Laminuotos grindys – Patarimai

Noriu paklausti, dėl kokios priežasties gali iškilti laminato grindys? Nuomojamam bute, viename kambaryje, viduryje, atsirado ertmė grindyse, ir kai atsistoji ji tarsi banguoja kaip oro pūslė, grindis plaunu drėgna šluoste, tačiau niekur kitur taip neatsitiko. Ar gali būti blogai sudėtos grindys, ar dėl drėgmės bute? Pastebėjau, kad randu vis vorų kampuose, ar tai gali būti drėgmė? Nors visą vasarą vėdinosi butas.
Laminato ir plytelių sujungimams užpildyti, ką naudoti? Hermetiką, skysta kamštį? Kokios firmos?
Buvo sudėtas laminatas 60kv. bute, sudėta be sujungimų tarp durų. Ar dėl to galėjo iškelti lentas tarp vienų durų įėjimo ir dar koridoriuje per siauresnę vietą? Taip pat per ilgį, kai kuriuose kambariuose beveik nepaliktas tarpas tarp sienos. Koks geriausias sprendimas pašalinti tokį broką? Gal naujai persikloti? Ardyti ir dėt naujai? Nuo kur reiktų pradėt ardyti tokiu atveju, nuo kur pradėtas dėt laminatas ar kur užbaigtas dėt? Taip pat visur buvo betonuotos grindys, laminatas dėtas po mėnesio, kai išbetonuotos grindys. Grindys atrodė išdžiuvę gerai. Prieš dedant paklotą nebuvo dedama jokia plėvelė. Jei būtų perklojamas laminatas ar reikėtų tiesti plėvelę prieš klojant paklotą?
Norėčiau paklausti kokį grindų paklotą naudoti ant medinių grindų klojant laminatą?
Noriu sužinoti, kokia maždaug būtų laminuotų grindų įrengimo kaina 3 kambarių bute (60 kv. m) standartiniame blokiniame name? Būtinai reikėtų įrengti garso nepraleidžiantį paklotą.
Kodėl traška naujai sudėtas laminatas? Dėjom patys. Kodėl gali traškėti ir ar galima sutvarkyti?
Reikia remontuoti patalpos, galvoju kloti laminatą. Kokį grindų laminatą reikėtų rinktis, kad tiktų ir virtuvei, ir vaiko kambariui (atsparumas vandeniui ir pan).
Gyvename naujos statybos name I aukšte. Iš II aukšte kaimynų buto sklinda labai didelis žingsnių garsas. Kur gali būti problema, kaip ją ištaisyti? Virš manęs esančių kaimynų grindys yra laminatas.
Domina šildomų grindų įrengimas. Koks geriausias paklotas šildomoms grindims? Bus klojamas laminatas. Gal galite surašyti visą "sumuštinį"? Taip pat paklotų šilumines varžas.
Ar tiesa, kad klojant 5 mm paklotą po laminatu silpniau laiko laminato sujungimas dėl galimo didesnio įspaudimo vaikščiojant?
Noriu kloti namuose laminatą, bet pastebėjau, kad grindys labai nelygios. Tas nelygumas skiriasi vos ne 1 cm. Kaip ir kuo išlyginti jas?
Namas statytas 1964 metais, grindų lentos, spėju, pačios pirmos. Noriu kloti laminatą. Kloti ant viršaus ar plėšti jas lauk ir kloti tiesiai ant perdangos plokštės? Ar taip nebus šalta nuo grindų?
Kokio storio laminatą ir paklotą pasirinkti, kad gerai kaistų grindys?
Ar laminuotos grindys atsparios drėgmei, nuo ko priklauso laminato plokščių atsparumas drėgmei?
Noriu paklausti, kokie yra laminato klojimo principai? Nuo kur pradėti kloti? Ar pradėti kloti nuo lango link durų, ir kaip turi gulėti lentutės - horizontaliai lango atžvilgiu? Kaip sujungti atskiras patalpas?
Norėčiau sužinoti, kokį geriausia pasirinkti paklotą po laminatu, kai grindys šildomos. Laminatas 12mm storio. Svarbu garso izoliacija, geras šilumos laidumas.
