Laminuotos grindys

Rodomi įrašai 1-32 iš 32.
Noriu sužinoti, kokia maždaug būtų laminuotų grindų įrengimo kaina 3 kambarių bute (60 kv. m) standartiniame blokiniame name? Būtinai reikėtų įrengti garso nepraleidžiantį paklotą.
Kodėl traška naujai sudėtas laminatas? Dėjom patys. Kodėl gali traškėti ir ar galima sutvarkyti?
Reikia remontuoti patalpos, galvoju kloti laminatą. Kokį grindų laminatą reikėtų rinktis, kad tiktų ir virtuvei, ir vaiko kambariui (atsparumas vandeniui ir pan).
Gyvename naujos statybos name I aukšte. Iš II aukšte kaimynų buto sklinda labai didelis žingsnių garsas. Kur gali būti problema, kaip ją ištaisyti? Virš manęs esančių kaimynų grindys yra laminatas.
Domina šildomų grindų įrengimas. Koks geriausias paklotas šildomoms grindims? Bus klojamas laminatas. Gal galite surašyti visą "sumuštinį"? Taip pat paklotų šilumines varžas.
Ar tiesa, kad klojant 5 mm paklotą po laminatu silpniau laiko laminato sujungimas dėl galimo didesnio įspaudimo vaikščiojant?
Noriu kloti namuose laminatą, bet pastebėjau, kad grindys labai nelygios. Tas nelygumas skiriasi vos ne 1 cm. Kaip ir kuo išlyginti jas?
Namas statytas 1964 metais, grindų lentos, spėju, pačios pirmos. Noriu kloti laminatą. Kloti ant viršaus ar plėšti jas lauk ir kloti tiesiai ant perdangos plokštės? Ar taip nebus šalta nuo grindų?
Kokio storio laminatą ir paklotą pasirinkti, kad gerai kaistų grindys?
Noriu paklausti, kokie yra laminato klojimo principai? Nuo kur pradėti kloti? Ar pradėti kloti nuo lango link durų, ir kaip turi gulėti lentutės - horizontaliai lango atžvilgiu? Kaip sujungti atskiras patalpas?
Ar laminuotos grindys atsparios drėgmei, nuo ko priklauso laminato plokščių atsparumas drėgmei?
Labai reikalingas specialistas, kuris galėtų įvertinti laminato grindis. Situacija: lamintas po metų išsikraipė, deformavosi, atsirado susijungimo vietose tarpai, kai kur siekiantys net 0,5 cm. Yra vietų, kur susidarę kalneliai, vietomis grindys girgžda. Norime rasti atsakymą kas galėjo įtakoti tokią susidariusią situaciją. Reikalinga skubi pagalba.
Ar galima kloti laminatą ant grindų šildymo sistemos? Ką reiktų apie tai žinoti klojant pačiam?
Norėčiau sužinoti, kokį geriausia pasirinkti paklotą po laminatu, kai grindys šildomos. Laminatas 12mm storio. Svarbu garso izoliacija, geras šilumos laidumas.
Ketinu bute kloti laminatą "plaukiojančiu būdu", grindys perbetonuotos, lygios. Klausimas, ar tikrai būtinas tarpas tarp durų? Gamintojai rašo, kad būtinas, bet meistrai jau šneka, kad užtenka tarpų tarp sienų ir tarp durų nedėti sujungimų. Ar galite pakonsultuoti, jei dedu visą be tarpų, kas gali būti blogai? Plotas buto 70 kv., 3 kambariai ir ilgas koridorius.
Norėčiau sužinoti, koks geriausias paklotas po laminuotomis grindimis dėl triukšmo ir kokio geriausio įbrėžimų atsparumo turėtų būti šios grindys ?
Laminatas skleidžia skardų skambesį vaikštant. Ar būna kitokių prislopinti garsą, kad vaikštant ne taip skambėtų?
Domina laminato dėjimas, kaina eurais už kv.m.
Norėjau, kad patartumėte, kokį laminatą dėti- klijuoti ar dėti plaukiojantį?
Nusipirkome butą, esantį senos statybos namo 5 aukšte. Grindys buvo tragiškos padėties bei yra keičiamas buto išplanavimas, senoji grindų danga buvo pašalinta. Dabar turime tik perdangą. Norėčiau pasiteirauti grindų įrengimo variantų. Planuojame visame bute dėti laminuotas grindis, vonioje ir prie lauko durų plyteles.
