Polimerinės epoksidinės grindys bute

Klausimas:
Ar galima bute (virtuvėje, vonioje) įsirengti polimerines epoksidines grindis? Kokie jų privalumai ir trūkumai? Ar specialistai rekomenduoja tai daryti? Kur galima pamatyti tokių pavyzdžių ekspoziciją? Kokios maždaug kainos? Ar gali žmogus pats tai padaryti?
Komentarai:
Galima tiek virtuvėje, tiek vonioje. Privalumai - tai vientisos besiūlės lengvai prižiūrimos grindys. Trūkumai - blizgus paviršius gana lengvai braižosi (jei vaikščiosite smėliuotais batais). Dėl šios priežasties rekomenduojama padengti matiniu laku. Priklausomai nuo atsparumo UV kaina svyruoja nuo 35 iki 50 Eur/m2. Nesiūlyčiau daryti patiems, nes kokybiškai atlikti darbus gana nepaprasta. Dėl pavyzdžių kreipkitės telefonu ar el paštu.
Egidijus Dilba, UAB TOP DECOR
Polimerines epoksidines grindis galima įrenginėti bet kokiose gyvenamosiose patalpose. Dangos privalumai – tai besiūlės, vientisos dangos – gaunate ištisinę vienalytę dangą. Lengva priežiūra. Nėra siūlių, todėl nėra galimybių kauptis nešvarumams ir gertis į paviršių. Polimerinės epoksidinės grindys yra greitai įrengiamos. Išskirtiniai dizaino sprendimai – galima parinkti grindis pagal norimą spalvą ar raštą, sukurti įvairius piešinius. Šios grindys yra lengvai remontuojamos ir atnaujinamos. Dangos trūkumai – yra didesni reikalavimai grindų lygumui. Dangų storis vidutiniškai ~2 mm. Todėl galimybių išlyginti didesnį klijų sluoksnį nėra.
Tomas Vailionis, Ekspertai.lt