Labai reikalingas specialistas, kuris galėtų įvertinti laminato grindis. Situacija: lamintas po metų išsikraipė, deformavosi, atsirado susijungimo vietose tarpai, kai kur siekiantys net 0,5 cm. Yra vietų, kur susidarę kalneliai, vietomis grindys girgžda. Norime rasti atsakymą kas galėjo įtakoti tokią susidariusią situaciją. Reikalinga skubi pagalba.
Ar galima kloti laminatą ant grindų šildymo sistemos? Ką reiktų apie tai žinoti klojant pačiam?
Ketinu bute kloti laminatą "plaukiojančiu būdu", grindys perbetonuotos, lygios. Klausimas, ar tikrai būtinas tarpas tarp durų? Gamintojai rašo, kad būtinas, bet meistrai jau šneka, kad užtenka tarpų tarp sienų ir tarp durų nedėti sujungimų. Ar galite pakonsultuoti, jei dedu visą be tarpų, kas gali būti blogai? Plotas buto 70 kv., 3 kambariai ir ilgas koridorius.
Norėčiau sužinoti, koks geriausias paklotas po laminuotomis grindimis dėl triukšmo ir kokio geriausio įbrėžimų atsparumo turėtų būti šios grindys ?
Norėjau paklausti dėl pakloto. Planuoju dėti laminatą 8 mm+paklotas. Paklotų pasirinkimas tikrai didelis. Šildymas grindinis. Buto plotas 64 kv. Tad koks skirtumas būtų ir ar labai jaustųsi galutinis skirtumas, jei paklotas būtų 0.05 m2K/W arba 0.01m2K/W. Bendroje sumoje neviršyčiau 0.15 m2K/W (laminatas+paklotas). Kaip atsispindėtų tas skirtumas tarp paklotų? Lyginant šiuos paklotus - vieno iš jų temperatūra kambaryje būtų aukštesnė turint tuos pačius katilo parametrus (šildymas grindinis) ir to pasekoje sunaudočiau mažiau kuro šildant butą? Ar tiesiog greičiau įšiltų patalpa su geresniu paklotu, bet rezultatas po kelių valandų būtų tas pats - vienoda temperatūra bute - tad skirtųsi tik įšilimo greitis? Kainos tarp paklotų skiriasi, tad galvoju ar verta investuoti ir atsipirks man tai.
Laminatas skleidžia skardų skambesį vaikštant. Ar būna kitokių prislopinti garsą, kad vaikštant ne taip skambėtų?
Domina laminato dėjimas, kaina eurais už kv.m.
Norėjau, kad patartumėte, kokį laminatą dėti- klijuoti ar dėti plaukiojantį?
Nusipirkome butą, esantį senos statybos namo 5 aukšte. Grindys buvo tragiškos padėties bei yra keičiamas buto išplanavimas, senoji grindų danga buvo pašalinta. Dabar turime tik perdangą. Norėčiau pasiteirauti grindų įrengimo variantų. Planuojame visame bute dėti laminuotas grindis, vonioje ir prie lauko durų plyteles.
Kaip išdžiovinti grindis paprasto laminato, jei dėl vandentiekio avarijos, po grindimis pateko apie kibirą vandens?
Sveiki, noriu paklausti, ar tikrai prieš klojant grindų dangą (grindininis šildymas) būtina iškaitinti betoną . Pirkome naują butą, šildymas buvo įjungtas apie 2.5 mėn. Manėme, kad drėgmės nėra, be to naudojome drėgmės surinktuvą. Ar statytojas turėjo iškaitinti, ar įspėti mus, kad betoną reikia iškaitinti patiems. Mūsų atveju, sudėjus laminatą pradėjo ties sujungimais kilti.
Kokios medžiagos gali geriausiai apsaugoti nuo garso, ateinančio iš viršaus. Kaimynai yra susidėję laminuotas grindis be jokio pakloto, viskas kiaurai girdisi. Ar įmanoma bent kiek nugesinti tokius garsus?
Turime didelį šunį namuose, planuojame keisti grindis. Ar laminuota grindų danga yra tinkama ir atspari šuns nagų įdrėskimams?
Noriu daryti pertvarą iš gipso plokštės, ar galima dėti profilį ant laminuotų grindų ar geriau jas nuardyti. Po laminuotom grindim yra senos lentos, tai kaip geriau daryti?
Kaip rekomenduojate kloti masyvo lentas? Ar galiama plaukiojančiu būdu ?
Gyvenam naujame name nuo vasario mėnesio, viskas puiku, bet grindys kažkas baisu. Jau atrodo nesirinkome pigiausių iš senukų ar ermitažo ir va, nuo vilko užsokom ant meškos. Siaubingai braška grindys. Man tokį pyktį jos kelia, kad net katė eidama braška... Ką galim padaryti? Nes namo grindų daug, pinigai nemaži, o kasdien tą patį girdėti...
Noriu sužinoti, kokia maždaug būtų laminuotų grindų įrengimo kaina 2 kambarių bute (34 kv.m) Grindys medines lentos 1979 m pavyzdzio (geros bukles)
Planuojame kambariuose, virtuvėje, hole dėti laminuotas grindis R10 Anti-Slip, su Grioveliu V4, 1285 X 192 X 12 Mm, klasė 33/AC5, 1click 2go pure. Norėtume, kuo labiau jas apsaugoti, kad būtų atsparesnės vandeniui ir kt. Ką patartumėte? Žinome, jog yra galimybė dedant sutepti tarpus. Ar rekomenduotumėte visur juos sutepti ar tik pvz. virtuvėje, prie įėjimo? Kuo tepti? Ar yra kitų galimybių jas apsaugoti, pvz., vaškuoti jau sudėtas grindis?
Planuoju dėti laminatą eglute su grioveliais, bet atsiliepimai apie jį tokie, kad girgžda grindys pas visus kas dėjosi. Ar gali būti kažkas specifinio būtent šiam laminatui?
Name išvedžiotas grindinis šildymas, tačiau šilumos siurblį oras-vanduo planuojame pirkti ir montuoti anksčiausiai tik lapkričio mėn. Ar sudėdami laminatą dabar (vasarą) ir tik po to pajungę šildymo sistemą neturėsime problemų su laminato deformacijomis, išsipūtimais, trūkinėjimais ar pan.? Grindys, panašu, kad tikrai sausos.
Norėčiau nešališkos nuomonės, kurį iš laminuotų grindų gamintojų pasirinkti? Kotedže šildomos grindys, todėl noriu kuo geresnės šiluminės varžos, kuo mažesnio dilimo (planuoju dėti tiek įėjus į kotedžą iš lauko, tiek virtuvėje). Kuris iš gamintojų turėtų pranašumą? Nusižiūrėti šie: Quick-step.lt, Egger Pro, Haro tritty.
Sudėtas laminatas, po pusmečio siauram koridoriui išlinko į viršų kaip tiltelis. Atsistoji - išsitiesina, nulipi -pakyla tilteliu. Toks kauburėlis/tiltelis per visą koridoriaus plotį. Kodėl taip gali būti?
~80kv. butas, kuriame sudėtas sakyčiau blogas laminatas, o ir po juo tikrai nėra gero išlyginamojo sluoksnio padaryta. Kai kur laminatas jau trūkęs per siūles ir gan linguoja vietom. Noriu pasiteirauti, ar įmanoma, dabartinį laminatą palikt, kur iškilnota prigręžt prie grindų ir sudėt naują laminatą?
Kiek ilgai gali tarnauti laminato grindys? Jei naudojamos kirpykloje, kur stumdoma kėdė. Ir ar priklauso nuo laminato storio ir gamintojo?
Dauguma pardavėjų teigia, kad ant šildomų grindų galima kloti laminatą ar vinilinę dangą, nes šios medžiagos yra pritaikytos šildomoms grindims. Kai kurie pardavėjai teigia, kad šios medžiagos yra tinkamos, tačiau grindų temperatūra negali viršyti 28 laipsnių. Kiti tokios informacijos net nepasako. Pamatavome grindų (betono) temperatūrą - 24,4-24,8 laipsniai (vasaros metu). Žiemos metu į kolektorių paduodama 34 laipsnių temperatūra, kai lauke būna virš -10 laipsnių, kad name būtų palaikoma bent 22 laipsnių temperatūra. Vadinasi betonas taip pat įšils ir ši temperatūra viršys gamintojo nurodytą temperatūrą. Patarkite kokią dangą pasirinkti? Kas gali atsitikti laminatui, jei būtų dedamas teisingas paklotas ir klojamas laminatas prie aukštesnės betono temperatūros? Plytelių neplanavome kloti.
2_grinduklojimaslt_.gif.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 388316 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3298
Iš viso buvo užduota 161605 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 28 specializuotų įmonių