Kokios medžiagos gali geriausiai apsaugoti nuo garso, ateinančio iš viršaus. Kaimynai yra susidėję laminuotas grindis be jokio pakloto, viskas kiaurai girdisi. Ar įmanoma bent kiek nugesinti tokius garsus?
Sveiki, noriu paklausti, ar tikrai prieš klojant grindų dangą (grindininis šildymas) būtina iškaitinti betoną . Pirkome naują butą, šildymas buvo įjungtas apie 2.5 mėn. Manėme, kad drėgmės nėra, be to naudojome drėgmės surinktuvą. Ar statytojas turėjo iškaitinti, ar įspėti mus, kad betoną reikia iškaitinti patiems. Mūsų atveju, sudėjus laminatą pradėjo ties sujungimais kilti.
Norėjau paklausti dėl pakloto. Planuoju dėti laminatą 8 mm+paklotas. Paklotų pasirinkimas tikrai didelis. Šildymas grindinis. Buto plotas 64 kv. Tad koks skirtumas būtų ir ar labai jaustųsi galutinis skirtumas, jei paklotas būtų 0.05 m2K/W arba 0.01m2K/W. Bendroje sumoje neviršyčiau 0.15 m2K/W (laminatas+paklotas). Kaip atsispindėtų tas skirtumas tarp paklotų? Lyginant šiuos paklotus - vieno iš jų temperatūra kambaryje būtų aukštesnė turint tuos pačius katilo parametrus (šildymas grindinis) ir to pasekoje sunaudočiau mažiau kuro šildant butą? Ar tiesiog greičiau įšiltų patalpa su geresniu paklotu, bet rezultatas po kelių valandų būtų tas pats - vienoda temperatūra bute - tad skirtųsi tik įšilimo greitis? Kainos tarp paklotų skiriasi, tad galvoju ar verta investuoti ir atsipirks man tai.
Kaip išdžiovinti grindis paprasto laminato, jei dėl vandentiekio avarijos, po grindimis pateko apie kibirą vandens?
Turime didelį šunį namuose, planuojame keisti grindis. Ar laminuota grindų danga yra tinkama ir atspari šuns nagų įdrėskimams?
Noriu daryti pertvarą iš gipso plokštės, ar galima dėti profilį ant laminuotų grindų ar geriau jas nuardyti. Po laminuotom grindim yra senos lentos, tai kaip geriau daryti?
Noriu sužinoti, kokia maždaug būtų laminuotų grindų įrengimo kaina 2 kambarių bute (34 kv.m) Grindys medines lentos 1979 m pavyzdzio (geros bukles)
Kaip rekomenduojate kloti masyvo lentas? Ar galiama plaukiojančiu būdu ?
Name išvedžiotas grindinis šildymas, tačiau šilumos siurblį oras-vanduo planuojame pirkti ir montuoti anksčiausiai tik lapkričio mėn. Ar sudėdami laminatą dabar (vasarą) ir tik po to pajungę šildymo sistemą neturėsime problemų su laminato deformacijomis, išsipūtimais, trūkinėjimais ar pan.? Grindys, panašu, kad tikrai sausos.
Planuojame kambariuose, virtuvėje, hole dėti laminuotas grindis R10 Anti-Slip, su Grioveliu V4, 1285 X 192 X 12 Mm, klasė 33/AC5, 1click 2go pure. Norėtume, kuo labiau jas apsaugoti, kad būtų atsparesnės vandeniui ir kt. Ką patartumėte? Žinome, jog yra galimybė dedant sutepti tarpus. Ar rekomenduotumėte visur juos sutepti ar tik pvz. virtuvėje, prie įėjimo? Kuo tepti? Ar yra kitų galimybių jas apsaugoti, pvz., vaškuoti jau sudėtas grindis?
Norėčiau nešališkos nuomonės, kurį iš laminuotų grindų gamintojų pasirinkti? Kotedže šildomos grindys, todėl noriu kuo geresnės šiluminės varžos, kuo mažesnio dilimo (planuoju dėti tiek įėjus į kotedžą iš lauko, tiek virtuvėje). Kuris iš gamintojų turėtų pranašumą? Nusižiūrėti šie: Quick-step.lt, Egger Pro, Haro tritty.
Kiek ilgai gali tarnauti laminato grindys? Jei naudojamos kirpykloje, kur stumdoma kėdė. Ir ar priklauso nuo laminato storio ir gamintojo?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto