksidinė grindų danga ant matinių rauplėtų grindų plytelių?
Buvo išlietos epoksidinės grindys fabrike, o patalpa randasi antrame aukšte, plintusai irgi daryti vietoj iš betoninio mišinio ir viskas po to nušveista. Plintusai buvo nutepti du kartus ir tik po to buvo tepamos grindys. Kur buvo padaryta klaida, kad prie plintusų atšoko epoksidinės grindys, ir kaip dabar tuos lopus užtaisyti,kad nebūtų guzų (storis nuo 1mm iki 1,5)?
Kaip atnaujinti senas grindis, norint padengti epoksidiniais dažais? Garažo grindys.
Sveiki ar galima lieti epoksidines grindis ant seno laminato?
2_grinduklojimaslt_.gif.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397393 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166236 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 27 specializuotų įmonių