Poliuretaninės epoksidinės dangos kaina už m2

Kokia kaina kvadrato poliuretaninės epoksidinės dangos? Reikalinga būtų lauko laiptams.

Polimerinės epoksidinės grindys bute

Ar galima bute (virtuvėje, vonioje) įsirengti polimerines epoksidines grindis? Kokie jų privalumai ir trūkumai? Ar specialistai rekomenduoja tai daryti? Kur galima pamatyti tokių pavyzdžių ekspoziciją? Kokios maždaug kainos? Ar gali žmogus pats tai padaryti?

Epoksidinės grindų dangos kaina

Kokia epoksidinės grindų dangos kaina? Reikia 80 m2.

Išliejamų grindų kaina

Ar praktiška namuose įsirengti išliejamas grindis? Kokia jų kaina?

Kokią grindų dangą pasirinkti šildomoms grindims

Turime kotedžą apytiksliai 200 kv.m. Pirmame aukšte grindys yra šildomos, antrame - radiatoriai. Norime įsidėti grindis visuose aukštuose ir galvojame, kas būtų geriau. Pirmame aukšte planuojame dėti plyteles arba poliuretanines grindis. Nežinome, kurios geriau tiktų šildomoms grindims ir kurios būtų ilgaamžiškesnės. Norėjome poliuretaninių grindų, tačiau girdėjome, kad jos labai braižosi. Ką galite pasiūlyti? Ačiū už atsakymą. Be to, kiek suprantame ahntrame aukšte galime dėti kokias norime grindis? Galime taip pat dėti poliuretanines?

Epoksidinių ir poliuretaninių grindų dangų skirtumai

Ar skiriasi reikalavimai betono paruošimui liejant epoksidines ir poliuretanines grindis? Ar skiriasi dangos storis? Kurią iš šių dangų rekomenduotumėte į privatų namą?

Epoksidinė danga balkone

Prieš 3 metus name atvirą balkoną išklojome plytelėmis. Tačiau jos šiemet atšokinėjo. Po jomis esantis betonas virto trapus it sausainis. Dabar norėtume nulupti tas plyteles ir dėti epoksidinę dangą. Kaip mums reiktų paruošti pagrindą ? Ar epoksidinė danga bus ilgaamžiškesnė savo savybėmis?

Epoksidinė ar akrilinė grindų danga

Renkames grindų dangą tarp epoksidinė ir akrilinės. Ar galėtumėte patarti, kuri medžiaga būtų tinkamesnė butui, bei kiek skirtūsi grindų kaina (medžiagų bei darbo).

Epoksidinės ar akrilinės grindų dangos kaina

Gyvenamajame name sudėtos šildomos grindys ir užlieta betono danga. Norėčiau pasiteirauti ar galima užlieti epoksidine ar akriline danga kiek tai kainuoja?

Garažo grindys

Noriu išlieti garažo (apie 15 m2) grindis. Ką rekomenduotumėte? Pageidavimai - kad grindys būtų lygios ir būtų lengva valyti. Aišku, ir kad būtų patvarios.

Ar šildomos epoksidinės grindys kenksmingos

Norėčiau sužinoti, ar polimerinės grindys bent kiek yra kenksmingos, jei grindys yra šildomos? Kokia vidutiniskai kaina uz m2?

Epoksidinių, poliuretano dangų liejimas ant OSB

Grindys namo 2 aukšte ant perdangos lagių sudėtos iš OSB plokštės 22 storio su špuntu. Ar galima ant jų lieti epoksidines arba poliuretano grindų dangas, dar jas pastorinus 10-15 mm

Lauko laiptų padengimas poliuretanine neslystančia danga

Noriu padengti lauko laiptus (apie 5 kv. m) pro-tech ar kita poliuretanine neslystančia danga savo jėgomis. Kaip paruošti paviršius (betonas), kur įsigyti dangos, į ką atkreipti dėmesį dengiant paviršių, kokia medžiagų kaina?

Polimerinė grindų danga vonios kambariui

Vonios kambario grindys padengtos epoksidiniais dažais, bet padengtos jos prastai. Reikia keisti grindų dangą. Ar polimerinė danga tiktų gyvenamojoje patalpoje?

Epoksidinių grindų įrengimas garaže

Garažo (80 kv.m) grindys išbetonuotos (nauja statyba). Kokia toliau eiga/produktai, įrengiant epoksidines grindis? Gruntuoti reikia ar iškart dažymas?

Epoksidinė danga atspari šalčiui bei drėgmei

Man reikalinga padaryti lauko laiptus apie 30 kv.m. Ar epoksidinė danga tinkama bei ilgalaikė, atspari šalčiui bei drėgmei?

Poliuretarinės epoksidinės grindys ant plytelių

Ar įmanoma ant plytelių paviršiaus lieti poliuretarines epoksidines grindis?

Ar epoksidinės grindys tinka šildomoms grindims

Ar galima epoksidines (polimerines) grindis lieti ant šildomų grindų, ar šildant epoksidą neišskiria kenksmingos medžiagos?

Liejamos grindys prieš sienų dažymą ar po

Norėčiau sužinoti, kada turėtų būti liejamos šios grindys - prieš sienų dažymą ar po? O gal ir sienas liejate? Jei taip, tai kokia būtų kv m kaina?

Liejama epoksidinė danga grindims su nuolydžiu

Galvojame apie liejamas grindis apie 35 m2 sandėliavimo patalpai. Jei patiktų ir pasiteisintų mūsų atveju, ateityje turėsime gamybinių patalpų grindų dangos pasirinkimo reikėjimą. Klausimas - ar galimas 3-4% nuolydžio formavimas? Čia dėl gamybinių.

Minimalus epoksidinių grindų storis

Norėjau pasiteirauti koks leidžiamas minimalus epoksidinių grindų storis?

Epoksidinių grindų dangų privalumai

Domina epoksidinių grindų dangų privalumai. Kokios jų charakteristikos?

Dėl liejamų grindų

Pas mane patalpose yra šildomos betoninės grindys. Noriu jas lieti epoksidu. Ar šildomos epoksidinės grindys neskleistų kenksmingų medžiagų?

Epoksidinių grindų įrengimas

Naujai pastatytame gyvenamajame name noriu įsirengti epoksidinės dervos grindis. Kokia būtų darbų eiga? Kokių medžiagų reikėtų? Kokia būtų išeiga ~140 2m plotui?

Neslidi grindų danga ant plytelių

Mėsos perdirbimo ceche buvo išklijuotos grindys plytelėmis atitinkančios R14 reikalavimus. Po 15 metų jos pasidarė slidžios. Gal galima ant viršaus priklijuoti ar užtepti kokią dangą, kad nebūtų slidu?

Grindinis šildymas po epoksidinėmis grindimis

Norime vonioje įsirengti epoksidines grindis, o po jomis elektrinį grindų šildymą. Esame skaitę, kad grindims šylant, epoksidas garuoja ir skleidžia kenksmingas medžiagas. Ar tai mitas, ar tiesa?

Grindų danga balkone

Noriu atnaujinti balkoną be stogelio, pietinė pusė (daug UV), kokią dangą rinktis? Prieš tai buvo bituminis sluoksnis ant kurio suklijuotos plytelės. Kaip suprantu plytelės būtent ant bitumo ir nesilaiko.

Poliuretaninė danga ar plytelės terasoje

Labai norėčiau savo terasą uždengti epoksidine arba poliuretanine danga (kuri geriau lauko terasom?) nežinau. Kas yra patvariau ar plytelės ar ši danga?

Įskilimai liejamose grindyse

Noriu pasiteirauti dėl liejamų grindų įrengimo. 150kv. Viskas tvarkingai, lygiai išbetonuota. Norėčiau dar pasiteirauti kokio jos bus storio mm? Nes pas draugus jau yra išlietos tokios grindys, labai gražu, bet yra įskilimų. Norėčiau, kad man taip neatsitiktų, na apsidraust.

Epoksidinė danga seniems betoniniams laiptams

Ar tinka epoksidinė danga seniems betoniniams laiptams gyvenamame name? Kokio kiekio reiktų - 62 laipteliai - 1x0,44m (apie 90 kv.m). Kiek kainuoja darbas ir kiek medžiagos?

Epoksidinė danga šildomiems baseinams

Ar epoksidinė danga tinka nedideliems maudymosi šildomiems baseinams, ar nekenktų sveikatai? Kiek kainuotų padengimas baseino, ilgis 2m 20cm plotis 1m 60cm.

Epoksidinė grindų danga terasoje

Ar galima daryti epoksidinę grindų dangą terasoje? Terasa betonuota. Kokia būtų kaina 44 kv.m Vilniuje?

Epoksidinės dervos grindims kaina

Kiek kainuoja litras pilkos epoksidinės dervos grindims?

Grindų garaže įrengimas

Garaže ant tvirto 12cm betoninio pagrindo, trūkstant aukščio buvo išpiltas "smėlbetonis" M200 pusiau sausas skiedinys, storis 7cm. Bet jis gavosi akytas, nors ir buvo bandoma paviršių užtrinti. Drėkinant vandeniu iš šlangos neįmanoma padaryti balos-visas vanduo eina kiaurai. Galvoju apie poliuretaninius dažus. Arba Drizoro firmos Maxseal hidroizoliaciją. Norisi nedulkančios, lengvai valomos dangos. Garažas nešildomas. Ką galite pasiūlyti? Beje PU gruntas turėtų būti tinkamas tepti ant drėgnos dangos, nes 4% pasiekti nerealu.

Pūslės poliuretaninėse grindyse

Sandėlio patalpose 1800 m2 įrengta poliuretaninė grindų danga Flowfresh MF 4 mm storio. Bet šiuo metu grindyse yra daug vietų, kur pasikėlė poliuretaninė danga Flowfresh MF (tiesiog susidarė ir iškilo pūslės). Reikia naujai uždėti poliuretano dangą Flowfresh MF 4 mm storio. Kiek kainuoja darbas ir medžiagos tokios dangos atstatymo?

Epoksidinės grindys gyvenamose patalpose

Ar epoksidinės grindys tinka gyvenamose patalpose?

Liejama grindų danga tiesiai ant betoninio paviršiaus

Ar liejamą grindų dangą galima lieti tiesiai ant betoninio paviršiaus, ar dar reikia specialaus paruošimo? Ar jos nėra “šaltos”? Jei sugalvočiau, koks jūsų užimtumas? Ar lieti galima žiemos laiku? Kiek laiko džiūsta?

Liejamų epoksidinių, poliuretaninių grindų naudojimas

Domina liejamos epoksidinės, poliuretaninės grindys. Kur kurios skirtos lieti? Kokios kainos?

Epoksidinė danga vidaus laiptams

Ar epoksidinė danga yra tinkama vidaus laiptams? Turime betoninius laiptus, kuriuos reikia "aprengti", svarstome įvairias galimybes. Jei taip, kokios kainos? Galėčiau atsiųsti laiptų nuotraukas, 16 pakopų, sukasi.

Epoksidinės grindys atvirame balkone

Planuojame nuosavame name palikti atvirą balkoną, taigi galvojame ar epoksidinės grindys tarnaus ilgai ir bus atsparios lauko klimatui? Galbūt užsiemate šiais darbais ir galėtumėte pagelbėti balkono grindų įrengime? Koks balkono grindų sumuštinis būtų tinkamas epoxidui užpilti? Šiam momentui yra balkono grindų balkiai.

Betoniniai laiptai: alkidinis emalis ar dvikomponenčiai epoksidiniai dažai

Remontuojame seno daugiabučio laiptinę, dažysime betoninius laiptus. Reikia pagalbos - kas patvariau, ilgaamžiškiau: alkidinis emalis ar dvikomponenčiai epoksidiniai dažai? Kokius patvariausius dažus rinktis? Parduotuvėj konsultantai sako, kad alkidinis emalis geriau.

Liejamos grindys gyvenamosiose patalpose

Norėčiau gauti daugiau informacijos apie liejamas grindis. Norėčiau jas gyvenamosiose patalpose pvz. virtuvėje, ar jos nekenksmingos sveikatai?

Betoninių grindų išlyginimas

Pas mus apie 30 kv.m senų betoninių grindų. Nuo senumo betonas suskilo ir susidarė tarpeliai-grioveliai, be to grindys lėkštės formą primena. Su kokiomis medžiagomis galima būtų restauruoti ir išlyginti grindis? Dar reiktų sutvirtinti, nes grindys lyg juda.

Epoksido išeiga epoksidinių grindų kvadratui

Sakykite kokia išeiga epoksidinių grindų kvadratui?

Epoksidinės grindys ant grindinio šildymo

Ar galima daryti grindinį šildymą, po to lieti epoksidines grindis?

Epoksidinė danga pirtyje

Ar pirtyje galima epoksidinė danga? Kokia konkrečiai ir kaina kv.?

Poliuretaninė epoksidinė grindų danga ant grindų plytelių

Norėčiau paklausti ar įmanoma poliuretaninė epoksidinė grindų danga ant matinių rauplėtų grindų plytelių?

Atšoko epoksidinės grindys

Buvo išlietos epoksidinės grindys fabrike, o patalpa randasi antrame aukšte, plintusai irgi daryti vietoj iš betoninio mišinio ir viskas po to nušveista. Plintusai buvo nutepti du kartus ir tik po to buvo tepamos grindys. Kur buvo padaryta klaida, kad prie plintusų atšoko epoksidinės grindys, ir kaip dabar tuos lopus užtaisyti,kad nebūtų guzų (storis nuo 1mm iki 1,5)?

Kaip atnaujinti senas grindis, norint padengti epoksidiniais dažais

Kaip atnaujinti senas grindis, norint padengti epoksidiniais dažais? Garažo grindys.

Epoksidinių grindų liejimas ant laminato

Sveiki ar galima lieti epoksidines grindis ant seno laminato?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150857 klausimų